Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość111

spóźniający się okres

Polecane posty

Gość gość111

Witam. Wiem, że podobnych tematów było bardzo wiele, ale nie odpowiedziały one na wszystkie moje pytania. Moja dziewczyna powinna mieć okres ok. 14-16.12 jednak dziś jest już 19.12 a miesiączki dalej nie ma. Dziewczyna ma bóle brzucha i ogólnie wydaje jej się, że okres powinien już być.. czasem jest tego nawet pewna, ale okazuje się, że jednak nie. Uprawialiśmy seks z zabezpieczeniami jednak kilka razy 'wsadziłem' członka do jej pochwy bez żadnego zabezpieczenia co moim zdanie mogłoby być powodem zajścia w ciążę. Wiem, że szanse na to są bardzo niewielkie zwłaszcza, że zwracałem uwagę na to czy nie ma na nim jakiegokolwiek płynu itd. ponadto kiedy go 'wsadzałem' byłem podniecony ale nie byłem nawet blisko dojścia i było to raczej 'drażnienie' się niż sex (coś na zasadzie wsadzenia go na chwilę i ruszania nim [zrobiłem tak ok. 4 razy]). Dziewczyna ostatnio była narażona na dosyć spory stres co teoretycznie mogłoby wpłynąć na spóźniający się okres, jednak osobiście ciężko mi stwierdzić czy stres przyczynia się do czegoś takiego (nie jestem przecież kobietą :X ). Tak, wiem o czymś takim jak test ciążowy, ale chce z tym jeszcze troche poczekać. Reasumując: -jakie według was szanse są na zajście w ciążę w ten sposób (nie wiem czy były to dni płodne czy niepłodne) -kiedy powinien pojawić się okres? -czy to że mojej dziewczynie wydaje się, że dostała okresu (później okazuje się, że jednak nie dostała) jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BENDZIESZ TATOM S********U!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-szanse są (choć niewielkie) ponieważ nawet jeśli nie doszło do wytrysku, to przed nią z członka wydobywa się nawilżający płyn, który przygotowuje pochwę na przyjęcie spermy, niewykluczone więc, że i sama sperma może się tam dostać. -jeśli Twoja dziewczyna miesiączkuje regularnie, okres powinien pojawić się najpóźniej 22.12.14 - natomiast bez paniki ponieważ jeśli dziewczyna faktycznie jest w ostatnim czasie narażona na stres to jest to naturalne, że organizm zachowuje się w ten sposób. niech dziewczyna jak najmniej się denerwuje i nie opuszcza posiłków (zdrowe odżywianie bardzo wpływa na regularny cykl) -możliwe, że Twoja dziewczyna dostała plamień. co zazwyczaj oznacza, że przez np 2 dni mało krwawi właśnie z powodu stresu i nieprawidłowego odżywiania (taki zamiennik miesiączki) -kup koniecznie test ciążowy, powinien dać prawidłowe wyniki jeśli zrobi go po upływie ok tygodnia od stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ją zapłodniłeś to teraz nie rozważaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
czy to że moją dziewczynę boli brzuch tak jakby miała mieć okres a czasem nawet tak jakby go miała to dobry oznak czy raczej to świadczy o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekajcie jeszcze trochę i zróbcie test ciążowy. Według mnie, szansa na ciąże jest bardzo malutka. Stres jest okrutny, jeżeli chodzi o rozregulowanie cykli. Sama przez to przeszłam, więc spokojnie. ILe macie lat>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna 19 ja 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×