Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaimek przyimek

Staż lub praktyka w dziale HR,odbywał ktoś?

Polecane posty

Gość zaimek przyimek

jestem ciekawa w jaki sposob zalatwiliscie sobie takie praktyki i na czym one polegaly,napiszecie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam praktykę w dziale HR w banku, poszłam po prostu do kierownika tego działu i zapytałam, czy mnie przyjmą, kazali tylko napisać podanie i to wszystko. chodziłam tam przez 3 mies. 3 razy w tyg. na 4 godz. praca papierkowa, biurowa, ksero, układanie w segregatorach, dołączanie dokumentów do akt osobowych pracowników, zestawienia do list płacowych, wprowadzanie urlopów do systemu komputerowego itp. itd. to były typowe HRy twarde, jeżeli trafisz do działu, który zajmuje się HRami miękkimi, to zajęcia mogą być inne. mnie ta praktyka utwierdziła w przekonaniu, że z HRami twardymi nie chcę mieć w przyszłości nic wspólnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaimek przyimek
a ja myslalam ze HRowcy na praktyce zajmuja sie glownie asystowaniem w rekrutacjach...a wystawili ci pozniej jakas opinie czy papier ze odbylas praktyke?sama bez ''plecow'' poszlas tam i cie przyjeli?a szukali wogole kogos na to miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystawili zaświadczenie o odbyciu praktyk, referencje. nie szukali, poszłam sama, bez \"pleców\". to nie były praktyki płatne, więc jakie \"plecy\" są potrzebne do bycia darmową siłą roboczą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaimek przyimek
rozumiem ze skoro niepłatne to nie musialas miec znajomosci:) zle poprostu sformuowalam zdanie, i jeszcze jedno pytanie czy musialas znac sie juz na tym, przynajmniej teoretycznie aby Cie przyjeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyclad
Zapraszam do aplikowania na staż HR w firmie doradztwa IT, Cyclad (www.cyclad.pl) Oferujemy 3-miesięczny, bezpłatny staż w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku. Aplikacje (cv) przesyłajcie na adres mga@cyclad.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie w sieci jest duża ilość ogłoszeń, gdzie firmy zajmujące się działką HR szukają praktykantów. Jak wyglądają takie praktyki i z czego może wynikać taki wysyp ogłoszeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×