Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lunaa95

Stanie o dziecko. Jesień 2014.

Polecane posty

Hej, wiem, ze jest sierpień, ale moja następna @ powinna być we wrześniu. rozpoczęłam 3 cykl starań. Dziś jest 7 dzień cyklu, temperatura 36,5. dni płodne od 24 do 30 sierpnia, owulacja 29 sierpień. spodziewana @ 12 wrzesień. Czy są na tym forum kobietki, które również starają się o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej my tez zaczynamy starania tak na powaznie bo do tej pory bylo na zasadzie bedzie jak bedzie u mnie @ ma byc ok 3.09 poobserwowalam sie przez ostatnie 3 m- c wiem kiedy mam owulacje bo jajniki szaleja wiec powinno sie szybciutko udac powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze takie pytanie... ostatnia @ przyszła dzień przed terminem.. była bardziej skąpa niż zwykle.. pierwszy dzień (przez noc) bardziej obfity, później mnie a 3 i 4 dzień tylko plamienie. wraz z tą "@" obniżyła się temperatura, zniknął ból piersi. Teraz dziwnie czuję, coś mnie w jajnikach czasami kluje, coś ciągnie w podbrzuszu, i czuję że tam jest tak "luźno". dziś 8 dc a szyjka macicy nadal wysoko i rozpulchniona.. jestem lekko osłabiona? Mogę mieć nadzieję? Przecież Krwawienia się zdarzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech Twój gach bierze Androvit. Bardzo pomaga ja plodnosc. Ja zawszlam podczas pierwszego cyklu staram i znam jeszcze 5 ciąż dzieki Androvitowi. Kupisz w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zrob sobie test, ja tez myslalam ze juz bo nie dosc ze mu sie okres spoznil to jeszcze byl dwudniowy zrobilam test wyszedl negatywny owulacje mialam staralismy sie teraz i zobaczymy a jak nie to po 3 zaczne uzywac testow owulacyjnych tak na dokladke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale temperatura spadla wiec nie ma szans na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, może poczekam do następnej @ :(. To takie niesprawiedliwe.. ktos stara sie o dziecko miesiącami, latami.. a ktoś inny zalicza wpadkę i niekiedy dzieciątko na śmietnik wyrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunaa95
Dziś rano zrobiłam test.. Negatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja zaczynam starania po nastepnej @, ktora powinna byc 8 wrzesnia. Problem w tym ze ostatni cykl byl bezowulacyjny, nie wiem jak wczesniejsze. Dzis jest 18 dc i dalej 36.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunaa95
U mnie 16 dc. Owulacja powinna jutro być, nie mam termometru, bo jestem na wakacjach. Ale od kilku dni staramy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie stoicie o to dziecko? może też postoję? :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunaa95
nie rozumiem -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunaa95
23 dnia cyklu pojawiło się leciutenkie plamienie. W sumie kropelka w sluzie. Trwało to jeden dzień. Dziś 26 dc 4-5 dni do @. Boje się testowania. czy to mogo być zagnieżdżane? A JAK TAM U WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunaa95
27 dc, negtyw.. ktos tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lidlu ponoć mają rzucić kilka sztuk , ja poluje na dziewczynkę ale podejrzewam , że trzeba będzie zająć kolejkę już w nocy a ty gdzie stoisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunaa95
w biedronece ku*wa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×