Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprzeciw wobec odwołania profesora Bogdana Chazana

Polecane posty

Gość gość
podpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknąłbym was z trupem tego dziecka w pomieszczeniu 2x2 metry i nie wypuszczał przez kilka miesięcy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również podpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Jeśli masz sumienie<<< Nie wybudowałem swojego domu za pieniądze ze skrobanek, dlatego na brak sumienia nie narzekam. Nie mam zamiaru, bronić fałszywego oszołoma, który ZŁAMAŁ PRAWO, ZASZKODZIŁ PACJENTCE i nie ma na tyle honoru, by się do tego przyznać. x Znam człowieka, który za komuny był kapusiem milicji, a teraz jako kościelny, kapuje księdzu. Czasy zmieniają się, ale świnia, świnią pozostaje. Za komuny opłacało się komuś mordować nienarodzone dzieci i budować z tego swój majątek, a teraz bardziej opłaca się udawanie DOBREGO KATOLIKA. x Autor tematu chyba nie rozumie, do czego służy sumienie :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marek krupski & misio1 Bóg Was Kocha - wszystkich razem i każdego z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszaj - proszę - Boga, z ludzką fałszywością. x Ubliżasz w ten sposób Najwyższemu :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myślicie dlaczego Bóg Was Kocha ? Stworzył każdego jednego człowieka z miłości i dla miłości dla miłości - dla życia wiecznego w Raju to JEST nasze naturalne dziedzictwo po to się urodziliśmy po to właśnie Bóg nas Stworzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesor Bogdan Chazan wygrał kolejną walkę o najmniejszego pacjenta. Dzięki niemu dziecko urodziło się i wierzymy, że miało szansę umrzeć naturalną śmiercią. Protestujemy wobec reakcji pani prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz na to zwycięstwo, w formie decyzji o zwolnieniu Profesora z funkcji Dyrektora Szpitala Świętej Rodziny. Odwołanie cenionego przez pacjentów Profesora odbieramy jako poniżanie wszystkich uczciwych lekarzy w Polsce służących życiu i zdrowiu ludzkiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oburzająca i zdumiewająca jest próba odbierania lekarzom prawa do podejmowania działań zgodnych z sumieniem, mimo zagwarantowanej prawem wolności sumienia w art. 53 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, art. 18 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych oraz rezolucji nr 1763 Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy w sprawie prawa do klauzuli sumienia z października 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Profesor Bogdan Chazan wygrał kolejną walkę o najmniejszego pacjenta.<<< Równie dzielnie, jak Wielki Inkwizytor paląc na stosie innowierców. Swoim działaniem PRZYSPORZYŁ BÓLU i CIERPIENIA istocie, która wg Was żyła już od dawna. Jej urodziny oznaczały dla niej ŚMIERĆ I CIERPIENIE i tylko to dał temu dziecku prof. Chazan !!! x >>>Odwołanie cenionego przez pacjentów Profesora odbieramy jako poniżanie wszystkich uczciwych lekarzy w Polsce służących życiu i zdrowiu ludzkiemu.<<< Wg Was, gdy ktoś jest ceniony, to POZOSTAJE PONAD PRAWEM. Innymi słowy może kraść, katować i gwałcić, a jego ukaranie będzie TYLKO PONIŻANIEM WSZYSTKICH UCZCIWYCH LEKARZY W POLSCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Profesor Bogdan Chazan wygrał kolejną walkę o najmniejszego pacjenta.<<< dokładnie tak, ponieważ 12 lat temu również "władza" chciała mu się dobrać do d... jak odmówił zabicia nienarodzonego człowieka i też robili na niego nagonkę co więcej prof. Chazan jest znany i ceniony w środowisku polityków ponieważ ich nie jedno dziecko przyjął na świat zmieniła się "władza" na lewackie PO i zmieniło się podejście do prof. Chazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu nie chodzi o aborcję tylko o niewywiązanie się przez Chazana ze swoich obowiązków i złamaniu prawa przez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>prof. Chazan jest znany i ceniony w środowisku polityków ponieważ ich nie jedno dziecko przyjął na świat<<< I dlatego go bronią i naiwnych do podpisywania listów namawiają :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem celu tej petycji. Odwoływanie profesorów, a zwłaszcza tak wąskich i trudnych specjalności powinno jednak odbywać się innym trybem niż wybory w Top Model. Ja osobiście mam nikłe pojęcie o ginekologii, położnictwie i aborcji a już najmniejsze o tym przypadku, tego dziecka, bo na tym mogą się znać tylko ci, którzy mają dostęp do dokumentacji medycznej. Uważam, że moja opinia nie powinna mieć najmniejszego znaczenia w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odwołali profesora tylko dyrektora kliniki. jego profesorowanie nie ma żadnego znaczenia w tym wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
--- >Swoim działaniem PRZYSPORZYŁ BÓLU i CIERPIENIA istocie, która wg Was żyła już od dawna. < --- - dał to co dał Bóg temu dziecku nie ma i nie miał prawa odbierać życia temu dziecku ponieważ nie dał życia temu dziecku --- >Jej urodziny oznaczały dla niej ŚMIERĆ I CIERPIENIE i tylko to dał temu dziecku prof. Chazan !!!< --- - prof. Chazan ani żaden inny lekarz nie Stwórcom by miał prawo odbierać życie człowiekowi - tym bardziej DECYDOWAĆ który człowiek z mniej lub bardziej większymi uszkodzeniami powinien żyć - ludzie nieuleczalnie chorzy rodzą się właśnie po to aby swoim cierpieniem zbawiać siebie i innych ludzi, którzy nigdy na zbawienie zasłużyliby - dlatego szatan poprzez niewierzących w Boga rozplenia mordowanie nienarodzonych by oni nie mogli mieć szansy na życie i zbawiać innych ludzi, którzy swoim życiem nie osiągnęliby życia wiecznego - takie dusze są pytane przed urodzeniem czy chcą cierpieć za innych czy nie - i nie ważne czy to akceptują w trakcie ziemskiego życia czy po śmierci tacy ludzie już są zbawieni jednocześnie zabawiając innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawka - miało być: - prof. Chazan ani żaden inny lekarz nie jest Stwórcom by miał prawo odbierać życie człowiekowi - ludzie nieuleczalnie chorzy rodzą się właśnie po to aby swoim cierpieniem zbawiać siebie i innych ludzi, którzy nigdy na zbawienie nie zasłużyliby soorki za zjedzenie słówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decyzję pani prezydent uważamy za sprzeczną z rezolucją nr 1763 Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy „Prawo do sprzeciwu sumienia w ramach legalnej opieki medycznej” mówiącą, że: „Żadna osoba, szpital ani instytucja nie może być przymuszona, pociągana do odpowiedzialności ani w żaden sposób dyskryminowana z powodu odmowy przeprowadzenia, udzielenia, asystowania lub podporządkowania się wykonaniu aborcji”. Odwołanie ze stanowiska jest przykładem szykanowania lekarza za postawę ochrony życia dziecka poczętego i jego matki cierpiącej na skutek choroby oczekiwanego maleństwa. Dla nas odmowa wykonania zabójczej aborcji dziecka z licznymi wadami jest oczywistym wyrazem szacunku dla każdej osoby oraz każdego życia i godna pochwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>poprawka - miało być: - prof. Chazan ani żaden inny lekarz nie jest Stwórcom by miał prawo odbierać życie człowiekowi<<< Pozwolę sobie na jeszcze jedną poprawkę :D : piszę się Stwórcą :), moja droga :D, chyba że masz na myśli grupę Stwórców :D :D :D . x >>>ludzie nieuleczalnie chorzy rodzą się właśnie po to aby swoim cierpieniem zbawiać siebie i innych ludzi, którzy nigdy na zbawienie nie zasłużyliby<<< Ta się składa, że DOSKONALE WIEM na czym polega prawdziwe cierpienie i brak jakiejkolwiek nadziei na zmianę tego stanu :( . x I powiem Ci szczerze: mam głęboko w d.pie Twoje zbawienie, jeżeli ma się ono odbyć, kosztem mojego konkretnego (chwilami potwornego) bólu. To, co piszesz nazywa się ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZBIOROWA i stosowana jest przez niedorobionych kacyków, przywłaszczających sobie prawo decydowania za innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 - dziękuję Ci za poprawienie mojego błędu ze "Stwórcą" - soory za byka...ehh - i teraz wszystko zgadza się :) - jeśli chodzi o cierpienia nadzieję daje Bóg - modlitwa do Jezusa plus Msze Św o uzdrowienie - tylko, że do pełnego uzdrowienia potrzeba jest pełna wiara, która rodzi się stopniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 --- > I powiem Ci szczerze: mam głęboko w d.pie Twoje zbawienie, jeżeli ma się ono odbyć, kosztem mojego konkretnego (chwilami potwornego) bólu.< --- - Zbawienie to życie bez bólu, cierpień, chorób - w szczęściu i radości razem z Bogiem na WIECZNOŚĆ - bo Bóg nam sprezentował duszę - wieczną - dlatego chwilowe bóle i cierpienie na tym ziemskim wygnaniu z wiecznością mają się nijak :) - cierpienie to oczyszczenie nas PS.: też cierpię i chwilami mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 --- > To, co piszesz nazywa się ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZBIOROWA i stosowana jest przez niedorobionych kacyków, przywłaszczających sobie prawo decydowania za innych.< ---- - niee - to co piszę to są tzw. dusze cierpiące, które cierpią za zbawienie innych ludzi więcej możesz wyszukać na stronce ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 uśmiechnij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio1 uśmiechnij się<<< Spoko :D . Wkurzam się, bo przez ...oczyszczenie nas... nie mogę w tej chwili pójść na spotkanie, które pozwoliłoby mi miło spędzić czas i przy okazji nieco zarobić :D . A tak cierpię za duszę nieznanego mi debila i jakoś wcale nie czuję się z tym dobrze :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>- Zbawienie to życie bez bólu, cierpień, chorób - w szczęściu i radości razem z Bogiem na WIECZNOŚĆ<<< To nazywa się ŚMIERĆ :( . Jak mawia kolega: boli, więc żyję :D . x >>>dlatego chwilowe bóle i cierpienie na tym ziemskim wygnaniu z wiecznością mają się nijak<<< Obyś nigdy nie musiał zrozumieć, czym jest prawdziwy, niekończący się ból (na który żadne tabletki nie działają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
--- > Wkurzam się, bo przez ...oczyszczenie nas... nie mogę w tej chwili pójść na spotkanie, które pozwoliłoby mi miło spędzić czas i przy okazji nieco zarobić < --- - rozumiem Twój ból - mam tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
--- > A tak cierpię za duszę nieznanego mi debila wsciekly.gif i jakoś wcale nie czuję się z tym dobrze < ---- - ludzie, którzy urodzili się zdrowi cierpią oczyszczenie za swoje grzechy - ja niestety również - poprzez własną głupotę od 1,5 roku ale wiem, że to jest konieczne bo wcześniej nie wierzyłam w kilku kwestiach Bogu i sama się przejechałam na tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-----> >>> Zbawienie to życie bez bólu, cierpień, chorób - w szczęściu i radości razem z Bogiem na WIECZNOŚĆ<<< To nazywa się ŚMIERĆ < ----- - piszesz o śmierci ciała, które jest śmiertelne - a ja piszę o Zbawieniu - oczyszczeniu duszy tak by mogła żyć w świetle Boga w życiu wiecznym po śmierci ciała - jeśli ktoś nie uzna Boga za Stwórcę to po śmierci nie może żyć w chwale Boga z Nim w Raju na wieczność - nawet gdy był dobrym człowiekiem za życia - dlatego tak bardzo ważna jest wiara - diabolo doskonale o tym wie i niszczy ją w ludziach jak może by ściągnąć dusze po śmierci do piekła na wieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy aborcja jest bez bolesna gdy sa rozrywane części ciała wyrywane ręce i nogi miażdżone głowa a po urodzeniu były podane leki usmiezajace ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×