Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopeczkowa

stopa rozmiar 35 :(

Polecane posty

Gość stopeczkowa

Dziewczyny z nietypowymi rozmiarami stóp! Powiedzcie mi jak sobie radzicie :) Ja mam stopę rozmiar 35 i mam bardzo duży problem żeby kupić sobie buty. W marcu idę na wesele i jest problem, żeby znaleźć buty. Chodzicie w płaskich z działu dziecięcego czy jak sobie radzicie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yovi23
ja mam odwronie bo stopa 42 i też duży problem butami. Jedyne co znajduje w swoim rozmiarze to buty męskie, ale sportowe to wiadomo, że spoko, ale żeby mieć jakieś eleganckie to muszę robić na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopeczkowa
skąd bierzesz takie buty? szyjesz sobie u jakiegoś szewca u siebie w mieście czy jakoś inaczej to zalatwiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yovi23
zamawiam z unibuta i nie mam żadnych zastrzeżeń. ze sklepem to zawsze inaczej niż z takim szewcem w mieście. jak cos bedzie nie tak to ze sklepem zupelnie inaczej rozmawiasz o poprawkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopeczkowa
no właśnie obawiałam się robić u szewca. nie lubię nawet chodzić do krawcowej, bo jak coś mi się nie spodoba to nie wiadomo co ona na to. a w sklepie to musi być takie jaki krój wybiorę etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar86
sama mam rozmiar 35 i powiem Ci że nie mam dużego problemu z kupnem butów,jest parę sklepów gdzie można kupić. Rozglądalaś się może w ccc czy deichmanie?Może to i "proste"sieciówki ale w ccc często kupowalam buty na wysokim obcasie.I na wesele także,czasami można coś ładnego tam dostać. A jeszcze następna opcja to sklepy z sukniami ślubnymi,tam kupowałam na swoj ślub, a byly nawet w rozmiarze 34 :-)Tylko to już droższa opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i nie raz dziecięce też mi się zdarzało hehe Latem kupowałam sandałki dziecięce bardzo ładne i eleganckie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×