Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spotkałyście się kiedyś z zakazem noszenia opaski do włosów w pracy?

Polecane posty

Gość gość

Tam, gdzie jest kontakt z klientem, np. w sklepie, recepcji, drogerii Chodzi mi o taką materiałową opaskę: http://bitly.pl/MtDDP Mam straszne zakola i jakbym mogła to chodziłabym w niej 24/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wygląda dobrze w restauracji chyba... pomyśl o grzywce lub przedziałku na środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam kwiaciarkę z taką opaską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma żadnego zakazu myślę, że nawet wygodniej w takiej opasce jeśli się ma długie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam gdzie trzeba być elegancko ubranym (dajmy na to salon PLAY) też nikt nie słyszał o zakazie sportowo-casualowych opasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem opaska to nic złego. Nie powinno być jakiś szczególnych obostrzeń. Przecież oprócz tego, że dzięki niej nie spadają nam włosy na twarz, to jeszcze monie wyglądamy. Ja np. regularnie noszę opaskę Ivybands do biura, w którym pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jołki_połki
spotkałem się z NAKAZEM noszenia opaski na włosach , w zakładach przemysłowych i w czasie produkcji , mnie NAKAZANO aby włosy przyciąć lub skrócić , nie chciałem przyciąć włosów lub skrócić , więc na głowę i na włosy zakładałem siatkę zrobioną z wełny albo zaciągałem kawałek pończochy , śmiali się ze mnie ale co tam , po pracy na dziale mechanicznym , przy tokarkach, wiertarkach lub innych maszynach i obrabiarkach PLC zdejmowałem z włosów taki 'czepek nylonowy zrobiony z pończochy' , potem pod prysznic , włosy zawiązałem w kucyk i do domu , już się przyzwyczaili, że mam kucyk i włosy do połowy pleców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie zakaz noszenia opasek czy w ogóle jakiś estetycznych ozdób to porażka... Rozumiem jakiś kolczyki na pół twarzy, ale opaska? Ja ubieram się sportowo - włosy w kucyk i ivybands na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×