Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yumisajuri13

stan włosów a atopowe zapalenie skóry

Polecane posty

Witam chciałam sie dowiedzieć czy ktoś przy atopowym zapaleniu skóry ma suche łamiące się włosy ? i przede wszystkim przerzedzone, ja mam wiele pustych mieszków w większosći wyrastają mi tylko po jednym włosie z jednego mieszka , a kiedyś miałam takie super gęste włosy... ; ( straciłam je nie wiem jakim cudem ale od ponad roku nie chcą odrastać proszę o pomoc osoby dotknięte atopowym zapaleniem skóry żeby napisały mi w jakim stanie są ich włosy i jeżeli jest to możliwe proszę też o przesłanie zdjec na fashioon@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati90
Witam. Mam ten sam problem co Ty. Chciałabym się dowiedzieć czy jakoś sobie z tym poradziłaś bo ja już mam tak przerzedzone włosy że nie wiem co z tym robić. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nati no włąśnie nie poradziłam sobie , szukam dziewczyn po blogach ale nic nie udało mi sie znaleźć , i tylko jedyne co mi przychodzi do głowy i co czytałam to że na atopowe zap skóry ma wpływ albo jakieś zakażenie albo alergia, a moze wyślesz mi zdjęcie z tyłu swoich włosów ? mój e-mail : angnowakowska@onet.pl a masz przerzedzone na całej głowie czy tylko w niektórych miejscach ? też Ci moge wysłać zdj jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×