Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cześć9990

Straszne pocenie się pach.

Polecane posty

Gość Cześć9990

Witam wszystkich. Mam dość krępujący problem. Mianowicie momentami strasznie pocą mi się pachy. Czy mógłbym nad tym jakoś zapanować? Staram się jak najmniej stresować. Są chwilę, kiedy mam suchutko, a są również chwilę, kiedy mam całą pachę mokrą. Teraz jest lato, tak więc jest to dla mnie bardzo ciężki problem. Chciałbym to zatrzymać jakoś naturalnie, bez używania różnego rodzaju silnych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuyf
W aptece jest świetna kulka pod pachy lub krem Vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ds54ds
jedynym wyjściem będą blokery (np polecany bloker ziaja albo droższy etiaxil). Możesz też spróbować tabletek ograniczających wydzielanie potu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloes ever
A ja Ci polecam super antypespirant jest naprawde super na bazie aloesu więc jest zdrowy na allegro kosztuje o 30zl a wystarcza na pół roku jak nie więcej:) używam tylko jego i nigdy mnie nie zawiedzie nazwa to "ALOE EVER -SHELD" mogę wysłać Ci linka do niego:) super jest polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllla22
Teraz pocenie się pod pachami nie jest takie straszne, wystarczy przejść się do apteki i zaopatrzyć w czerwony etiaxil, ewentualnie niebieski jak ktoś ma bardziej wrażliwą skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak ktoś pisał wyżej kup czerwony etiaxil w aptece i po problemie ok 30-40 zł kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest jeszcze antidral tez super chociaz na poczatku troche szczypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×