Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martka23

Stale zmęczona

Polecane posty

Gość martka23

Czy ktoś z was ma taki problem jak ja? Nazywam to permamentnym zmęczeniem, choćbym spała po 12 godzin na dobe to i tak jestem wiecznie niewyspana. Czasami ratuje się kawa, ale mało mi ona pomaga. Nie choruje w zasadzie na żadne poważne choroby, jedyne co mi bardzo dokucza to problemy z trawieniem, wzdęcia , nudności itp. Strasznie mi to zmeczenie i brak energii uprzykrza życie, zawsze po zajęciach na uczelni musze sie przespać przynajmniej 3 godziny, żeby być w stanie cokolwiek zrobić jescze w domu, czy nauczyć się czegokolwiek. Czy ktoś z was zna sposób na rozwiązanie mojego problemu lub jakies tabletki dodające energii?Pomożcie prosze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona o ja
pij magnez:) pomaga, mozesz sobie tez kupic cos na koncentracje ginko..cos tam ja to kupuje przed sesja zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys tez tak mialam. Okazalo sie ze cukier zdecydowanie byl za wysoki. Ograniczylam wiec ten cukier i wszystko wrocilo do normy. A tez bylam ciagle zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo, plus spadek wagi, lekarz każe mi zbadać tarczycę - być może to jest przyczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobnie i niestety magnez niewiele pomaga :(....Badałam się pod katem cukrzycy, tarczycy.....no i prawdopodobnie przyczyna jest alergia, która powoduje niedotlenienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to uczucie. Osobiście piłam magnez, brałam maxivit (to zestaw witamin i minerałów z żeń-szeniem dodającym energie) i nie pomogło. Wtedy przypomniało mi się, że w wynikach badania krwi miałam niski poziom krwinek czerwonych, właściwie na granicy normy, czyli o pare kroków od anemii. Kupiłam sobie Biofer Folic- jest to łatwo przyswajalne żelazo z kwasem foliowym i wit. C, i muszę przyznać, że czuje sie lepiej, choć nie skończyłam jeszcze całego opakowania. Polecam Tobie badania, bo takie ciągłe zmeczenie, jak opisujesz, nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama jak Ty
a moze depresja sezonowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historieprawdziwe
Ja też tak czułam się parę lat temu,na nic nie miałam siły.No i problemy z trawieniem też były.Lekarz kazał mi brać na wzmocnienie miód z pyłkiem kwiatowym.Pyłek kupuje się w sklepie zielarskim.Musisz zmieszać to z miodem i odstawić na jeden dzień.Potem jesz to po jednej łyżeczce przed posiłkiem.Mnie to bardzo wzmocniło i apetyt mi wrócił.A potem jeszcze okazało się,że mam lamblie i to mnie chyba tak osłabiało.Zażyłam tabletkę i po bólu.Ale ten miód z pyłkiem polecam.Choć nie każdemu przypada do gustu jego smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak miałam. Chora tarczyca to spowodowała. Upewnij się czy Twoja tarczyca jest ok. Są takie tabletki, które powinny Ci pomóc. Noszą nazwę LUCETAM. Powinny pomóc, ale są tylko na receptę więc musisz pójść do swojego lekarza. Zanim zaczęłam je brać też spałam po 12 godzin, teraz wystarczy mi 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku co moge ci poradzic to zrob sobie badania krwi:morfologia,ob,poziom zelaza,cukier; przydaloby sie rowniez badanie TSH na tarczyce.Generalnie nalezaloby wyeliminowac te przyczyny(niedoczynnosc tarczycy,anemie,zly poziom cukru). Przyczyn takiego samopoczucia moze byc wiele: depresja,pasozyty w organizmie( u mnie okazalo sie ze mam lamblie),candydoza ukladu pokarmowego(drozdzyca) i wiele innych. zaraz ktos powie,ze forum to nie przychodnia,ale ja wiele lat lazilam po lekarzach,ktorzy tylko rozkladali rece dopoki nie trafilam na lekarza z prawdziwego zdarzenia i nie trafila w moje rece odpowiednia literatura na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martka23
Dzięki za wszystkie rady, musze z nich skorzystać, chociaz wątpie ,ze problem tkwi w zlych wynikach jakichkolwiek badan, czuje sie tak odkad pamietam, juz jako dziecko czulam sie tak beznadziejnie, nigdy nie mialam energii, zawsze musialam dlugo spac itp. Ale badania nie zaszkodza, moze mam jakies niedobory witamin, cukier ostatnio badalam, wszystko jest ok, wiec pozostaly mi jescze badania tarczycy i krwi. Wydaje mi sie , ze przede wszystkim te problemy z zoladkiem mnie wykanczaja, moze to tez przez jakas alergie, bo szczegolnie po produktach mlecznych sie okropnie czuje, chyba nie przyswajam laktozy. EtaMania - na co sa dokladnie te tabletki LUCETAM? Glownie na dodanie sobie energi czy maja jakies inne dzialanie? frotka - jak sie dowiedzialas o tym ze masz candydozę ukladu pokarmowego(drozdzyca), dzieki jakiemu badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz przepisał mi lucetam na nadmierną senność spowodowaną niedokrwieniem (czy też niedotlenieniem mózgu). Efekt poczułam już po jakichś 2 tygodniach, a zażywałam ten lek ponad1 miesiąc. Już ich nie biorę gdyż nie potrzebuję. Podstawowym działanim leku jest poprawa i usprawnienie czynności intelektualnych, takich jak uczenie się, pamięć czy myślenie. Jest stosowany w leczeniu skurczów mięśni pochodzenia korowego, zaburzeń czynności poznawczych, w leczeniu następstw niedokrwienia mózgu, w objawowym leczeniu zawrotów głowy, w leczeniu dysleksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_rany
ja tez tak mialam kiedys, zrobilam wszystkie badania i byly OK, a czulam sie okropnie zmeczona, slaba i generalnie podejrzewalam sie o anemie - jednak hemoglobina byla w normie pomogl mi Intelektan- to suplement z ginkgo biloba i zen szeniem - po ok 2 tygodniach bylo duzo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotełek77
Mam tak samo od jakiegoś roku... Zero energii, nic mi się niechce pomimo tego że jestem bardzo aktywna/fitness/siłownia/ w miare zdrowe odżywianie to w domu niemm ochoty juz na nic, nie chce mi sie prasować sprzątac itp po prostu brak sił.. nie mówie ze tego nie robię bo robię ale bez jakiejkolwiek energii :( Nie wiem ... jestem załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do lekarza na konsultację, porób wyniki, może prowadzisz stresujący tryb życia, życie pod ciągłą presją, mała ilość snu i brak odpoczynku, złą dietę prowadzisz, musisz przyjmować leki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tarczycę sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to być candida. 2 ząbki czosnku dziennie,grejfruty różowe,jogurt naturalny,absolutnie żadnej kawy i cukru. Efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotełek77
Dorian i gościu ;) W miarę zdrowo się odżywiam, kawę pikę to fakt ale bez cukru... ale moze faktycznie muszę porozmawiać z lekarzem. choć nie cierpię do nich chodzić, a wyniki mam b.dobre ostatnio robiłam wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem może tkwić w głowie. np. mając natłok myśli nie da się porządnie odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koełek 77
Eryk1 Też tak może być "..." Spróbuję więcej spać i zastosować się Waszych uwag :) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem depresję, ale chyba dobrze się maskowałem w pracy. Sam w domu wpadałem w jakieś melancholie, cofałem się myślami w przeszłość i nie potrafiłem żyć do przodu. Doszedłem do wniosku, że przyczyną jest niskie poczucie własnej wartości. W kontakcie z ludźmi nie potrafiłem podtrzymać rozmowy. Nie wiedziałem o czym mówić. Jedynie z najbliższymi nie miałem tego problemu. Jestem osobą wykształconą, ale nie potrafiłem zrozumieć ani skupić się na tym co ktoś do mnie mówi. Dobrze uczyłem się jedynie samodzielnie. W kółko zapominałem. Niby inteligentny a w oczach innych wychodziłem na idiotę. Pomogło mi oczyszczenie aury ze strony http://energiaduchowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sraury a nie aury. tylko idiota bedzie bawic sie w te szatanskie rzeczy. moze sa jakies tabletki na energie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mówisz. Może być wiele przyczyn zmęczenia poczynając od anemii kończąc nawet na nieodpowiednim odżywianiu. Moja znajoma miała pododne objawy, tzn. czuła się cały czas zmęczona. Podłoża szukała w wielu miejscach, ale źródłem okazało się nieodpowiednie odżywianie, gdyż lekarz z http://rmedica.pl/ stwierdził, że ma zakwaszony organizm co przekłada się na złe samopoczucie itp. Dobrali jej odpowiedni plan żywieniowy, wprowadziła trochę aktywności fizycznej w swoje życie i od razu sytuacja się polepszyła ;) Najlepiej pójść do lekarza i się przebadać, gdyż źródeł zmęczenia może być wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może brakuje ci witaminy z grupy D3 oraz K, które mają nieoceniony wpływ na ludzki układ nerwowy ? Poczytaj sobie trochę o tych witaminach, ja biorę preparat http://www.kinon.com.pl/ od pół roku i nie wiem co to jest zmęczenie bez przyczyny! Czuję się o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być depresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirena

jejku to bardzo podobnie jak ja kiedyś, ale postanowiłam trochę zawalczyć, w końcu chcę realizować swoje prace do tego studia i nauka... dlatego mama kupiła mi tonik floradix i staram się go reguralnie stosować, jest o wiele lepiej, polecam się zaopatrzyć szczególnie na te pochmurne miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazykwantel sprzedam

Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan

Oferuje leki przeciw pasozytom:

Vermox Mebendazol 100mg 1zł, ważny 03.2020, odliczany z opakowania szpitalnego 1000 tabletek do torebek strunowych po 25 tabletek – glistnica, włośnica, włosogłówczyca, tęgoryjec, owsiki. Podaje się 2x dziennie przez 3 dni lub dłużej.

Yomesan Niklozamid 500mg 3zł, ważny 01.2022, listki po 4 tabletki w opakowaniu kartonowym – tasiemiec nieuzbrojony, tasiemiec uzbrojony, bruzdogłowiec szeroki, tasiemiec karłowaty. Podaje się jednorazowo w dawce 2 g.

Prazykwantel 600mg 4zł, ważny 03.2022, opakowania szpitalne po 50 i po 100 tabletek, mniejsze ilości odliczam do torebek strunowych po 10 tabletek – przywry, tasiemce. Podaje się od jednorazowej tabletki na tasiemce, do 2 dziennie przez 3 dni na przywry.

Iwermectyna 6mg 30zł, ważna 04.2019, listki po 6 tabletek, opakowanie 12 tabletek, ale mogę łatwo oddzielić z listków – glisty (ogólnie robaki obłe), nużeniec, świerzb, węgorczyca, filarioza, glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka ludzka, owsiki, wszy. Dawkowanie: 0,2mg/kg masy ciała. Nie należy przyjmować jedzenia na 2 h przed podaniem leku i przez 2 h po jego podaniu.

Zentel Albendazol 200mg 5zł – obleńce, niektóre płazińce. W przypadku zarażenia owsikiem, włosogłówką, glistą, tęgoryjcem dwunastnicy stosuje się jednorazową dawkę leku 400 mg. W zarażeniach węgorkiem jelitowym lub w tasiemczycach stosuje się tę dawkę trzykrotnie przez 3 kolejne dni. W przypadku braku efektu po 3 tygodniach można leczenie powtórzyć. W giardiozie typowo podaje się w jednorazowej dawce 400 mg/dobę przez 5 dni.

Zen Plus – lek kombinowany składajaący się z Iwermektyny 6mg i Zentel Albendazol 400mg, ważny 04.2020, listki po 1 tabletce w pudełku kartonowym. Ten lek jest znacznie silniejszy dzięki synergicznemu działaniu obu leków składowych dobranych w tych proporcjach, od tych leków podanych osobno.

Disulfiram tabletki 100mg 2zł, ważny 11.2020, listki po 10 tabletek i 500mg 3.5zł, ważny 04.2021, listki po 4 tabletki – Giardia Lamblia.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhw

zobacz - https://youtu.be/3D94MV4Vb1o - sposób na przypływ siły życiowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolka

Może warto zbadać przyczynę? Ale z doświadczenia powiem, że efekty przynosi włączenie do diety kompleksu witamin B, ja biorę NEURO SYMPTHO, z Laventi. Sprawdza się fajnie, dobra cena, jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×