Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filozofka życia

STUDIA FILOZOFIA

Polecane posty

Gość filozofka życia

Chciałam się dowiedzieć czy ktoś może studiuje ten kierunek? najlepiej na KULU. Czy jest ciężko? czy są to studia ciekawe? czy trzeba poświęcać dużo czasu na naukę? dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
chcę studiować filozofię, dlatego chcę uzyskac informacje na temat tego kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
Ale mnie nie interesują wasze opinie nt filozofii tylko chcę się dowiedzieć jak trudne są to studia, czy trudno się dostać itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
nikt nie studiuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jedne z najłatwiejszych studiów. Bez problemu można się dostać. Ogólnie wylęgarnia nierobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
czyli jest łatwo? można studiować ucząc się mało? a zajęć, ćwiczeń, wykładów jest dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdeptana_biedronka89
własnie Palikot jest najwybitniejszym absolwentem w.w studiow ;) na pewno ciekawe chociaz nie zyciowe, od razu rob kursy z tym czegos do pracy np,grafika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAertyui
Miecugow też ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAertyui
i dobre studia - rozwijające, jeśli studiujesz z przekonaniem można się masę nauczyć, jeśli się chce, tylko jak wszyscy wiemy pracy po tym nie ma, więc to tylko inwestycja w rozwój własnej osobowości co zapewne jest istotne, ale w konsumpcyjnym społeczeństwie nie cenione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
czy jest takie coś jak "przepisywanie" przedmiotów, tzn jeśli miałam lektoraty na innej uczelni i mam je zaliczone w indeksie to nie muszę już na nie chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjoljio
Nikt nie wie, bo to beznadziejny, nieprzyszlosciowy kierunek. Jesli juz bardzo chcesz to studiowac to od razu ucz sie kilku jezykow obcych i rob jakies kursy, dzieki ktorym zarobisz w przyszlosci na przyslowiowy chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
LUDZIE! Ja mam dobre wykształcenie, pracę i wszystko. Po prostu chcę studiować filozofię z zamiłowania, a nie dla chleba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
zadam to pytanie jeszcze raz czy jest takie coś jak "przepisywanie" przedmiotów, tzn jeśli miałam lektoraty na innej uczelni i mam je zaliczone w indeksie to nie muszę już na nie chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od uczelni albo wykładowcy. Na niektórych uczelniach przepisywanie może mieć miejsce do 5 lat od ukończenia poprzednich studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
a nie wiesz jak jest na kulu? nie chce mi się znowu przechodzić przez te lektoraty, łacinę, technologię informacyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia, wystarczy pewnie zadzwonić albo przejść się do "bardzo uprzejmych" pań z dziekanatu. Miałam taką sytuację, że wykładowca nie chciał mi przepisać oceny, więc poszłam do dziekana i on to zrobił bardzo chętnie, wystarczyło napisać podanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
"pani z dziekanatu" to już niemal legenda. rzeczywiście muszę się tam chyba przejść a wiesz jak wygląda rekrutacja? z każdym wynikiem matury przyjmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na filozofię jest tak mało chętnych, że powinieneś się bez problemu dostać. Dodatkowo ciągle jest niż demograficzny i co 4 osoba nie zdaje matury z matmy. Przejrzyj tylko jakie przedmioty trzeba było mieć zdane na maturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
* Kwalifikacja na podstawie konkursu świadectw dojrzałości. Punktowane wyniki z następujących przedmiotów: * o język polski (1/3 wyniku końcowego); o język obcy nowożytny (1/3 wyniku końcowego); o inny przedmiot wybrany przez kandydata spośród zdawanych - obowiązkowy lub dodatkowy (1/3 wyniku końcowego). Pisałam maturę dawno temu z polskiego mialam 75%, z angielskiego 80% a z biologii i chemii nie pamietam ile. Myślisz że mam szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że się dostaniesz. Ludzie obecnie nie mogą sobie pozwolić na studiowanie i to dziennie czegoś, po czym nie ma pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
no i bardzo fajnie, mam prawie 30 lat i znowu będę siedzieć na immatrykulacji;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
a tak z ciekawości, mogą z takich studiów wyrzucić? da się nie zdać kolokwium? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
podnoszę, bo może akurat ktoś studiuje na tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
podnoszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
podnoszę, bo to ważne dla mnie informacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×