Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssssssssdddddd

sprzedaz auta na ukraine - pilne !

Polecane posty

Gość ssssssssdddddd

hej, mam kupca na samochod, kupiec jest z ukrainy. Umowilismy sie ze jade na UA, spisujemy umowe kupno-sprzedaz i ja wracam do siebie. TYlko teraz chcialbym sie dowiedziec konsekwencje.. Czytalem teraz w necie i pisza ze placi sie jakies ogromne cło, ze nie mozna auta wywiezc za granice na dluzej niz 2 mies itp. Zawsze przy wjezdzie na ua spisuja nr auta jakim wjezdzma itp itd, a czy bedzie mozliwosc potem powortu z ua innym samochodem? Napewno beda pytac gdzie auto i w ogole. Jest tu ktos kto mial do czynienia z czyms takim?Nobo teraz to juz sam nie wiem jak to zrobic, nie zamirzam placic jakis kar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssdddddd
nikogo nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh:))))))
wpisuja auto do paszportu - nie wyjedziesz bez auta - jezdzilem na ukraine to wiem jakie robia problemy. jak chce kupic gosc to sie umow w przemyslu i niech sam kombinuje wracac. a tak to ty pojedziesz i cie jeszcze apadna i pobija zabiora auto i zycie stracisz - tam jest dzicz a nie cywikizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssdddddd
a dlaczego bez auta nie wyjade ? bo co ? dlaczego niby tam nie moge sprzedac ? a jak im pokaze umowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh:))))))
jak ktos ci kogo nie znasz oferuja kupno auta po ukraoinskiej stronie to oznacza to jedno- ze zywy stamtad albo o wlasnych silach nie wrocisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiać mi się chce
ale z ciebie naiwniara :D głupich nie sieją, sami się rodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssdddddd
ten samochód ma przebite numery, w polsce za cholere go nie sprzedam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiać mi się chce
to chociaż w Niemczech sprzedaj nielegalnie, tam ci nic nie zrobią, ale wyjazd na Ukrainę, to prawie jak samobójstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh:))))))
a co to za uto i ile za nie chcesz?powazna propozycja ci skladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to najmniejszego sensu. Mogą pojawić się głupie formalności, dziwne opłaty. A jeśli wystawisz ogłoszenie na Ogis, to bez większych problemów kogoś znajdziesz. To ten serwis ogłoszeniowy. Ogłoszenia są całkowicie darmowe. Wystawiasz coś, to widzą je twoi znajomi z FB, ale też ich znajomi. Docelowo można dotrzeć naprawdę do mnóstwa osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to auto ? Jaki kolor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×