Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stłukliscie kiedyś lustro ?

Polecane posty

Gość gość
a żeby to raz?? ale fakt p********e 7 lat nawet jak się wierzy że nic nie będzie to jednak muszę przyznać że fatum było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wierzysz w przesądy to cię szatan złapie za tyłek jak ufasz Bogu to taka głupota nic dla ciebie nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ufam Jezusowi bo żył i był ale dziwne ...fatum jest istnieje nawet jak człek tego nie chce skąd to się bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
twoim fatum jest głupota, obawiam się że to nieuleczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenonX
A rozlałyście kiedyś rtęć ?... To tak jak zbić lustro... Masakra. I te oprary !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę tyle razy stłukłam lustro i termometry i nic się nie stało to bujdy szatana są w taki sposób szatan zniewala ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,niezłą "jazdę"miałam kiedyś z usunięciem rtęci.Czasem im człowiek mniej wie,tym emocjonalnie zdrowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedowiarki abyście się kiedyś nie zdziwili wiele jest prawd w powiedzeniach starych,logiki i mądrości ok w zabobonach może nie do końca ale jednak wiem :) że tak może być i można tym się posługiwać bo nasz umysł...jest nie zbadany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenonX
Jak już jesteśmy przy rtęci... Po stłuczeniu żarowki energooszczędnej , najlepiej otworzyć wszystkie okna i po opuszczeniu mieszkania wezwać straż pożarną. Nie żartuję. Zobaczcie film https://www.youtube.com/watch?v=SsbaZSmBgNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w filmiku jeden gościu napisał taki komentarz tydzień temu tam cytuje " Po pierwszym opisanym przypadku z 4 letnim dzieckiem, przestałem oglądać. Ja kiedy miałem jakieś 10 lat mierzyłem termometrem lekarskim temperaturę gotującego się mleka. Oczywiste stało się że cała rtęć się wylała do mleka, żeby nie było hałasu oczywiście nic nie mówiłem a mleko wypiłem. Sam żyję, nic mi nie jest, moje dziecko też ma się dobrze. O walkach na świetlówki z kumplami nie będę wspominał. Tak że reportaż o tym że opary z jednej żarówki spowodowały takie spustoszenie w organizmie tego dziecka to jakieś gunwo dla ciemnoty." poza tym, sama mi się stłukła kilka dni temu żarówka energo i trzymałem ją do rana i jakoś pisze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem duchem buuuuaaaahahaha znaczy jinem mieszkam w żarówce energo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
rtec odklada sie w kosciahc nie umierasz od razu o niej. kilakdziesiat lat temu zeby nia wypelniali- nie mam na mysli amalgamatu i ludzie ci nadal zyja. to ze po czyms nie umrzesz nie oznacza ze to jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednorazowy krótkotrwały epizod z rtęcią nikogo nie zabije. Wszystko może być trucizną, kwestia dawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka
Tak i co z tego.Nie wierzę w przesądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×