Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie studentka

STUDIA WIECZOROWE-REKRUTACJA

Polecane posty

Gość prawie studentka

jak to jest z tymi studiami? W systemi IRK pokazuje mi sie ze zostalam zakwalifikowana na wieczorowe. Juz sie cieszylam ze sie dostalam, ale na forum ktos napisal ze to nie znaczy jeszcze ze juz sie dostalam,ze teraz musze dowiesc dokumenty, 10% czesnego i czekac az MOZE zwolnia sie miejsca. Ja juz nie rozumiem... wiece cos na ten temat? Chodzi o rekrutacje na UW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmllllllllllll
moze tez byc przewidziana odpowiednia pula miejsc. Chocby 120 i mozesz sie zakwalifikowac, ale nie byc wystarczajaco wysoko. Przynajmniej tak kiedys bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie studentka
grrr namieszali w tymm irku. Ta informacja jest wprowadzajaca w blad! Jest chyba 125 miejsc.. no to sie nie dostane. Jestem troche wysoko ehhh... a juz sie cieszylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez prawie studentka
a co chciałas studiowac?, i nie przejmuj sie sporo osób zrezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie studentka
probowalam na anglistyke, ale chyba nie wyszlo :( Nie zrezygnuje az tyle osob... mam baaardzo dalekie miejsce buu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmllllllllllll
zgaduje ze anglistyke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmllllllllllll
:D Wiedziałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez prawie studentka
na innych kierunkach, tez było fajnie. Praktycznie, zeby dostac sie n adzienne, trzeba było miec maxa, albo cos koło tego. Totalna rzez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zadzwon do dziekanatu i sie dowiedz. w tej chwili rekrutacja na studia przypomina istotnie rzez i najczesciej jest tak ze trzeba zadzwonic do dziekanatu a jak nie tam to do dzialu nauczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmllllllllllll
na anglistyke na uw zawsze była rzeź:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie studentka
no to chyba wcale nie bede wiozla tych dokumentow bo musialabym tez wplacic 10% czesnego, a szkoda tyle kasy wywalic w bloto jaks zanse sa marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmllllllllllll
a czemu marne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mru mruua
słuchaj, ale jak nie pojedziesz to nie masz żadnych. duzo osób moze tak pomyślec. Ile tam jest miejsc?, wiesz oni za pieniądze to przyjmuja maxa, tak łatwo kasy nie wypuszczą. Niewiem ile kosztuje anglistyka, ale dla pewnej grupy osob tez moze byc to zapora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmllllllllllll
kosztuje bardzo duzo i z tym tez sie musisz liczyc. Dlatego przemysl to. Jednak nie mysl, ze Cie nie przyjma, jesli masz mozliwosci nalezy sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie studentka
no wlasnie, mam 2tys ktores tam miejsce, z czego przyjmuja pierwsze 250 osob. A przy skladaniu dokumentow sobie zycza 10% czesnego (czyli 720zl). A ja nie mam tyle kasy po to zeby wyrzucic w bloto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmllllllllllll
a ile miałas z matury z anglika? Kiedys choc było wiadomo czy zdało sie egzamin ale nie zakwalifikowało sie na dzienne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie studentka
96 i 64 procent :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez prawie studentka
A gdzie jeszcze obstawiałaś, jestes gdzies wyzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja sprawdzam na uw i mam napisane ze jestem zakfalifikowana ! dodam ze rekrutacja byla wspolna na dzienne wieczorowe i zaoczne i mam napisane ze jestem zafalifikowana na wieczorowe! wolalabym zaoczne! aha i tylko na dziennych byl limit miejsc 200 ja jestem na uw 265 no to mam szanse sie przeniesc na te zaoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie studentka
skladama jeszcze na europeistyke ale narazie mi sie pokazuje ze brak wiadomosci o wynikach rekrutacji, i do NKJO skladalam ale tam wyniki beda dopiero za miesiac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez prawie studentka
a po cholere ci zaoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez prawie studentka
to tez oblegany kierunek, tylko tam jest tylko licencjat, przynajmniej tak mi sie wydaje, bo tez n a nie patrzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie studentka
no oblegany... chyba nigdzie sie w tym roku nie dostane :( ostatnia nadzieja w NKJO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez prawie studentka
wiesz dla mnie zaoczne mają sens jako drugi kierunek, ale pierwsze to chciałby skonczyc normalnie. A pracowac tez będę, w końcu na bezpłatne sie nie załapałam, i musze płacic czesne.Tylko u mnie poza płaceniem, to nauka w ssystemie wieczorowym będzie taka sama jak na dziennych. Wiecie teraz jak patrza na Dyplom, to jaka Uczelnia i w jakim trybie skonczone. jak na razie tak gdzie ja mam studiowac, nie ma zaznaczone , ze to tryb wieczorowy. dopiero głowkuja aby to zmienic, bo takie projekty juz sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×