Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezdecydowana44

spalanie tluszczu na brzuchu

Polecane posty

od ponad miesiaca 3-5 razy w tyg cwicze \'a6w\' + brzuszki i przysiady i juz czuje ze powoli miesnie mi sie wzmacniaja i wyrabiaja. niestety mam taki \'walek\' tluszczu odlozony na brzuchu, ogolnie nawet szczupla jestem (chyba), mam 176cm i waze ok 60kg, ale na brzuchu mi sie taka oponka tluszczu odklada. jakie cwiczenia moge dodac zeby ten tluszczyk spalic???? aha, no i ograniczam sie z jedzeniem. ograniczam slodycze, i weglowodany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala cytrynkaa
na pewno to oponka a nie skóra ?? moja koleżanka też miała "oponke" a jak ją pokazała to to była sama naciągnięta skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem. nie jestem gruba, wagę mam okey, ale nie moge się pozbyć tłuszczu spod pępka. powiedzmy sobie szczerze, że ćwiczenia w stylu brzuszki Ci na to nie pomogą bo one nie spalają tłuszczu tylko wzmacniają mięśnie. jedyne co Ci mogę poradzić (co i mnie po części pomogło) to dieta i biegi. od września jem 1000kcal dziennie, od tygodnia biegam godzinę dziennie i muszę stwierdzić, że mój brzuch jest już o wiele mniejszy. do tego oczywiście możesz dołożyć brzuszki, bo gdy tłuszcz już zejdzie miło będzie pokazać ładnie wyrobione mięśnie na brzuszku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewka, nie tylko biegi, ale ogólnie ćwiczenia aerobowe :) sprzyjają spalaniu tk tłuszczowej, w przeciwieństwie własnie do a6w etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przy bieganiu spalasz wszystko ;) tylko, że jeślimam być sszczera to najwięcej pomogła mi dieta. od diety 1000kcal mój brzuch zmniejszył dwukrotnie swoją objętość ;] spodenki z wakacji które niegdyś ledwo się dopinały teraz spadają. jeśli ktoś ma silną wolę to zdecydowanie polecam dietę 1000kcal. ;] a biegam dopiero drugi tydzień więc zobaczymy czy to pomoże (; dodatkowo nadal jem 1 000 / 1 200 kcal więc skoro przy bieganiu spalam 500 kcal to myślę, że mój brzuch zmniejszy się jeszcze szybciej ;] bo nie oszukujmy się, że nadal pozostała mi na nim ta niespalona połowa tłuszczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, od jutra biore sie za bieganie.... do cierpliwych ludzi nie naleze, wrecz przeciwnie jestem lakoma, wiec ogolnie ograniczanie jedzenia to dla mnie juz duzy sukces. juz chyba tysiac roznych diet probowalam ale nie mam wystarczajaco silnej woli ;/ niestety. dla tego latwiej mi cwiczyc :D pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też było początkowo ciężko. już od paru lat próbowałam się pożądnie zabrać za ograniczanie jedzenia. ale nie miałam silnej woli. ale zmotywował mnie mój facet. coprawda on nigdy nie powiedział mi, że jestem gruba, brzydka czy coś w tym stylu, a wręcz przeciwnie. ale kocham go strasznie i cholernie mi zależy żeby się mu podobać. chcę móc wyjechać na wspólny wypad w wakacje ze znajomymi. chcę rozebrać się, grać z kumpelami w siatkówkę w stroju topless i chcę widzieć jak on z daleka popija piwo z kumplami i pokazuje na mnie palcem mówiąc: \'widzicie tą zajebistą laskę? tak, ona jest właśnie moja\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2
marchewka...przeciez cie tam wszyscy beda znac wiec wiedza ze jestes jego laska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty nigdy w gronie koleżanek patrząc na swojego faceta nie powiedziałaś \'widzicie tego przystojniaka? ha! on jest właśnie mój\' :P? nie chodzi o tyle o fakt, ze jestem jego dziewczyną tylko o fakt , ze jestem fajną laską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2
nie:P u mnie tak nie bylo heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ćwiczenia aerobowe - np bieganie, albo idz na basen dziala cuda ;D i pamietajcie brzuszki wzmacniaja miesnie brzucha a nie spalaja tluszcz ;D zycze powodzenie - sama sie meczylam pare mc temu ale wytrwalosc i odpowiednia dieta dziala ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuła normalnie
w stroju topless ? :o przecież topless to inaczej na golasa, więc w jakim STROJU?! :D kurrwaa... jaka debilka :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka12345678
Koleżanka chwali się znowu nową torebką ? Chciałabyś zmienić perfumy na lepsze ? Wciąż myślisz o sukience, którą widziałaś wczoraj w sklepie ? Lub o butach, w których chciałabyś pójść na następna imprezę ze znajomymi? Wszystko to oraz wiele innych rzeczy znajduje się teraz w zasięgu Twojej reki! Zarejestruj się już teraz www.sexycity.pl/polecam/35 Nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manusia30
ja na oponkę kupilam pas wibracyjny taki najzwyklejszy wskakiwalam na rowerek stacjonarny i spaliłam tluszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kriolipolizę, po 2 zabiegach mam 3cm mniej w talli, kupiłam na gruponie, klinika Amaryllis wystawiła polecam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowałam Foreverslim. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu sukces jeżeli chodzi o odchudzanie. W 3 miesiące schudłam 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×