Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajakajak

STÓŁ SŁODKO OWOCOWY

Polecane posty

Gość kajakajak

Witam, jestem z sandomierza. zastanawiam się czy organizować na swoim przyjęciu stół owocowo-słodki w formie szwedzkiej, coś w stylu wiejskiego, tylko inna tematyka. jak wy robiecie dziewczyny(chłopaki), to fajna atrakcja? przyjęcie mam w rezydencji sandomierskiej, proszę o wasze opinie, kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie była fontanna czekoladowa i miała wziecie,był słodki stół w stylu candy i nie za bardzo goście korzystali a było sporo dzieci,z wiejskiego stołu to goście jedli kaszanke ,cała poszła i smalczyk i czarny chcleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też byłam na przyjęciu na którym był taki stół o jakim piszesz, fajna atrakcja. dużo różności, mniejsze porcje,żeby każdy spróbował kilka gadżetów, mi się podoba,decyzja należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się zastanawiam właśnie, tylko chciałabym, żeby wyglądał tak "fajnie". Nie wiem jak dokladnie to opisać:) Naoogladałam się już tyle zdjęć, i chyba chciałąbym mieć cosik takiego http://organizerslubny24.pl/blog/62/slodki-kacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięknie to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, nawet o tym nie pomyślałam. Od razu nie chciałam miec wiejskiego, a ze słodyczami fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam na weselu słodki kącik i polecam. Aż zazdroszczę, że nie miałam takiego łądnego jak na zdjęciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbędny wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie, ja taki robię. Trochę słodyczy, nie będę miała żądnych ciast, tylko babeczki, ciastka i cukierki będa:) więc koszty nawet mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na weselu gdzie coś takiego było, a z drugiej strony stół "wiejski" i zdecydowanie te słodycze nie miały powodzenia (w przeciwieństwie do szynek, kiełbas etc.), mało kto tam podchodził i się częstował, większość z tego, co tam było potem pakowano nam na wynos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ostatnim weselu na którym byłam był taki, bardziej symboliczny- cukierki, żelki i ciasteczka w ładnych, ozdobnych słojach, do tego ciasta i babeczki na ładnych paterach, owoce. Wyglądało fajnie a goście częstowali się jak wszystkim innym, wiadomo że żelki np. głównie dzieci wyjadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajny pomysł i pięknie wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moim weselu zrobiliśmy "słodki kacik'. Na stole byly przede wszystkim babeczki z owocami, takie smieszne male wafelki, pralinki oraz pokrojone owoce na paterach (arbuz, ananas, pomarancze itp). Wszystko zamawialismy w lokalnej cukierni i hurtowni spozywczej. Dodatkowo ciasto dawalismy na stoly gosci (okragle stoly), bo wyszlismy z zalozenia, ze moze nie kazdy bedzie na tyle odwazny by skorzystac ze slodkiego stolu. Powiem szczerze, ze pomysl okazal sie strzalem w 10, do stolu podchodzily przede wszystkim panie, duzo osob mowilo mi po weselu, ze skoro nie pily alkoholu to mogly sobie chociaz "slodyczy" podjesc. Najwiekszym zainteresowaniem cieszyly sie babeczi i fajnie pokrojone owoce :) Mysle, ze suces w takich slolach to estetyczne ulozenie wszystkiego, tzn. nie owoce rzucone w calosci, bo komu to sie chce obierac, tylko ladne i poreczne wyeksponowanie slodkosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i jeszcze jedno bylam na weselu gdzie byl takze slodki kacik, ale w bardzo nowoczesnym wydaniu tzn, wlasnie zelki w sloikach, lizaki itp. i mimo pieknego wygladu slolu i duzego wyboru nie cieszyl sie on powodzeniem, moze tylko wsrod najmlodszych. Mysle, ze na takim stole powinno byc cos uniwersalnego i przyciagajacego oko, np. jezeli ciasta to fajnie ulozone na paterach cos na styl hotelowego bufetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się w 100% :) bosko wyglądają takie stoły :) A te zdjeciach poprostu powalają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to też strzal w 10. Niedość, że fajnie wygląda to jeszcze mega praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetnie wyglądają na fotach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladnie to wyglada ale moim zdaniem to jedyna zaleta. Lepiej postawic ciasto na stole - tez mozesz miec mniejsze porcje na sprobowanie. Zelki? bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem fajny pomysł,bo stoły nie są zawalone. A słodkosci fajnie jak stoja na oddzielnym stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak uważam, a te wyglądają bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też własnie się nad takim zastanawiam, tylko boję sie , że nie podołam sama takiego przygotować. Chyba, że wydrukuje zdjęcie i będę robić krok po kroku :) Któraś z was już robiła sama taki stół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny pomysł. Jak obawiasz się sama zrobić, możesz zatrudnic firmę, która się tym zajmuje. Często też sala, gdzie będziesz miała przyjecie za dodatkową opłatą to przygotowuje. Albo jak chcesz to wydrukuj to zdjęc ie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja też w Rezydencji w 2015 :D Bierzemy ten stół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale boskie te stoły, schrupalabym jakies ciacho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile z Was planuje taki stół? JA się cały czas zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×