Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80F

Stanik na duży biust - gdzie kupić?

Polecane posty

Gość 80F

Drogie Panie, jestem posiadaczką biustu w rozmiarze 80E-80F i mam problem z kupieniem ładnego i wygodnego biustonosza. Jak się jakiś odpowiedni rozmiarowo znajdzie to kosztuje prawie 200 złotych i w dodatku nie jest ładny. W związku z powuższym chciałabym prosić Was o pomoc, gdzie w Warszawie lub w okolicach Warszawy można znaleźć sklep z dużym wyborem bielizny dla pań z dużym rozmiarem biustu? Może któraś z Was spotkała się ze sklepem specjalizującym się w stanikach dla pań z dużym rozmiarem biustu? Bardzo proszę o wszelkie informacje, będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80F
Dlaczego miałabym się obrażać, mi się bardzo podobało, a przypuszczam, że gdybym sobie taki kupiła to mój chłopak bardzo by się ucieszył... :) Dziękuję za powyższe linki i nadal proszę o wypowiedzi pań, które znają jakiś dobrze zaopatrzony sklep z bielizną dla kobiet z dużym biustem. Interesuje mnie sklep w Warszawie lub okolicach gdzie mogę sobie poprzymierzać, więc internetowe odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie znam sie na wawie - bo mieszkam na śląsku ;) to fajnie jak się nie uraziłaś ;) ja mam C ale D jeden stanik też mam . Ale z zakupem też mam problemy - jak kupie już C to po 1 praniu w rękach w delikatnym płynie robi się za mały - więc dlatego też mam problemiki czasami ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha pewnie mają sklep
internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auć
zajrzyj do Triumpha- modele w rozmiarze E się tam znajdą- sama kiedyś mierzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80F
Byłam w sklepach Triumpha, jak był już rozmiar E to tylko jeden brzydki i dla mnie trochę mały, a F już tam nie mają. W ogóle sprzedawszynie w Triumphie na mnie dziwnie patrzą jak proszę o rozmiar E lub F... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80F
Ponawiam pytanie, może w weekend ktoś odwiedzi ten temat i coś poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80F
Odświeżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omarria
polec am siec sklepow internetowych firmy gaja www.kontri./pl,jest tu duzy wybor biustonoszy roznych producentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciężko jest kupić stanik z większą miseczką, niż D, bo sklepy mają zazwyczaj rozmiarówkę do tego rozmiaru, nie większą. Mam koleżankę, która należy do tych właśnie nieszczęśników o dość sporym biuście i ilekroć ma wyjść do sklepu i kupić sobie bieliznę, to przezywa stres - oczywiście wraca bez niczego zazwyczaj:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynika2509
na www.dopasowana.pl jest duzy wybór i mają slep stacjonarny gdzieś na grochowie...na ich stronie jest adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
biustonosze firmy Samantha. Sama mam duż rozmiar - 75-80 E/F i właściwie tylko tam się zaopatruję w bieliznę. A co do kwot to trzeba się przyzwyczaić do wydania ok 200 zł i nie ma, że boli, niestety :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonna z wielkim cycem
nie doradzajcie jej triumfa to najgorszy chłam jaki można sobie wyobrazić obwody 75 rozciągają się na 100-105cm triumf jest szyty w chinach od min 5 lat.sprzedawcy w triumfie to nie douczone babony są dobre polskie firmy jak Linaise, biggi, kostar, dama kier ,samanta ,ewa bień, ewa michalak nawet angielski Gemm jest dobry staniki po ok 60-70zł jak niemieckie to felina naturana bądź Body Line ja widziałam staniki w rozmiarze nawet 110G, 110H (dla potęznej niemki prawda?)obwody chyba maja od 70 staniki ze świetnych materiałów tylko ze rozciągliwce poluję na nie od roku bo kupiłam 2 w jednym sklepie ale naprawdę polecam jak będziesz mieć okazje ,że je spotkasz;) Triumfy to mozna sobie w dupe wsadzić a nawet tego miejsca szkoda na taki szajs sorki ,że się wyrażam ale też jak głupia niedawno kupowałam triumfa i tylko kasa w błoto poszła ....szybko lądują na śmietniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonna z wielkim cycem
a gorsenia ma już na allegro ceny 50-70 zł miski zaczynają się tak od D w sklepach najtaniej kupisz po 80-90zł(polak pazerny od zawsze) nie trzeba dawać 200zł ja kupiłam wielki linaise za 30zł rozm 80E i Body line 80F prześliczny za 40 , naturane kupisz za ok 50zł ,trzeba tylko poszukać , koleżanka kupowała samnte ponoć strasznie gryzące koronki...widziałam u niej odparzenia i slady , cena nie stanowi o jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja facet prawdę powiem
latem to mam wrażenie że chyba 99,99% polek ma źle dobrane biustonosze co wam po drogich markowych stanikach jak się nawet baby zmierzyc nie umiecie wasza sprawa wiem ale zróbcie przysługę dla facetów nie pokazujcie się w dzień latem w koszulkach , bo jak patrzymy na wasze obwiśniete cyce z wrzynającym się tu i tam ,widocznym spod koszulki to bardziej nam się Tomek Jacyków podoba i chcemy zostac homo ,jest to obrzydliwe i wcale nie jest seksi źle ubrany obwisły cyc w opiętej bluzce albo obwisły cyc bez stanika w opiętej koszulce blehh fujjj lepiej sie schowajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa
na pewno firma dalia.specjalizuja sie w dyzych biustach i biustonosze sa naprawde ladne,maja sklep internetowy,ale ich biustonosze sa tez w niektorych sklepach triupha-tych,ktore nie sa w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejżewam że allegro
albo sklep internetowy albo dobry bieliźniak ,żadne tam bazarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×