Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdepilodołowana

sposob na wrastajace wloski

Polecane posty

Gość zdepilodołowana

Wiem ze temat mozna znalezc, ale nie ma zadnego uszczegolnionego. Jesttego sporo w temacie "depilacja intymna" sa i inne miejsca.. Moja koncepcja bylo stworzenie takiego topiku w ktorym bedzie sie rozmawialo tylko na ten temat dotyczacy depilacji. Problem dotyczy wielu kobiet, czy macie jakies sparwdzone metody jakl z tym walczyc? Gdzie wam najberdziej wrastaja wloski i po czym. Co wam najbardziej pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdepilodołowana
Chcialam was jeszcze zapytac co robicie ztymi wrosnietymi juz wloskami Ja mialam tak: - usuwalam igla :/ potworzyly mi sie blizny i pzrzebarwienia- wygladam teraz koszmarnie Wogole co usuwacie jezeli juz usuwacie? Moje obserwacje na temat wrazstania (typy wrastania) A- wlos siedzi gleboko pod skora, idac jak rosnie, ale nie tworzy stanu zapalnego B-wlos rosnie pod wierzchnia warstwa naskorka, jak sie nie rusza to za 2-3 dni sma sie przebija, bez stanu zapalnego C-wlos tworzy wokol siebie stan zapalny, czasem z ropa D- wlos "zwija sie" tworzy gorke ze skory, ale bez stanu zapalnego A teraz co robilam: z typem A- nie moglam dlugo nigdy wyrzymac, zawsze nagrzebalam, z tego niestety mamnajwieksze blizny :( Zastanawiams ei co sie dziej gdy to zostawimy? Czy ktoras z was kiedys zostawila? Czy wtedy wlos sam sie strawi, czy bedzie tam tkwil na wieki wiekow amen. Sama nie wiem, czy lepiej bym nie wyszla na tym gdybym tozostawila..choc z drugiej strony ile mozna miec takich zosawionych pod skora wlosow tyB- nieszkmodliwy, zluszcza sie z peelingiem lub szosrtka gabka typC- cos sie z nim zrobi to zle, jak wydysisz to zle, jak zostawisz to zle...chyba najlepszym wyjsciem w moim wypadku jest dezynfekccja i wyciagniecie igla...ale UWAGA nie mozna go wtedy wyrywac, tylko musi pozostac w tym miejscu az do zagojenia, bo inaczej 99% pewnoci ze znowu ten noy tu wrosnie TypC- charakterystyczny dla mie, czyli dla osob z nadmiernym okolomieszkowym rogowaceniem skory. Sora wyglada wiecznie tak jak bym m iala "gesia skorke", pomaga tarcie rekawica do czerwonosci choc efekty nie sa spektakularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdepilodołowana
No i ostatni punkt dzielenia sie moimi doswiadczeniami--> co robic z bliznami Tutaj nadal na topikach ioda prym: -contratubex -cepan Za to po depilacji najbardziej polecane: -Alantan Plus -Clotrimazorum -Sudocrem -Benzacne 10% Na ranki: -tribiotic -betadine -tormentiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdepilodołowana
dzielcie sie prosze swoimi sposobami i opiniami na temat tych i innych sposobow!!! Pomozmy sobie, bo ja mam juz tego wszystkiego powoli dosc AA przypomnialo mi se jeszcze jedno..czyli zasada IM CZESCIEJ SIE DEPILUJESZ I IM REGULARNIEJ TO ROBISZ TYM RZADZIEJ WLOSKI WRASTAJA I TYM DLUZEJ ODRASTAJA slyszala tez o depilacji cukowej po korej ponoc nic nie wrasta- mi sie nie sprawdza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niziutka
dzięki za Twoje rady! dobrze wiedzieć... ja mam nałóg "wyciskania", bo mnie te czarne kropeczki wkurzają, a potem jestem wściekła, że zamiast nich mam kropeczki czerwone :/ najważniejsza jest dla mnie ta ostatnia informacja, myślałam, że jest na odwrót, muszę zacząć się do tego stosować na www.mydziewczyny.pl czytałam artykuł o depilacji, ale nie pamiętam, czy o wrastaniu włosków też tam było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdepilodolowana
No wlasnie wiem, czesto ludzie mysla ze jest odwrotnie..ale te wloski czesciej depilowane staja sie delikatniejsze, latwiej sie wyrywaja, mniej bolu powoduja..jakby slabiej siedza w skorz, bo i slabsze cebulki...dlatego tez mniej wrastaja (ale trzeba pamietac o peelingach) To juz tak z wlasnego doswiadczenia wiem, bo kiedys depilowlaam zawsze tylko lydki, a latem cala reszte a teraz widze, ze tylko na lydkach problem mi prawie calkowicie zniknal..na reszczie masakra :( Za to te grube wlosy jak sie zerwa przy depilacji przy korzeniu to potem bardzo latwo wrastaja, bardzo duze powoduja podraznienia i szybko odrastaja... Jako dowod jeszcze podam fakt, ze najczesciej stany zapalne i wrastajace wloski powoduje depilaja w miejscach intymnych. dowod nr 2 =- kobiety z krajow wschodnich, ktore depiluja sie od dziecka nie maja problemow z wrastaniem, bo maja juz tak slabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdepilodolowana
hmm a ja chcialabym jednak zeby temat przetrwal szukam skutezcnej metody...wogole dziewczyny jak wygladaja wasze nogi po depilacji? ja od paru lat nawet latem chiodze w dlugich spodniach i tylko patrze z zazdroscia na te wszystkie gladkie opalone i bez pam dziewczyny wokol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sposób
mi pomaga mydełko pilingujące z serii TALIA FITNES. Znajoma od wrośniętego włoska miała bolesne zapalenie mieszka zakończone interwencją chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama tak mam
do gory bo dobre to rady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdepilodolowana
dla wszystkich ktore szukaly tych rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdepilodołowana, poleciłaś cztery preparaty po depilacji, czy mogłabyś napisać na czym ich właściwości polegają? Jestem zainteresowana tym tematem i wszystkimi możliwymi środkami które choć trochę zmniejszą problem wrastających włosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie depiluje
dwa razy w tygodiu, zeby wyrywać odrastajace włoski gdy są jeszce słabe a stany zapalne jak miałam tak dalej mam..... Nawet zaczełam smarować sie spirytusem po depilacji ale poprawa jest niewielka, właśnie się zastanawiam, czy nie przezucić się na zwykła maszynke, bo juz chyba wole golic sie co drugi dzień niz bać się pokazać moje nogi.... A depiluje sie od 4 lat......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H.m.m.m.
zdepilodołowana - TYM ZDANIEM: "slyszala tez o depilacji cukowej po korej ponoc nic nie wrasta- mi sie nie sprawdza" MNIE DOBILAS !!!! Dzis spedzilam 2 godziny na cukrowaniu nozek ...eww i jak znow sie pojawia te cholerne wrastajace wlosy to sie chyba zastrzele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrunetka
zdepilodolowana - mam to samo - lato w spodniach,nogi w bliznach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja teraz
daje noga odpocząć, zero depilowania, az sie zagoją i przerzucam sie na maszynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuc tuc umpa umpa
tuc , tuc, umpa, umpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZzZainteresowana
Mam pytanie odnośnie SUDOCREMU. Używa się go na rany spowodowane zapaleniem mieszków , czy może wcześniej na gładką dopiero co wydepilowaną skórę? To ostatnie trochę mnie dziwi, bo z tego, co slyszałam ta maść jest gęsta i biała oraz trudna do rozprowadzenia-hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Zawsze wchodze na topik OWLOSIENIE gdzie gadamy o wszelkich problemach dotyczacych depilacji, ale chetnie i tu podziele sie wlasnymi doswiadczeniami... 1) TO NIE PRAWDA, ze im czesciej sie depilujesz tym mniej wrastaja wloski. U mnie to dziala na odwrot-im czesciej terroryzuje nogi tym wieksze mam z tym problemy.(zreszta nie tylko ja...) 2) NIGDY nie uzywajcie maszynki, po niej wlosy staja sie duuuzo mocniejsze i wrastaja okropnie!!! Mnie sie wydawalo, zanim zgolilam nogi ze jest dramat, a dramat to sie zaczal dopiero po goleniu... 3) Jak do tej pory nie odkrylysmy z dziewczynami z topiku na ktory wpadam skutecznego srodka na wrastanie. Mnie pomaga skutecznie jedynie ograniczenie depilacji do 2x w tygodniu latem i 1x na tydzien zima kremem nair-tylko po nim nie mam problemow z wrastaniem. Jesli zwiekszam czestotliwosc-jest masakra. Codziennie uzywam zwyklej gabki (ostrej) i smaruje nogi oliwka Bambino- dla mnie jest najlepsza na podraznienia. 4) czesc dziewczyn pisala tez o masazu gabka z sizalu i o wysuszajacych wlasciwosciach balsamu brazujacego Sopot Ziaji (a do tego jesli nogi sa opalone lub zbrazowione to lepiej wygladaja) Sama tych metod nie stosowalam 5)Probowalam juz z wydlubywaniem i wyciskaniem wrastajacych wloskow i nabawilam sie blizn i ranek. Wszystko zeszlo po 12 m-cach od zaprzestania regularnej depilacji i wydlubywania:( 5) Po pascie cukrowej -jak pisza dziewczyny, ktore maja OWLOSIENIE a nie meszek na nogach;) wlosy WRASTAJA:( To tyle. A co do clotrimazolum to zawsze sie zastanawialam dlaczego ludzie laduja go na blizny skoro to jest masc przeciwgrzybiczna... 3majcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krochmalinka
Dziewczyny! ja mam taki problem! po ogoleniu, masyznka badz depiklatorem skóra nóg na drugi dzien zacxyna mnie SWEDZIEC!! CO TO JEST? drapie sie okropnie a potem mam rany i blizny? jesli macie takie problm,ey napiszcie co to i jak to zwalczac? ktora depilacja jest lepsza. depilatorem czy maszynka w koncu? bo juz sie zagubiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___Migi___
Ja wrastające włoski wyleczyłam ale pozostały mi straszne blizny... Smaruję te cholerstwa czy się da ale nic nie pomaga. :( Zaden cepan czy contractubex. POMOCY!!! (Piszcie na maila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooko
Moja zmora to moje owłosienie :( Ciemne i mocne a do tego po depilacji wrastają...Z depilacji nóg zrezygnowałam bo za bardzo mnie bolało.Teraz depiluję tylko okolice bikini (tam jakoś mnie mniej boli,co wydaje się dziwne...może się już przyzwyczaiłam) najgorsze jest to ,że po tej depilacji wogóle nie mam gładkiej skóry i wygląda to strasznie wstydze się strój ubrać!!!Przecież to masakra jakaś,wrastające włoski,jakieś krostki czerwone....załamać się idzie..po maszynce tak samo i już naprawde nie mam pojęcia co zrobić,żeby jakoś złagodzić te podrażnienia,żeby ta skóra nie wyglądała tak masakrycznie....:( Najchętniej to zamoczyłabym się w jakimś kwasie od szyi w dól,żeby wszystko ze mnie zeszło..A co z tym clotrimazolum po depilacji??Nie będe miała tych krostek i zaczerwień/??Jeśli chodzi o wrastające włoski to je wyciskam,a później pluje sobie w brodę bo jest jeszcze gorzej.Załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooko
No gdybym to bikinie goliła maszynką to bym zarosła jak orangutan :( Jak łydki gole maszynką to ich gładkość trwa dzień albo i krócej...Także depilacja bikini maszynką odpada :( Załamka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lalki
a na co dostalas ten plyn robiony?na wrastanie?czy na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan-dora
Wiesz miałam podobny problem-ale przeczytałam w kafeterii kiedyś, że wystarczy golić się z włosem i nigdy pod włos i problemu nie ma. (a wierz mi, że wszystkiego próbowałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja robie??Codziennie podczas kąpieli szoruję szczoteczką nogi (od stop do kolan)bo tam najbarxziej wrastają mi wloski, narazie jest ok.Musze moje nogi doprowadzic do jakiego stanu normalnego bo wstydze sie pokazywac je z takimi rankami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dokładnie taki sam problem. Całe lato chodzę teraz w długich spodniach. Przez blizny i przebarwienia, bo też miałam wrastające włoski połączone z obsesją ich brutalnego usuwania... :/ Też robiłam już wszystko, depilator, maszynka, peelingi i szorowanie ostrą gąbką codzienie albo co dwa dni. I g*wno! Tak jak któraś z was wcześniej pisała też najchętniej bym całe nogi obdarła ze skóry żeby wyrosła nowa gładka :) Co do kolejnych metod na nasz problem, to ostatnio już wszystko olałam, mam włosy na nogach i dałam im spokój. Skoro przez blizny i przebarwienia nie mogę ich odsłaniać to niech już sobie rosną i nie będę ich męczyć... Zapisałam się na laserową depilację na za dwa tyg. Dam znać co z tego wyjdzie. Ale blizny i plamki i tak zostaną. W takich profesjonalnych instytutach urody są w ofercie peelingi lekarskie - bardzo głebokich warstw skóry. Myślę o zdecydowaniu się na coś takiego jak już się pozbędę włosów, ale nie dowiadywałam się na raie tak dokładnie jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×