Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzastinkaa

Straszliwe bole pobrzusza. Pomozcie.. :(

Polecane posty

Czesc kafeterianki! Niedawno napisalam temat: 1 dniowe okres a po tygodniu bolesne plamienia http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5584208& start=0 teraz bol jest coraz silniejszy i promieniuje na pachwiny. Taki ciagnacy, klojacy bol. Nasila sie po dluzszej aktywnosci a pracuje w biurze i nie chodze bardzo duzo ale tez nie siedze ciagle. 3 dni temu wyglupiajac sie z mezem (siedzialam na nim okrakiem) cos strzelilo mi w srodkowej czesci podbrzusza. Zdziwilo mnie to bo nie ma tam zadnych stawow. Uczucie bylo jal ny mnie cos rozdzieralo (taki sam bol jaki czuje teraz tylko ze 100 razy mocniej). Bol byl tak niemilosierny ze nie moglam sie ruszyc przez dobre 20 minut. Nudnosci ranne i wieczorne nadal sie uyrzymuja.. co to moze byc? Ktos tak mial? Dodam ze plamie jeszcze czasem. Do gina ide w poniedzialek. Pomozcie bo umre z nerwow.. dziewczyny z kafe mowily ze moze ciaza ale noe bola mnie piersi ani nic. Tylko te bole, nudnosci i zawroty glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedź na pogotowie
tak jak napisałam, jedź na pogotowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz ze to az tak szybko trzeba reagowac? Pisze tu bo kompletnie nie mam pomyslu co to moze byc.. biore pod uwage ewentualna ciaze i moga to byc bole rozciagania sie macicy plus te mdlosci i zawroty glowy. Ale biore tabletki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno ... bój się ... nie będę bluźnił ;) ... jedź na pogotowie Czegokolwiek Ci nie powiedzą to się uspokoisz, a jak to coś poważnego to nie możesz czekać do poniedziałku ... po to oni są do jasnej ciasnej, za coś płacisz te podatki - JEDŹ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt...
i co ??? jak żyjesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli caly czas. Szczegolnie wieczorami i jak wiecej pochodze. Przyblizy mi ktos jak wygladaja bole naciagania wiezadel macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku..../
robilas test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promieniuje do pachwiny? z której strony? jak z prawej można podejrzewać zapalenie wyrostka robaczkowego może to być też zapalenie przydatków lub ciąża pozamaciczna (tu już obojętnie z której strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocjonalnaaa234
może zapalenie jajników lub cysta jakaś? ja bym pojechała na pogotowie jeśli boli aż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdfdd
a moze to ciaza pozamaciczna.bardzo grozna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erdfe
to ciąża! Ja tak w ciąży miałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak promueniuje do pachwiny. Raz boli z lewej a raz z prawek. Bol klojaco- ciagnacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erdfe
w normalnej zdrowej ciąży miałam na początku przez pierwszych kilka tyg takie ostre napady bólowe, to są rozciągające się więzadła macicy, robiłaś test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wlasnie to nie jest ciagly bol. Tzn czuje jakbym napompowana byla w podbrzuszu i delikatnie cmi mnie jak na okrea plus te napadowe bole promieniujace na pachwiny. Raz z jednej raz z drugiej.. przy wysilku sie nasilaja- czestotliwosc i sila. Testu nie robilam. Biore tabletki i nie wiem co myslec i ew. ciazy, czy brac to pod uwage. Co prawda raz w poprzednim cyklu opoznilam w pietwszym tygodniu tabletke ponad 12 ale sama nie wiem. Sorki za bledy ale pisze z komorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam bóle podbrzusza rok temu...:/ byłam u gina,podejrzewała zapalenie przydatków:/mnie bolało tak jak przy okresie:/Czasem przez pare godz.czasem do pół godz.dostałam antybiotyk i było już wnk,a po okresie znowu to samo:/I co?szpital...ale nikt nie wiedział co to,bo przydatki to napewno nie,a tak naprawdę to zapalenie przydatków obecnie jest bardzo rzadkie;) Jeśli to by Ci torbiel pękła,to pewnie już dawno byś umarła:)Bo pęknięta torbiel = zapalenie otrzewnej:]W sensie jeśli w porę nie pojedziesz do szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tylko delikatnie cmi jak przy okresie bardziej to taki ciagnaco klojacy bol.. wiec chyba to co sie Tobie przytrafilo odpada. I jak sie to skonczylo u Ciebie? Doszli do tego co Ci jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnosze bo jestem chyba w ciazy i czuje takie bole jak autorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co slychać
I co slychac autorko? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia16
Nie no, to musi być ciąza...plamienie wszystko wyjaśnia i takie bóle, bo płód sie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie bylo po jednodniowym okresie wiec nie wiem ktore moglo byc ewentualnym plamieniem implantacyjnym.. nie wiem co o tym wszystkim mysleć.. jutro na 18 ide prywatnie do gina.. Zwariuje do tego czasu z nerwow o mężu nie wspominając hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie bylo po jednodniowym okresie wiec nie wiem ktore moglo byc ewentualnym plamieniem implantacyjnym.. nie wiem co o tym wszystkim mysleć.. jutro na 18 ide prywatnie do gina.. Zwariuje do tego czasu z nerwow o mężu nie wspominając hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie bylo po jednodniowym okresie wiec nie wiem ktore moglo byc ewentualnym plamieniem implantacyjnym.. nie wiem co o tym wszystkim mysleć.. jutro na 18 ide prywatnie do gina.. Zwariuje do tego czasu z nerwow o mężu nie wspominając hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×