Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kadzidełko

Studia podyplomowe i studia II stopnia

Polecane posty

jaki tytuł będe miała po studiach podyplomowych?? bo z tego co rozumiem zeby isc na studia II stopnia najpierw musze skonczyc ten sam kierunek na I stopniu, tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUNGFUPANDA
Chyba nie masz licencjatu co? II stopnia to 2 letnia magisterka- może być kontynuacją kierunku, z którego masz licencjat, ale może również być tylko spokrewniona z kierunkiem, który już studiowałaś. Podyplomówkę robisz po magisterce ( studiach II stopnia-trwające 2 lata) i trwa zazwyczaj rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam licencjata z turystyki, ale teraz chcialabym skonczyc magistra z całkiem innego kierunku. Myślisz ze jest taka mozliwośc?? nie chce konczyc podyplomowych bo po tym nie bede miała zadnego tytułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUNGFUPANDA
A jaki to kierunek?? A po podyplomówce tytułu za bardzo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarzadzanie zasobami ludzkimi. No własnie po podyplomówce tytułu nie bede miała , a nie chce zostac z samym licencjatem, tylko ze wybierając ten pierwszy kierunrk trochę zawaliłam i teraz załuje ze nie wybrałam czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUNGFUPANDA
To zastanów się nad jakąś prywatną szkołą w tym kierunku, są takie 2 letnie właśnie związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, no ale wtedy musiałabyś pożegnać się z mgr. Albo zacząć od nowa studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUNGFUPANDA
Bo jeśli chodzi o zarządzanie, to uważam to za bardzo dobry kierunek. I nie wiem czy choćby po 2 letniej prywatnej szkole nie wyszłabyś lepiej niż po mgr z turystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam gdzies w internecie ze magistra nie musisz konczyc z tego kierunku co masz licencjata ale te moje kierunki chyba za bardzo od siebie odbiegają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helloa
WItam, mi studia podylomowe dały naprawdę dużo - przed wszystkim wiedzy praktycznej, potrzebnej na co dzień. Robiłam podyplomówkę na Uczelni Łazarskiego i wszystkim mogę polecić tę szkołę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podyplomówkę zrobiłem na PWSBiA i również jestem zadowolony z wyboru uczelni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja się właśnie wybieram na podyplomówkę na http://www.ignatianum.edu.pl/ i powiem Ci że w sekretariacie naprawdę świetnie traktują studentów i nie tylko więc myślę, że bardzo konkretnie Ciodpowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×