Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aliada85

spirala , sex bez zabezpieczenia,dni płodne

Polecane posty

Dziewczyny pomóżcie....Jestem w mega stresie...Założyłam spirale 8.10 (niehormonalną), gin pow. że kontrola po pierwszej ms. i możemy się kochać bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Oczywiście łyknęłam to jak świeże bułeczki...No i było 2 numerki w dni płodne bo je kretynka źle sprawdziłam..Teraz mam paniczny lęk że coś mogło się zadziać....Niby ochrona natychmiastowa ale lęk , strach jest. Mam 2 dzieci planowanych, kochanych i nie planuję już żadnych ciąż.....Okres dopiero pod koniec października ale już odchodzę od zmysłow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, nie jesteś w ciąż. Uwierz lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma 100% antykoncepcji i po to jest bzykanie aby zaciążyć.Nigdy dzieci nie za wiele,a teraz w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zakładałaś jak się tak boisz.?Piszesz jak 16 letnia gimnazjalistka co ją pani wysłała na założenie i jeszcze nie umie matematyki liczenia do 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wybrałaś wkladke niehormonalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ci france doradzily. Nie dziwie sie Tobie,zawsze jakis lek pozostaje. Mam chyba te sama wkladke co Ty Nova T 380. Tylko ze nie moge jej wyprobowac bo rozstalam sie z facetem. Mi gin przy zakladaniu powiedzial tylko zeby dobrze sluzyla,ze niektore kobiety schizuja wspolzyjac w dni plodne a przeciez nie po to sie ja zaklada. A skad wiesz ze mialas akurat dni plodne,bo ja poznaje po sluzie, a skoro bazujesz na jakis wyliczeniach to moze akurat nie musialy byc Twoje dni plodne. Czytalam gdzies ze pierwszy miesiac lepiej nie wspolzyc zeby wkladka dobrze sie ulozyla w macicy bo to w koncu cialo obce,ale nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak możesz doradzać jak jej nie wypróbowałaś?Masz sztukę dla sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sto procent nie jesteś w ciąży, bądź spokojna. Musiałabyś ją mieć źle założoną żeby wpaść jeśli zakładał ci ją dobry ginekolog nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monka

Mam wkładkę niehormonalną od 3 miesięcy. Kocham się z moim Facetem bez ograniczeń pomijając dni płodne(strzeżonego Pan Bóg strzeże ) Jest ok i nic się nie dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
35 minut temu, Gość Monka napisał:

Mam wkładkę niehormonalną od 3 miesięcy. Kocham się z moim Facetem bez ograniczeń pomijając dni płodne(strzeżonego Pan Bóg strzeże ) Jest ok i nic się nie dzieje. 

Akurat przywoływanie pana Boga w tej sytuacji jest bardzo nie na miejscu. Wkładka to nie antykoncepcja tylko środek poronny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×