Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ciekawski9999

Sperma na bucikach

Polecane posty

Gość Ciekawski9999

Czy podczas seksu spuścił Ci się kiedyś facet na buciki? Mówię tutaj o seksownych butach typu kozaczki czy szpileczki. Oczywiście na wysokim obcasie. A może niespodziewanie odkryłaś, że facet zrobił to bez twojej wiedzy, np. podkradł Ci z szafy i zwalił sobie na nie konia :) Opiszcie dziewczyny swoje doświadczenia w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee nie dlaczego na bucikach
facet ma mnie zadowalać, a nie moje buty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski9999
Rozumiem, że facet ma Cię zadowalać, ale czy jego zadowolenie Cię nie interesuje? Niektórych kręcą takie fetysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee nie dlaczego na bucikach
mojego na szczęście nie :D Nie włożyłabym obspermionych butów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski9999
Włożyłabyś buty przed seksem a oblane byłyby dopiero na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namiętna26
A mój facet spuścił mi się ostatnio na moje kozaczki. Czarne na wysokim obcasie 13cm....mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol mały
Też o tym myślałem, bo jestem fetyszystą butów na obcasach. Kobieta w niskich bytach jest dla mnie aseksualna bez względu na to co ma, czy czego nie ma na sobie. A w szpilkach kaźdą bym schrupał. Tak więc pomysł może być niezły. Najlepiej jakby ta sperma skapywała z gołej cipki po seksie np. w sklepowej przymierzalni. To byłoby ekstremalne przeżycie. Która z was poszłaby na to" Czytałm na jednym forum jak facet spuścił się babce do buta a ją to podniecało jak potem chodziła w takim mokrym. Też mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butecja
Kiedys moj zwalil mi sie do gumiakow, jak szlam wydoic krowy to wywalilam sie na beton i dostalam wtszasu mozgu. Hardkor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enp1
hahahahaha ja pier....dze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak moja teściowa
"Czytałm na jednym forum jak facet spuścił się babce do buta a ją to podniecało jak potem chodziła w takim mokrym. Też mocne." A K U R AT !! rzygała bym cała drogę do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak moja teściowa
a najlepiej żebym puściła pawia "partnerowi" w buty - ale by mu stanął... i spuściby się prosto na latarnie - bo to mnie podnieca właśnie.. ale goopie psiochy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak moja teściowa
butecja --> masz poczucie humoru i wyobraźnie..... heehheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grosty
butecja - tym postem przebilas nawet mnie to Ci sie udallo =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_elel
Mam męża który od zawsze miał taki fetysz i na początku sekretnie robił to jakiś czas zawsze spuszczał się w moje czółenka i szpilki pantofelki kiedy tylko miał okazje... wydało się po jakich 2 latach, dziwiły mnie jakieś plamy to że na moich pończoszkach i rajstopkach są takie smugi, potem były coraz większe bo czuł się coraz "odważniejszy", moje stópki się strasznie kleiły, czasami aż poprostu włozyam stopkę w bucik pełen spermy.. potem jakiś miesiąc wiedziałam ale mu nie powiedziałam, podglądałam go już widziałam jak to robi i jak je najpierw wącha i liżę.. mm podnieciło mnie to więc coraz bardziej go prowokowałam napoczatku tak ze myslal ze ma szczęście takie ulubione moje ukochane szpilki najdroższe uzywalam na codzień przychodziłam zostawiałam je w przedpokoju i udwalam ze ide sie zdrzemnąc potem wstawałam nagle jak kończył i tak po 10 minutach je ubierałam i wychodzilismy do sklepu ( a ja udwawałam ze nic nie czuje ) i do tego jeszcze miałam czarne pończochy .. m i wkońcu się przełamał i poruszył ten temat juz wiedział ze musze wiedzieć.. i teraz jest cudownie !! zawsze z mężem mielismy rózne fantazje ale ta jest na prawde super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraczek
butecja pisze: "Kiedys moj zwalil mi sie do gumiakow, jak szlam wydoic krowy to wywalilam sie na beton i dostalam wtszasu mozgu. Hardkor". Świetne poczucie humoru...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia85jakim
Mi tez ostatnio któryś z kolegów jak bylam u kuzynki sposcil sie do buta, tylko nie wiedzialam ze to sperma aż do teraz, myslalam ze ktorys mi napluł albo cos w tym rodzaju bo mialam cala stopę mokra i trochę sie kleilo. Mialam takie botki do kostki. Jeszcze nawet jest slad i powiem szczerze ze trochę mnie to teraz podniecilo hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tez kreci mnie spust w szpile a najlepsze jest to gdy kobieta puzniej w nih hodzi i tez ja to podnieca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy co otym myslicie. Poznam takih ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aja lubię spuscić się w trzewiki płaskie sznrowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" najlepsze jest to gdy kobieta puzniej w nih hodzi " Najlepsza to jest twoja ortografia, pacanie Chyba się spuszczałeś na słownik ortograficzny i kartki się posklejały, stąd nie znasz poprawnej pisowni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka osoba co to lubi pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie zrobię to dla pani. onrze@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janjan
Jestem uległy i moja pani czasem każe mi się masturbować i spuścić na jej długie kozaczki,po tym muszę wszystko zlizać i w nagrodę zaczynamy się całować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo
klaudia85jakim 2014.04.16 [23:23 Wstaw fotkę tych bucików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co da debile. Rozumiem ze szpilki moga podniecac u laski ale zeby na nich konia walic ? To przedewszystkim laska podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laska laska ja co noc biore buty sasiadki i sie w nie zlewam a ona w nich rano idzie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kochamy sie nago. Jestem duzo mniejsza od mojego partnera. Tylko jak chce stojac od tylu to zakladam wesokie szpilki. Lubie jak moj chlopak spusci mi sie do srodka a nie do szpilek, pozniej wylize i poda mi buzia do buzi. Calujemy sie potem z tym dlugo. Podnieca nas to oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajnie macie szkoda ze tak mało ludzi to praktykuje niektórzy się wstydzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gierant
Ja często walę sobie do bucików sąsiadki. Szafka jest na korytarzu więc jak wraca z popołudniówki to ściąga buty i zostawia w tej szafce. Zawsze po 8 godzinach pracy fajnie są przepocone. Aż miło się do takiego wkłada wacka i zalewa. Robię to już od dłuższego czasu i jakoś się nie pokapowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×