Odpowiedz na ten temat

Sprawdzony sposób na większe piersi!

• bianka_00 2008.07.01 [20:40]
    mam 19 lat i 75b małesmutas.gif
  • zaskoczonaa 2008.07.04 [12:18]
    75b to nie takie male sama nosze taki rozmiarusmiech.gif radze poprobowac kremy .... uzywam i piersi staly mi sie troszke pelniejsze usmiech.gif naprawde ~! pozdrawiam usmiech.gif
  • bianka_00 2008.10.16 [21:28]
    żal to jestes ty jak cie to nie interesuje to nie pisz a mozg to sobie sama wymień idiotko!!
  • Leśny 2008.10.16 [21:46]
    Jajko kurze nafaszerowane jest wszelkiej maści enzymami, białkami i innymi związkami. Do tego dochodzą hormony te naturalne i te które znajdują się tam bo kura zjadła paszę na hormonach.....

Więc smarowanie jajkiem działa jak punktowe stosowanie kompleksów hormonalnych, jeśli dodać do tego witaminy z jajka efekt wzrostu i ujędrnienia jest jak najbardziej możliwy.
  • makka 2008.10.28 [03:00]
    Ja mam 15 lat i rozmiar C ...
    I..

Jestem zadowolona ^^
  • sprawdzony sposob 2009.01.24 [18:23]
    moje piersi zrobiły furorę w szkole gdy wrocilam do niej po wkacjach chlopcy byli zachwyceni a ja sama czulam sie jakbym fruwala ponad chmuramioczko.gif
    To wszystko zawdzieczam tej oto dwumiesiecznej kuracji oliwe z oliwek zmieszac z drozdzami spozywczymi wmasowac wpiersi i zawinąc folią spozywcza na noc a wdzien smarowac oliwka dla dzieci (zapobiegnierozstepom przy powiekszaniu sie piersi) stosowac co drugi dzien znaczne efekty bede widoczne po 2 miesiacach w porywach do 2 rozmiarow w gore przy tympiersi beda jedrniejsze i gładsze w dotyku! POLECAM DLA WSZYSTKICH ZDESPEROWANYCH DESEK!!
  • do sprawdzony sposob 2009.01.24 [18:48]
    jezeli jestes jeszcze w szkole to piersi przez okres wakacji (2,3 miesiace) rzeczywiscie mogly sie bardzo powiekszyc ale po prostu dlatego ze ciagle twoje cialo jest jeszcze w fazie dojrzewania. Nie ma takiej mozliwosci zeby piersi urosly dzieki jakimkolwiek maseczkom zewnetrznym. Piersi skladaja sie z tkanki tluszczowej a ta powstaje jako skutek wewnetrznych procesow organizmu. Tak jak ty opisujesz, to ta maseczka musiala by wnikac przez skore powodujac powstanie nowych komorek a to po prostu nie jest mozliwe. Jak juz urosniesz, i bedziesz miec 25 lat, to sproboj ta metoda powiekszyc swoj biust i wtedy opisz rezultaty...
  • eh_te_piersi 2009.06.02 [15:06]
    piersi rosną tylko wtedy, gdy przybiera się na wadze, lub gdy jest się w ciąży! Nic innego nie pomaga... można jedynie ujędrnić piersi poprzez balsamy, ale ja to nawet nie mam co ujędrniać...

• zadowolona... 2009.06.02 [15:12]
    sluchajcie..........normalnie rewelacja!
    mialam A a teraz mam DD!
    Tylko ze teraz cala ramke jajek stosuje!
  • kate21 2009.06.02 [15:54]
    Co za temat! Poprawił mi się humor, wymiatacie dziewczyny smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.
  • Fopa 2009.11.02 [20:53]
    Prosze pomóżcie mi, jadę do chłopaka za 2 miesiace, tak długo się nie wiedzieliśmy, od wie ,ze mam male piersi i to akceptuje, ale wiem ,ze od woli jak kobieta ma duże piersi, chcialabym go zaskoczyc, czy ten sposób z jajkami napewno działa? ._.'
    Jestem zdolna nawet wysmarować się tym krowim gówne, jak tu ktoś wspomniał jezyk.gif
  • ufff 2009.12.07 [18:42]
    taa ja bym chciała miec 75b... mam 75a w dodatku moje piersi są jakies sterczące;/ mam 17lat i chciałabym je choć trochę powiększyć. Chce spróbować kuracji z jajkiem tyle, że autorka tematu nie podała proporcji... a przydałoby się!
  • krysiaczel 2009.12.09 [09:58]
    Podobno masaż piersi działa - ruchy okrężne do zewnątrz, i tak 15 minut dziennie przez 2 miesiące.
  • czrna77 2010.01.13 [23:18]
    niektórzy macie to fantazje....i tyle jeśli chodzi o ten tematoczko.gif
  • nataleczka i juz 2010.03.07 [12:32]
    jest tam jeszcze ktoś?? do zadowolonej usmiech.gif a słuchaj mieszasz jajko surowe z kremem i wcierasz, czy najpierw jedno potem drugie?? napisz, bo temat się urwał, pare osób pytało ale nie odpowiedziałaś.
  • pytajaca dolujaca 2010.04.07 [22:20]
    ja tez chetnie sie dowiem wiecej... co to za krem mieszasz z jajkiem i jak czest robisz ten zabieg?
  • Alesja 2010.04.30 [15:52]
    Złośliwe, wszystkowiedzące dziewuchy niech mówią co chcą, ale ja po wielu próbach znalazłam sposób na naturalne powiekszenie piersi. I pisze to dla tych, które tak jak kiedys ja czuja sie zle w swojej skorze. Zioła pomagaja powiekszyc biust i nim ktoś wielce "obiektywnie" sprobuje tremu zaprzeczyc niech sie ugryzie w jezyk. Uwazam, że madrzej jest sprobowac terapi ziolowej niz ulegac jakims medialnym zagrywka i kupowac CUDOWNE srodki, ktore tylko nabijaja komus portfel, a same oparte są jedynie na ziolach i chemi! Pamietajcie, ze każdy organizm jest inny i na każdy organizm wszelkiego rodzaju ziola moga dzialac inaczej. I jesli ktos pisze, ze zwykla cherbatka ziolowa powiekszyla komus piersi to nikt nie powinien tego wyszydzac bo świadczy to jedynie o jego wąskim światopogladzie i wątpliwym ilorazie inteligencji! Na mnie np gdy cos mnoe boli nie dziala APAP- i co mam powiedziec, ze to oszustwo, że lek jest nieprawdziwy i nieskuteczny? Po prostu nie wszystko na kazdego dziala tak samo. Bardzo często tabletki antykoncepcyjne powoduja nabrzmiewanie piersi. $ moje kolezanki, ktore jadly takie same tabsy jak ja mialy taki efekt- a ja nie. I tez mam powiedziec ze to oszustwo? Otóż drogie dziewczynki jesli chodzi o masaż to na pewno ujedrnia on cycuszki i jest dobrą bazą pod reszte dzialan na powiekszenie. Ja jadlam kozieradke- 3 razy dziennie po dwie łyżki. Pilam dwa razy dziennie koper wloski i trzy razy dziennie lykalam szyszki chmielu w kapsulkach. I uwierzcie, ze ku wlasnemu zaskoczeniu moje piersi sie powiekszyly a po zakonczeniu kuracji wcale nie zmalaly! A wypisywaniu bzdur o tym, ze nawet ziola moga zaszkodzić jest totalnym idiotyzmem! Koper wloski podaje sie juz niemowlakom od pierwszych dni zycia! Jak wiec takie cos moze zaszkodzic dwudziestoparolatkom? Kozieradka moze miec skutki uboczne w postaci przykrego zapachu ale na pewno nie wplywa niekorzystnie na organizm! Szyszki chmielu reguluja prace żołądka. Mnie po tej kuracji pomijając sam watek piersi poprawila sie cera. Wiec nie dajcie sie zniechecic! Sprobujcie na sobie zamiast truc sie tabsami czy kupowac srodki za 190 zl. Powodzenia.
  • Zgredzik xd 2010.05.22 [23:27]
    W te wakacje byłam Płaska Jak deska ;]
    teraz mam rozmiar 34/75...!
    Ale mam jedną pierś większą od drugiej..;/ jest do bardzo duża różnica...!
    Czy ona urośnie???;>

Ps; Jak mam to nakładać...??

• angellllllllllll 2010.05.23 [03:12]
    a ja mam 80D i jest super
  • karoolcia 2010.07.24 [17:10]
    Z tym jajkiem to może być prawda, ponieważ jaja kurze zawierają bardzo dużą ilość estrogenów, które jak wiadomo mają duży wpływ na wielkość biustu. W połączeniu z masażem wydaje mi sie że efekt powiększenia jest możliwy. Polecam również kozieradkę, ziółko to od zawsze było sprawdzonym sposobem na powiększenie piersi.
  • niegrzeczna.diabliczka 2011.01.03 [20:13]
    a jajko surowe musi być i wymieszane razem z balsamem
  • ktosiek ; )) 2011.02.03 [16:22]
    Słuchajcie ten sposób jest superoczko.gif MÓJ MĘŻCZYZNA co jakiś czas masuje mi piersi jakieś 15 minut, wtedy są pobudzone i jędrneusmiech.gif a o to chodzi. tylko trzeba mieć tego masażystę, bo jak się sama masujesz to nie ma takiej przyjemności.
  • hmm ? 2011.02.10 [15:11]
    ey ludzie! ?
    Bo ja nie wiem czy to działa nawet nie stosowałam . ;/
    Ale spróbuje . jak nie zadziała to pech a jak zadziała to będę szczęśliwa.
    Mam 15 lat i mam małe piersi ;/ A ten pomysł nie wydaje się taki głupi . oczko.gif

Pozdrawiam ! oczko.gif
  • XterOG 2011.02.11 [14:22]
    ...regularne masaze piersi potrafia ujedrnic biust i pobudzic gruczoly, zacznij w wieku 16 lat to jakodwudziestolatka bedziesz oddychac pelnym C

• Komarnicka24 2011.07.02 [23:42]
    Ja się nie przemęczam i łykam Bustello. Piersi jędrniejsze, większe i bez rozstępów, dla mnie gitara!;D
  • ??? yy 2011.07.07 [22:47]
    to te jajka działają wkoncu bo nie wiem co robic

• allyet 2011.09.19 [15:28]
    daleko za murzynami to sa wypowiedzi osob, ktorym wydaje sie ze pozjadaly wszystkie mozgi i wypowiadaja sie na tematy, na ktore nie maja zielonego pojecia :/
    ja osobiscie rowniez lykam tabletki o nazwie Bust up, w sumie najbardziej sprawdzone, a piersi faktycznie sa wieksze usmiech.gif moge z czystym sumieniem polecic je i masaze na przemian ciepla i zimna woda, dla pobudzenia krazenia
  • Do Alesji 2012.05.03 [11:30]
    Do Alesji!

Droga Alesjo,
    Chciałabym dowiedzieć się o ile zwiększyły się Twoje piersi i jak długo stosowałaś tą kurację. Zaciekawiła mnie ona, dlatego chciałabym też wiedzieć skąd ją znasz.
    Mam tylko cichutką nadzieję, że nie napisałaś tego żeby się z nas pośmiać bo tu są naprawdę zdesperowane dziewczyny i jeżeli Ty nie miałaś nigdy problemu z rozmiarem biustu to nie dowiesz się co czujemy...
    Dziękuję jeśli potraktowałaś to poważnie i czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.
  • zielona85.85 2012.10.09 [15:32]
    Nie wiem czy jajko, drożdże lub oliwa z oliwek powiększy biust...
    Ja raczej skłaniam się ku dobrze dobranym i wykonywanym ćwiczeniom, masażom, peelingom itd.
    Z własnego doświadczenia wiem też, że tabletki na powiększenie biustu przynoszą fajny efekt, ale polecam je systematycznym dziewczynom, gdyż trzeba je brać codziennie, wtedy rzeczywiście biust się powiększa.
    Dodatkowo chyba najbardziej znane sposoby to operacyjne i zabiegowe powiększenie biustu, silikon, kwas hialuronowy, własny tłuszczyk. Z minusów wymienię cenę, możliwość nieudania się operacji, powikłania i ból.
    Jest tyle sposobów, że każda kobieta jest w stanie znaleźć coś dla siebie.
  • fruttis999 2012.11.21 [09:59]
    Mnie naprawdę fascynują te tabletki. Przyznam, że jestem dość sceptycznie do nich nastawiona, ale co tam. Do tych co je łykają mam kilka pytań. Po pierwsze czy piersi będą rosły w nieskończoność?? czy jest jakaś granica? Co się stanie jak się tabletki odstawi? ile one kosztują? i jaki jest przewidziany termin całej kuracji? Czy nie ma skutków ubocznych? czy nie wyrządzą spustoszenia w naszym organizmie?

Odpowiedz na ten temat