Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spora różnica wieku pomiędzy rodzeństwem.

Polecane posty

Gość gość

Moja córka ma 5 lat, spodziewam się drugiego dziecka i gdy ono się urodzi córka będzie miała 5,5 roku. Trochę żałuję, że tyle zwlekalismy z decyzją o rodzeństwie dla niej, boje się, że nie będzie między nimi więzi. Córka nie jest rozpieszczona jedynaczka jest kochająca i troskliwa, widzę to zwłaszcza teraz gdy na świat przyszły blizniaki mojej siostry. Są u nas niemal codziennie i moja córka jest nimi zachwycona, chce pomagać w opiece nad nimi, głaszcze je delikatnie, podaje im smoczek, martwi się gdy zaczynają płakać i stara się temu jakoś zaradzic etc. To dodaje mi otuchy, że będzie dobra starsza siostra. Czy są tu mamy dzieci pomiędzy, którymi jest duża różnica wieku? Jak się dogaduja ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalna różnica wieku wcale nie duża. Mój brat jest starszy o 12 lat to powiem faktycznie ze więzi nie ma. Jednak ja np.wolałabym duża różnice wieku u dzieci jak te moje będą mieć około 10 lat postaram się o trzecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty mowisz spora? No dobra mam 3lata mlodszego brata a 6lat mlodsza siostre i z nia super sie dogaduje. A pomysl ze moj kolega byl 24lata jedynakiem . MA 3 LETNIEGO SYNA A W LIPCU URODZIL MU SIE BRAT. 24 LATA TO JEST MIEDZY NIM A BRATEM;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bedzie podobna różnica. Syn skończył kilka dni temu 5 lat,a we wrześniu urodzi się jego siostra. Też jest bardzo opiekuńczy i wrażliwy i też sobie obliczalam różnice między nimi na różnych etapach życia. No ale cóż, wcześniej nie byłam gotowa na drugie dziecko, wiec nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat to nieduza róznica kobieto u mnie jest 12 lat to mozna nazwac sporą różnicą a nie 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie roznica miedzy starszym synem I mlodsza corka to 9 lat , to dwa jedynaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5,5 roku to dobra różnica. spora to jest między mną a bratem - 18 lat. póki co traktuję go bardziej jak syna - mój syn ma obecnie 13 lat, niż jak brata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat jest młodszy o 5 lat, teraz on jest na studiach a ja pracuje, większość życia jesteśmy ogromnie zżyci, jedyny okres kiedy go trochę wyganiałam podobno to jak on miał ok 3-5 lat a ja 8-10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 14 lat młodszego brata i więź między nami jest ogromna. on tyle mamie nie powie co mi, zawsze dbam o niego, kupuje mu masę rzeczy, zabieram go na wakacje dla siebie bo mieszkamy za granicą a jak odjezdzamy to płacze i pisze co chwile sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam za to ogromny autorytet w oczach młodszego brata, co jest nieco zabawne bo jest ode mnie 100x mądrzejszy ;), ale tak jak rady większość osób ma w d., to moich zawsze posłucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat to jest duza roznica. Ja mam siostre mlodsza o 4 lata i to juz bylo za duzo, kontakt zlapalysmy dopiero jak siostra poszla na studia. Jesli porownujecie z 12 czy 20 letnia roznica to faktycznie moze sie to wydawac niewiele, ale i tak jest to za duzo. Jak ja zaczynalam sie umawiac z chlopakami majac te 15-16 lat to moja siostra zbierala pokemony i czesala lalki i o czym ja moglam z takim dzieciuchem rozmawiac? ja szlam na studia a ona do liceum. Duzo bardziej jestem zzyta z moja przyjaciolka z podstawowki niz z siostra - to przyjaciolce sie zwierzam, ja pytam o rade. Moja siostra tez ma wiekszy kontakt ze soimi przyjaciolkami niz ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ledwo co odzyliście, wyszliście z pieluch i od nowa to samo :o o nie, nie dla mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja specjalnie dlugo czekalam....moj syn bedzie mial 8lat jak dzidzia sie urodzi....jak widze swoja sasiadke ktora ma male dzieci (2lata i rok) to nie, dziekuje. Nigdy z domu nie wychodzi bo jej za ciezko z nimi....jedno lata i trzeba miec oczy doslownie wszedzie a drugie jeszcze chodzic nie umie...biedna wyglada mizernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×