Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spozniony okres, rak ? pomocy

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny okres mi sie spoznia juz tydzien, kochalam sie z moim chlopakiem najprawdopodobniej w dni nie plode , oczywiscie z prezerwatywa , ktora po stosunku byla cala, a podczas stosunku nie spadla ani nic.Oczywiscie zrobilam juz dwa testy, pierwszy w 3 dni po spodziewanej miesiaczce, a drugi dzisiaj 6 dni po spodziewanym okresie. Caly czas mam wrazenie jakby okres mial zaraz byc, boli mnie brzych, mam powiekszone piersi i strasznie tkliwe. W ostatnich dniach wyczulam tez u siebie w p... jakas dziwna kulke , wydaje mi sie ze to szyjka macicy,ale nigdy wczesniej jej tak nie czulam. Dodam tylko ze podczas ostatniego okresu bralam duzo lekow, i silny antybiotyk. Zastanawiam sie czy to moglo mi opznic okres, nie liczac sresu przed ciaza. Zaczynaja mnie mekac juz glupie mysli, typu czy to nie daj boze jakis rak.? Nie wiem czy czekac na okres ,czy isc juz od razu do lekarza ? Jak radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie na zapas, na pewnio udaj sie do lekarza nie zaszkodzi a moze pomoc. Te testy ktore robilas wyszly negatywne? i oczywiscie czy masz reguralny okres ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko ciąża.Nie ma 100%antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×