Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Neliem

Spóźnia mi się okres

Polecane posty

Gość Neliem

Mam taki problem, że spóźnia mi się okres. Najpierw w maju miałam 24, następnie 9 lipca, a do teraz jeszcze nie miałam. Nie wiem czym to może być spowodowane. Nie uprawiałam ostatnio seksu, ale miałam różne zbliżenia z chłopakiem, ale wydaje mi się, że nie robiliśmy nic przez co mogłabym zajść w ciąże. Pieściliśmy się, ale on nigdy nie doszedł, ani w żadnych okolicach moich miejsc intymnych ani nawet na żadnej części mojego ciała. Zastanawiam się czym to może być spowodowane. Myślicie, że może tym, że przez cały lipiec pracowałam fizycznie? Ogólnie ostatnio mam też bardzo dużo stresów związanych z przeprowadzką i innymi tym podobnymi rzeczami przez co, często jem nieregularnie, czasem nawet tylko jeden posiłek dziennie. Do tego mam niedowagę, mam 19 lat, 160cm i waże tylko 42kg. Wcześniej już miałam problemy z miesiączką, miałam torbiele i brałam na nie tabletki, a do tego jeszcze ostatnio lekarz stwierdził u mnie nadżerkę. Nie wiem co robić, bo mimo że wydaje mi się, że nie jestem w ciąży to boję się iść do lekarza, bo boje się co tam wyjdzie. Liczę na waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pewno przez stres. Przede wszystkim się uspokój :) Weź dwa wdechy. :) Proponuję udać się jednak do lekarza, niech Cię uspokoi :) Oczywiście może być to związane z nadżerką, leczyłaś ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelien
Olga, byłam u lekarza i on przepisał mi tabletki antykoncepcyjne, ale nie wiem czy to było też na nadżerkę czy tylko na nieregularne miesiączki powiedział też, że jej się nie usuwa póki nie urodzi się wszystkich dzieci. Ale przez tą nadżerkę miałam również różne zapalenia grzybiczne, na razie mam spokój chociaż od czasu do czasu, szczególnie po miesiączkach odczuwam swędzenie. Na razie od tabletek robię też sobie przerwę bo brałam je przez ponad półtora roku, a nie chcę też tak bardzo obciążać organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelien
Dziewczyny, już nie wiem co mam robić. Okresu dalej nie mam a boję się iść do lekarza albo zrobić test, bo martwię się że wyjdzie, że jednak jestem w ciąży. Wiem, że to prawie nie jest prawdopodobne bo nie uprawiałam seksu ale jeśli jednak jakoś sperma po wytrysku dostała się w okolice pochwy. Strasznie się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że nie jesteś w ciąży. Kretynki nie powinny się rozmnażac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×