Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobietka_83

stanac tylem nago/blokada

Polecane posty

Gość Masz problem to nie łaź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cellulit a nie cellulitis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe no tak pewnie
z tobą zerwi jak zobaczy niedoskonalości na pośladkach:o ehhhh :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze nie idz z nim do łóżka
nie bedzie problemu;) Nie kazdy paraduje przed facetem nago- wiec jesli nie chcesz to nie musisz mu sie pokazywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrafie polozyc sie na brzuchu nago, kleknac tylem przed nim, usiasc na nim tylem, nie potrafie tylko przejsc sie po pokoju tak aby ogladal moj tył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyuzdana szmatka z ciebie
i czym sie tu chwalisz??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippka
Masz problem ja mam pupcię jak orzeszek i mogłabym cały dzien chodzić tyłem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej być czystą cnotką niż
szmata chwalącą się na forum swoimi pozycjami:o Jesteś kobietą czy kim?? Kobieta ma subtelność a nie to co ty....poza tym jestem facetem wiec cnotką nie jestem a jak słucham takich jak ty to mi się nie dobrze robi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milsia
do tego z 13:53 co lepiej to kwestia indywidualna ty ciasnoto umyłowa!!myślisz,że jesteś wyznacznikiem moralności i kobiecości?? do obory zacofańcu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecość to czystość
tak jestem zacofancem bo mysle, ze kobieta powinna się szanować:o No tak coraz mniej takich kobiet:o Nie gadam z takimi jak autorka i misia- bo takie kobiety mnie brzydzą- zastanówce się nad tym co w ogóle to piszcie...idę stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milsia...
głupia jesteś...i tyle ...a facet ma rację ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milsia
ja nie piszę, że jesteś zacofany, bo myślisz to co myślisz,ale że jesteś zacofany, bo nie tolerujesz innego zdania - lubisz cnotliwe dziewczęta,które pomyślą o seksie i pędzą się spowiadać, to ok! twoja sprawa,ale nie pisz,że inne to szmaty i niekobiety,bo są inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milsia
a autorka nie pisze o pozycjach,ytylko kompleksach - czytaj ze zrozumieniem wydale mi się,ze postępuje lepiej pisząc o tym na forum,jako osoba nieznana, niż gdyby miała dyskutować o tym na głos np. w tramwaju z koleżanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lusiiiiiiiiiiii
pisze się PRZYKRÓTKA, pustaczku:o🖐️ Dupskiem umiesz już ruszać, teraz kolej na mózg:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki ty masz wrazenie .... po prostu o tym nie myśl , męzczyzna sie nie zastanawia , czy mu sie podobaja posladki .... po prostu całą Ty mu sie pobasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wypowiedz tego pana..hmmm zaczne chyba sie modlic zeby nie trafic na takiego faceta.czy pan mial kiedys kobiete? ach tak rozumiem Wy tylko poslubie bo jak przed to Twoja kobieta bylaby szmata.a jesli przed slubek, to ok rozumiem ze tylko pozycje \"po bozemu \" pod kolderka przy zgaszonym swietle...bo inaczej Twoja kobieta bylaby szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×