Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Staje wam tylko od patrzenia na dziewczyne?

Polecane posty

Gość gość

Glupie pytanie moze, ale moj kolega mi opowiadal,ze jak byl mlodszy to od samego patrzenia na fajna laske stawał mu, dodam, ze byly w ubraniach :) Mial wtedy moze z 15 lat, byl prawiczkiem- czy to moze miec wplyw? Jeszcze nie slyszalam zeby facetowi stawal od samego patrzenia,kolega tez juz tak nie ma, potrzebuje silniejszych bodzcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak dziewczyna moja jest rozebrana ma go w ustach a ja na nią parzę to mi staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój kochanek dochodzi nawet, ma wytrysk, jak jeszcze jestem w ubraniach. kilka sekund :) nie zawsze, czasem potrafi i ze 3 godziny. ale zdarza się i zanim się rozbiorę. nie wiem, czemu? aż taki jest mną zachwycony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj zdarza się że od samego patrzenia mi staje, dodam nie jestem prawiczkiem. Jak pracowałem w pewnym biurze z cycatą blondyką i jak przychodziła do mnie na kawę i nachylała się majac na sobie bluzkę z dużym dekoltem to często mi stawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady34
Chętnie poczytam jeszcze...zwłaszcza zdanie panów 30+. Czy macie już na tyle samodyscypliny czy wasz penis czasem was nie słucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speed erectus
Taki fakt się wydarzył niegdyś, że podawałem coś koleżance w pracy i na chwilę przystanęliśmy blisko obok siebie. Ona sie pochyliła w moja stronę, ja dotknąłem ją (musnąłem jej dłoni swoja dłonią) no i to się stało tak nagle i mimowolnie, a miałem wtedy może ze 31 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a podoba ci sie ona czy po prostu nie miales od jakiegos czasu fizycznego kontaktu z dziewczynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speed erectus
Byłem w niej szalenie zabujany (niestety bez wzajemności) a kontaktu fizycznego z innymi nie było :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30+ i zdarza mi się, że mi staje od samego patrzenia, szczególnie w lecie w różnych sytuacjach. Raz wracałem z koleżanką z pracy i poprosiła mnie żebym z nią wstąpił do sklepu, okazało się ,że chce kupić sobie spódnice. Wiecie jak to jest w sklepach mało miejsca miedzy tymi wszystkimi wieszakami. Chodziłem z nią po sklepie ocieraliśmy się o siebie ona pytała mnie o zdanie czy ta sukienka czy ta spódnica ładna itp, a ja czułem że mi coraz bardziej staje, walczyłem z tym, w końcu wybrała odpowiednią, jak wchodziła do przymierzalni to mi już stał, zauważyła to jakaś laska i zerkała na mnie. Musiałem sobie poprawić bo tak się ułożył w spodniach że było strasznie widać. Więc ja sobie poprawiam ta laska się patrzy a koleżanka wtedy odsłania zasłonę i pyta czy ładnie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady34 wczoraj Chętnie poczytam jeszcze...zwłaszcza zdanie panów 30+. Czy macie już na tyle samodyscypliny czy wasz penis czasem was nie słucha... xyxyxyxyxyxyxyxyxyxyx Jestem zdecydowanie 30+ a nawet 40+ Zapewniam że nie ma czegoś takiego jak samodyscyplina, erekcja pojawia się w najróżniejszych momentach, bodźce wzrokowe wcale nie są wymagane - czasem skuteczniejszy jest np. seksowny damski głos w telefonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wciskajcie kobiecie dalej te kity tylko się nie dziwcie potem, że kobiety uważają was za szympansów, a ty autorko nie schlebiaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady34
Tak myślałam:) O naturo złośliwa:) My kobietki mamy łatwiej...tzn łatwiej nam to zakamuflować. Mnie gubi przyspieszony oddech. Do tego uczucie przyjemnego napięcia...na dole. Natomiast wybrzuszenie w spodniach w niektórych sytuacjach może być dość kłopotliwe. Dlatego chciałam opinii panów 30+. Zastanawiało mnie czy można to sobie "wypracować" i przywołać penisa do porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speed erectus
Nie da się wytresować :D Co rano budzi się wraz ze mną mimo lat 30+ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest najlżejsze na świecie - penis, bo można go postawić samą myślą. Co jest najcięższe na świecie -penis, bo jak nie chce to żadna siła go nie postawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady34
Fajnie powiedziane wyżej z tym penisem:) Można zaryzykować stwierdzenie, że to samodzielny i autonomiczny organizm,(s)twór (żeby nie powiedzieć: pasożyt) bytujący na żywicielu:) Pozdrawiam Was panowie i wasze słodkie pasożyty:) Oby dawały same miłe chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speed erectus
Jak już tak schodzimy w stronę humoru to polecam piosenkę "Dwa wesołe uje" do znalezienia u wujka google ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×