Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Zeby nie wbijac sie na wątek juz zaawansowany - zakładam nowy ;) Kto ze mna zaczyna starania o malucha na wiosnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żeby temat sie jakos rozwinął pare słów o sobie. Mam 32 lata, i prawie 4 letnie dziecko. Czas najwyższy żeby w domu pojawiło sie kolejne ;) W ciążę zaszłam w 5 cyklu starań, gdy przestałam sie stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej. Ja mam 25 lat, w listopadzie 2013 poroniłam w 10tc... bardzo marze o ciąży i myślałam że w tym cyklu zaczniemy sie starać ale dopadła mnie angina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosiu :) fajnie ze ktos sie pojawił. Bardzo mi przykro ze poroniłaś ;/ Jesli moze zapytac - długo sie starałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na cuddd
autorko i tak jestes jeszcze młoda głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Pół roku bo zawsze było coś, cały ten czas starań był pog górkę...myślałam, że wraz z nadejściem wiosny zaczną się starania a tu anginka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Marta a u Ciebie jak sie sprawy mają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja dostane @ na poczatku kwietnia, cykle mam 26 do max 28 dniowe, wiec w polowie kwietnia pierwszy miesiac staran :) Mam nadzieje zeniebede sie sponac tak jak przy pierwszym dziecku i szybciej pojdzie. Generalnie zaczynam na wiosne, bo zakładam, ze ew. zajscie w ciaze moze mi zajac troche wiecej czasu niez przy pierwszym dziecku, a optymalnie chciałbym urodzic na wiosne ;) Syna urodziłam w srodku lata. Zobaczymy jak wyjdzie;) Moze dla kogos to smieszne, ale dal mnei waznye jest kiedy dziecko sie urodzi, bo nie chciałabym złapac np poporodowo jesiennej depresji. Wiem juz w koncu cos o tym jakie smaopoczucie wystepuej u kobiety po porodzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No generalnie najfajniej by było urodzic na wiosne, ale jak sie tak nie da to chociaz miedzy styczniem a sierpniem. Fajnie jest moc wychodzic z dzieckiem niedługo po porodzie na dwor, anie czekac az bedzie odpowiednia pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca na cud - moze i nie jestem stara, ale zamierzam miec 3-ke dzieci , a dobrze by było prze 40sta wyrobic sie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na cuddd
oj co ma byc to bedzie...ja mam 32 a ani jednego jeszcze nie mam z tym walcze juz 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca, a z czym masz problemy tzn. problemy sa po u Ciebie czy partnera? Podchodzilam do inseminacji badz invitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a od listopada do teraz to tez sie starałaś, czy musiałas miec przerwe ze wzgledu na poronienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Musiałam zrobić przerwe żeby wszystko sie wyleczyło po...ale jak tylko wyzdrowieje to w kwietniu zabieram sie do starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na cuddd
u mnie IUI nie wchodzi w gre....a na ivf czekam na refundacje a to i tak nie daje gwarancji coz trzeba przezyc to na swojej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Czyli jakby nie patrząc to planujemy mniej wiecej w tym samym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca na cud - jesli masz tylko ochote sie wygadac to zapraszam ;-) wiem ze moze nie bardzo Ci pomoge, bo jednak temat inwitro i inseminacji jest mi tyle obcy ze nie musiałam z nich korzystac. Ale sporo czytałam i wciąż czytam na ten temat :) W porownaniu do Ciebie to pewnie wiem niewiele, ale za to służe wsparciem :) A moze napisałabys cos wiecej na temat swoich stran, jakie macie zdiagnozowane przyczyny "niepowodzen" i jak wogole sie u Ciebie zaczely starania i leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Marta masz racje jak sie człowiek spina i myśli że teraz i już to zazwyczaj tak jest ze nic z tego nie wychodzi tyko rozczarowanie zostaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
A kwas foliowy zaczęłaś już łykać? Bo to jednak bardzo ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
hej dziewczyny! jesli pozwolicie to i ja się do Waszej dyskusji dopiszę :) mam 24 lata i kilka miesięcy temu podjeliśmy z mężem decyzję, że zaczniemy starać się o dziecko. Zmieniliśmy dietę, zaczęłam brac kwas foliowy i porobiłam podstawowe badania. jestem w pierwszym cyklu starań, to 16dc :) odstawiłam tabletki anty więc nie wiem ile cykl mój teraz potrwa, mam nadzieję, że zakończy się ciążą :) czego oczywiście Wam z całego serca życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej:) ponoć po tabletkach anty szybciej zachodzi się w ciąże więc życzę Ci powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
to się okaże, ale obyś miała rację :) widzę, że każda z Was ma jakąś odrębną historię i przeżycia, mam nadzieję jednak że ta wiosna jednak pozwoli nam cieszyć się nowym życiem! macie rację z tym spinaniem się, dlatego zorganizowałam wyjazd mi i mężowi, dla niego to niespodzianka, mam nadzieję, że nie popsuje jej tym swoim pracoholizmem :) i okaże się to owocny weekend :D orientuje się może któraś z was jak to jest z owulacją zaraz po odstawieniu tab.anty? nie mierzyłam jeszcze w tym cyklu temperatury, ani też nie zauważyłam jakiegokolwiek śluzu u siebie, ale chyba gdy jednak się nie uda w tym cyklu to w następnym zacznę się obserwować pod tym kontem baczniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka27
Dziewczyny, dołączam się :-) Mam 26 lat. Staram się po raz pierwszy o dzidzię. Najpierw miałam podejście, że odstawię tabletki i niech się dzieje wola boska. Ale (niestety) z dnia na dzień jestem co raz bardziej nakręcona i co raz bardziej czuję, że chce. Powinnam wczoraj rozpocząć kolejne opakowanie tabletek. Teraz czekam na dni płodne :) Wg kalkulatorów owulacyjnych już jutro mogę zacząć starania ale czekam jeszcze na to co pokaże śluz :) Zobaczymy co z tego wyjdzie. Muszę się komuś wygadać więc mam nadzieję, że zostanę przyjęta przez resztę forumowiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Jolka, jak sobie wyliczyłaś dni płodne zaraz po odstawieniu tabletek? ja słyszałam, że owulacja może być w każdym momencie po odstawieniu hormonów, zanim wszystko wróci do równowagi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Bardzo fajny pomysł z wyjazdem:) A z owulacją po odstawienu jest różnie sprawa indywidualna ale traktuje się już ten czas po odstawienu jako owulacyjny i są duże duże szanse na zajście w ciąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
oby mój mąż docenił moją spontaniczność :D skoro owulacja już może nastąpić w pierwszych dniach cyklu, to kiedy najlepiej wykonać test? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
14 dniu po teoretycznym zbliżeniu:) od razu rano wykonać test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
eee to nie ma co się niecierpliwić :) praktycznie każdego dnia było jakieś przytulanko, więc może najwcześniej to dopiero 8-9 kwietnia... :D dzięki za pomoc :) lecę się pakować na wyjazd, życzę wszystkim owocnego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×