Odpowiedz na ten temat

sprzedaz auta na ukraine - pilne !

• ssssssssdddddd 2012.05.07 [22:42]
    hej, mam kupca na samochod, kupiec jest z ukrainy. Umowilismy sie ze jade na UA, spisujemy umowe kupno-sprzedaz i ja wracam do siebie. TYlko teraz chcialbym sie dowiedziec konsekwencje.. Czytalem teraz w necie i pisza ze placi sie jakies ogromne cło, ze nie mozna auta wywiezc za granice na dluzej niz 2 mies itp. Zawsze przy wjezdzie na ua spisuja nr auta jakim wjezdzma itp itd, a czy bedzie mozliwosc potem powortu z ua innym samochodem? Napewno beda pytac gdzie auto i w ogole. Jest tu ktos kto mial do czynienia z czyms takim?Nobo teraz to juz sam nie wiem jak to zrobic, nie zamirzam placic jakis kar..
  • ssssssssdddddd 2012.05.07 [22:49]
    nikogo nie ma?
  • heheheh:)))))) 2012.05.07 [22:50]
    wpisuja auto do paszportu - nie wyjedziesz bez auta - jezdzilem na ukraine to wiem jakie robia problemy. jak chce kupic gosc to sie umow w przemyslu i niech sam kombinuje wracac.
    a tak to ty pojedziesz i cie jeszcze apadna i pobija zabiora auto i zycie stracisz - tam jest dzicz a nie cywikizacja
  • ssssssssdddddd 2012.05.07 [22:54]
    a dlaczego bez auta nie wyjade ? bo co ? dlaczego niby tam nie moge sprzedac ? a jak im pokaze umowe ?
  • heheheh:)))))) 2012.05.07 [22:59]
    wlasnie po to ci do paszportu wbijaja auto zebys nie mogl sprzedac, poza tym ktos kto kupi na samej umowie go nie zarejstruje musz misc dokument potwierdzajacy wyrejestrowanie go z pl , plus duzo cło
  • heheheh:)))))) 2012.05.07 [23:00]
    jak ktos ci kogo nie znasz oferuja kupno auta po ukraoinskiej stronie to oznacza to jedno- ze zywy stamtad albo o wlasnych silach nie wrocisz
  • śmiać mi się chce 2012.05.07 [23:03]
    ale z ciebie naiwniara smiech.gif
    głupich nie sieją, sami się rodzą smiech.gif

• ssssssssdddddd 2012.05.07 [23:09]
    ten samochód ma przebite numery, w polsce za cholere go nie sprzedam smutas.gif
  • śmiać mi się chce 2012.05.07 [23:13]
    to chociaż w Niemczech sprzedaj nielegalnie, tam ci nic nie zrobią, ale wyjazd na Ukrainę, to prawie jak samobójstwo
  • heheheh:)))))) 2012.05.07 [23:14]
    a co to za uto i ile za nie chcesz?powazna propozycja ci skladam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...