Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem już co robić

Strasznie suche dłonie,żaden krem nie pomaga

Polecane posty

Gość nie wiem już co robić

Wszytsko co sie da robie w rękawicach,smaruję ręce bardzo często kremem,a na noc oliwką i mam wrażenie,że im częściej je smaruję,tym bardziej się przesuszają.Czasem aż wyglądają jak dłonie starej baby :( A teraz siedzę i czuje wręcz takie zadziorki ze skóry,a niedawno je smarowałam :O Co mam z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem już co robić
To może jeszcze napisz co robisz,bo jak na razie twój post nic nie wnosi,nie zadałam pytania:jakie masz dłonie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinka87
Cześć:) może spróbuj zrobić sobie taką kąpiel dłoni w podgrzanej parafinie z dodatkiem cytryny.Możesz też dodać witamine A . Dzisiaj robiłam sobie taki zabieg:) mam suchą skórę szczególnie zimą :P pomaga mi krem do rąk z Garnier ztej czerwonej serii może wypróbuj Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestań się odchudzać
Przestań się odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie krem
Dermosan za ok. 7zł. w rossmanie, smaruj na noc grubą warstwe, na pewno pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem już co robić
Nie odchudzam sie,skąd ten pomysł? Złoty,ty sam nie piszesz nic wartościowego a dogryzasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj dalej
Neutrogena moze formula szwedzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiiaaaaczek
ja mam to samo Eucerin jest taki krem tylko w dobrych aptekach troche drogi ale skuteczny jak zaden inny tylko po nim mam gladkie dlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambiwalenccja
Wiesz moja znajoma ma to samo... I szuka kremow i nic... Mysle ze warto udac sie do dermatologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem alergikiem i mam suchą skórę, alergolog właśnie mi neutrogenę polecił a jak o manikiurzystka polecam zabiegi z parafiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinka87
A może masz problemy z tarczycą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup krem z mocznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna faceta 2.
kup sobie parafine w aptece np i zanurz w niej rece na troche zobaczysz jaki efekt.tylko nie zbyt dlugo bo efekt bedzie odwrotny do zamierzonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinka87
sprobuj z tą parafiną powtarzaj ten zabieg np 3 razy w tygodniu , tłuste kremy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam krem Soraya regenerująco-łagodzący. Mnie pomógł a też mam od zawsze problem z suchymi dłońmi, wręcz pękała mi skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzia
bardzo dobry, tłusty jest bepanthen. juz po jednym zastosowaniu skóra o wiele lepsza... ja miałam aż popękane dłonie, tak suchą skórę i pomógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinka87
ja smarowałam też taką maścią :Alantan plus jest to tłusta maść mi pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erzecznik_Decubal
Polecam krem do rąk Decubal, który jest bogaty w składniki odżywcze. Zawiera między innymi naturalny olejek z awokado, który pielęgnuje skórę, witamina E dostarcza jej dodatkowej wilgoci, kwas hialuronowy pomaga utrzymać wilgotność, a silikon tworzy na skórze warstwę ochronną. http://decubal.pl/intensive/hand-cream Pozdrawiam, Iwona Drobicz eRzecznik Decubal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykadrowana
miałam identycznie, też żaden krem nie pomagał na moją suche skórę dłoni. zaczęłam wprowadzać do diety więcej nienasyconych kwasów tłuszczowych i dopiero wtedy zauważyłam poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup EM-Żywe mydło, drogie ale wydajne. Jest super, można nim nawet myć włosy, stosować do higieny intymnej...do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazki na paznokciach
olej kokosowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabet1947
Próbuj pić , smarować skórę olejem Golden Drop. używać do surowek,na kanapki zamiast masła,pieczenia polewać owoce,jabłko, truskawki zobaczysz,że mają lepszy smak. lepiej przyswajają się witaminy,smarować skórę Olejem Golden Drop.Zobaczysz jaką będziesz miała skórę gładką Nawet pod prysznicem zobaczysz jak spływa woda..Olej zawiera omega 3 i 6 Ma smak masła.pije się 2-3y łyżki dziennie sam lub pół szklanki wody łyżka oleju cytryna maże być także miód.używa się zamiast kremu nie zostawia tłustych plam Golden Drop Bardzo dobry dla osób mających luszczycę. Olej Golden Drop w 93% składa się z nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz jedynie z 7 % nasyconych kwasów tłuszczowych, których oliwa z oliwek oraz olej słonecznikowy posiadają dwukrotnie więcej. Jest to kolejny, bardzo ważny powód, by wybrać olej Golden Drop. Według dotychczasowych danych ryzyko chorób niedokrwiennych serca oraz wysokiego ciśnienia krwi może zostać obniżone przez taką właśnie modyfikację kwasów tłuszczowych. Już w 100 gramach oleju Golden Drop realizujemy ok. 300 % zalecanej dawki dobowej na witaminę E ( witaminę młodości) , która jest doskonałym obrońcą przed starością, a której w codziennej diecie mamy za mało. Jest ona niezwykle ważna, ponieważ zapobiega formowaniu się niebezpiecznych cząstek, tzw. wolnych rodników. Witamina E odpowiedzialna jest za: spowolnienie procesów starzenia się komórek krwi oraz mózgu ( choroba Parkinsona i Alzheimera) - poprawienie oddychania komórek naszego organizmu, przez co umożliwia mięśniom lepszą pracę i większą wydolność - rozkurczanie naczyń krwionośnych i zmniejszanie krzepliwości krwi, co zmniejsza znacznie zdolność osadzania się cholesterolu na ściankach tętnic oraz ryzyko zakrzepów i zawałów. łagodzenie objawów zwyrodnienia stawów, reumatyzmu, stanów zapalnych stawów na tle autoimmunologicznym - poprawę płodności oraz potencji seksualnej - powstrzymywanie rozwoju nowotworów poprzez hamowanie działania związków rakotwórczych .Każdy może sobie kupić po zarejestrowaniu przez dystrybutora po cenie churtowej . Dla zainteresowanych .przedstawiciel robi prezentacje we Wrocławiu oraz okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanjii
pseudonimek - właśnie przyszła do mnie paczka z darmowymi kosmetykami decubal, którą udało mi się zdobyć w ich akcji, dopiero zaczynam stosować, więc ciężko mi coś powiedzieć, ale na pierwsze razy efekty są naprawdę zadowalające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×