Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Straciłam powodzenie u facetów i myślałam że to przez

Polecane posty

Gość gość

mój charakter, ale teraz jednak widzę że jednak wygląd :( figurę mam jak zdeformowaną, i byle jaką, niby niska waga ale jakas szeroka ogólnie jestem, bez talii, zaokrąglonych bioder mimo że miednica szeroka, brzydkie i koślawe nogi, mordę też dziwną mam. Dajcie spokój, to jest jakaś porażka jak teraz wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie załamuj się z pewnością wyglądasz jak większość kafeterianek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie. Parę dziewczyn tu wrzucało zdjecia i wyglądało normalnie.. na pewno normalniej niż ja. Ja wyglądam jak jakaś pokraka. Zawsze sądziłam że wygląd mam normalny z miłymi cechami typu sympatyczna twarz etc, i wadami paroma też ale nie wielkimi.. ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pięć dziewczyn wrzuciło fote i w dodatku nie swoje tylko z internetu także nie ma załamki, opisujesz siebie jak byś miała wypadek samochodowy daj spokój :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda potwora znajdzie swego amatora, także looz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie mam dużego wcięcia w tali tylko takie delikatne :( szerokich bioder też nie mam w dodatku jestem niska i zawsze wyglądałam na młodszą jak miałam 18 lat to niektórzy dawali mi 12 i myślę że przez to nie miałam faceta kiedyś na wykładzie słyszałam jak osoby siedzące za mną mówiły że mam figurę jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedyś słyszałam jak mówili 'jaka ona niska' tak jestem niska, k****y j****e i nic wam do tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja się tak czuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×