Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spuchnięta warga sromowa. Proszę o radę.

Polecane posty

Gość gość

Mam 16 lat. Dzisiaj, z moim chłopakiem dogadzaliśmy sobie, wyłącznie rękoma, ale zaraz po zauważyłam że mam opuchniętą wargę sromową. Zdarza mi się to już drugi raz. Oraz bardzo często po owej czynności boli mnie. Ostatnio przeszłam grzybice pochwy. Bóle i opuchlizny zaczęły się w czasie kiedy byłam chora. Testy mówią że wszystko jest okej, mimo że przez jakiś czas doskwierały mi objawy grzybicy. Teraz już ustąpiły ale ból nadal się pojawia. Trochę czytałam na forach o kobietach, które miały ten sam problem co ja po ostrym seksie. Staramy się z chłopakiem jakoś łagodniej. Ale mimo to nadal nie jest dobrze. Od kilku dni smaruje kremem Climatozolum i LaciBios femina. Ale mianowicie chciałam się zapytać co może na to wpływać. Czy niedoleczona grzybica mimo że wyniki mówią same za siebie. Czy może jakieś uczulenie? Albo pozycja czy sposób? Proszę o radę i racjonalne odpowiedzi. Może ktoś jeszcze miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tak mialam to przez dwa tygodnie mi ja lizal a ja w nagrode mu obiagalam i mi wszystko przeszlo, a do teraz o******* z polykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×