Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamiMami2014

staramy się o dzieciątko! listopad 2014

Polecane posty

Gość MamiMami2014

Hej, są tu może kobietki, które dopiero zaczynają starania? Mam już córeczkę, chciałabym drugą, synkiem też nie pogardzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem mamą ponad rocznej córeczki, ale też niedługo będę się starać o kolejne:) także trzymam kciuki za Ciebie kochana i za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
A ja tak na maxa właśnie zaczynam od listopada pod koniec października mam wizytę u lekarza który mam nadzieje wypisze leki an unormowania hormonów bo póki co z takimi nie mam na co liczyć :( więc pewnie zejdzie mi parę dobrych miesięcy przy dobrych wiatrach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajka1
Cześć dziewczyny, ja również się do Was zaliczam- chyba, bo dziwne rzeczy się w poprzednim cyklu zdarzyly:-). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajka1
Anna, robilas jakieś badania? Dziewczyny, czy Wy w ogóle robilyscie jakies testy, badania itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
No gdyby nie te moje hormony to może już dziś byśmy z moim coś zdziałali bo o dziwo 14 dc książkowo i jajnik boli, pewnie owulacja raz na pół roku :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Tak robiłam. TSH mam w górnej granicy 4180 a max jest 4200, prolaktynę 43,56 max normy wynosi 23,30 i dhea 21,79 max 9,80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
No i progesteron w 20 dc wynosi marne 1,56 a żeby podtrzymać ciąże powinno być 10 minimum tak mi ginekolog powiedział ale teraz zmieniam lekarza na endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamiMami2014
Oo czyli nie jestem sama. O pierwsze dziecko starałam się półtora roku, teraz jestem 10m po porodzie, okres miałam 3miesiace temu i spokój.na początku listopada idę do ginekologa i oficjalnie startujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamiMami2014
Starajka1 co się dzieje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Mojemu ginekologowi wydaje się że to hiperandrogenizm i ja podejrzewam że ma racje więc czekam na potwierdzenie u endokrynologa ale pewnie jeszcze zleci mi inne badania i się wykończę zanim dostane receptę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamiMami2014
Anna trzymam kciuki coby było ok :) mój m teraz zmienia pracę i przed chwilą przyszedł mi narzekać że jak zmieni to mu się nie będzie opłacało dojeżdżać jeśli nie wprowadzimy się ze wsi itp. Zaraz powie że na drugie za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
a mnie mój przekonał na te starania, ja chciałam poczekać ale chce mieć dziecko :) mimo że nie jesteśmy małżeństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamiMami2014
Dziewczyny tylko tyle nas? :) Jednak nie rezygnuje, dostał lepsze warunki i chciałby zaraz 3 dzieci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×