Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 445

Studio Prestige ul. Obrzeżna 1A lok. 2U2 - opinie

Polecane posty

Gość 445

Przejechałam się potężnie na tym gabinecie. Wykupiłam na Gruponie mezoterapię ciała i twarzy, cały zabieg, łącznie z rozebraniem, ubraniem, wysmarowaniem żelem do USG, oczyszczeniem z żelu, trwał 25 minut. Oczywiście nie zastosowana żadnej mieszanki do wtłaczania. Po zwróceniu uwagi szefowej, że dla mnie to nie jest mezoterapia bezigłowa (sama twarz trwa około godziny), obrażona odpowiedziała "przecież to jest maszyna do mezoterapii", - nie komentuję tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Teraz rozumiem, o tamtym gabinecie również wiele złego jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczekzet
Byłem w salonie na usuwaniu naczynek i jestem bardzo zadowolony. Zapisałem się już na masaż gorącymi kamieniami bo słyszałem,że jest rewelacyjny.Śmiało mogę ten salon polecić-choć często trzeba czekac lub z duzym wyprzedzeniem rezerwować wizyty ale wiem ,że warto-bo klimat bardzo przyjazny. Widać,że dziewczyny starają się zrobić co mogą aby było sprawnie i milo pomimo bardzo dużej ilości klientów z Grupona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na depilacji laserem. Wykupiłam na Gruponie pakiet 599zł. Naprawdę jestem zadowolona. Jestem juz po 6ciu zabiegach i efekt rewelacja. Nie wiem jak długo się utrzyma ale tymczasem jestem zadowolona. Nie napotkałam problemów ,o których tu tyle wpisów ,może sie coś zmieniło-może wzieli pod uwagę negatywne sugestie. Dla mnie wszystko było w jak najlepszym porządku. No może poza pośpiechem i roztargnieniem niewielkim Pani,która mnie obsługiwała-ale narzekać nie można. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam też,Może być. Fryzjerstwo faktycznie doskonałe. Masaże bardzo fajne. Jest mały kłopot bo duże kolejki i trzeba sie duzo wcześniej umawiać-ale daje rade wytrzymac. Fajne wnętrza-mają swój urok. Zabiegany personel-ale chyba fachowy,przynajmniej ja po ale szukam jeszcze informacji o zabiegach na tkankę tłuszczową-ktoś wie jak jest? czy to wogóle bezpieczne? moich dwóch wizytach na mezoterapie nie moge narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoodmładzanie?
Jak myślicie czy można tam zrobić bez obaw zabiegi usuwania naczynek.blizn czy fotoodmładzanie? bo chcę taki pakiet wykupić na Gruponie mają ale nie wiem jak te zabiegi akurat są skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta678
śmiało polecam. Ja już robiłam i jestem bardzo zadowolona. Można sie pozbyć nawet starych blizn po trądziku. A jeśli chodzi o fotoodmładzanie to robiła tam już moja koleżanka z pracy no i nie powiem po 4 zabiegach buźka olśniona,hihiiii. Nie wiem na czym dokładnie to fotoodmładzanie tam polega ale efekty są naprawde widoczne. Też kupiłam taki pakiet za 299zł chyba i naprwde warto bo za tą cenę w innym salonie zrobisz jeden zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Fakt,ze kazdy moze tu napoisać co chce sprawia to forum mało wiarygodnym faktycznie,ale niekoniecznie musi to byc reklama. Przeciez w tych samych tematach mogą sie wypowiadać różne osoby. Ja sama śledzę wpisy nt salonów na Obrzeźnej-bo jestem ciekawa opinii. I musze potwierdzic,że sie faktycznie cos zmieniło w tym salonie. Kiedys byłam rozczarowana i zdecydowanie zawiedziona-ale kolezanka mnie zaciągnęła tam ponownie,bowiem chodzi do nich regularnie i koniecznie chciała mnie przekonac. No i udało sie-różnica jest zdecydowana. Chyba wzięli sobie do serca nasze negatywne wpisy i uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłośćnieznagranic
wszystkich tych negatywnych wpisów regularnie raz na jakiś czas dokonuje moja kolezanka,która została zwolniona z tego salonu za podkradanie kosmetyków(na czym oczywiście musiały ucierpieć klientki) za niekompetentne podejście do klientek. Sama pisze tu o swoim postępowaniu:))) aż śmieszne. Najpierw mi sama o tym wszystkim opowiadała-a jak ją zwolnili to teraz wypisuje bzdury żeby sie zemścić.A mieli racje. Jest podła. Teraz sie okazało,że nawet jest podła dlaswoich najbliższych koleżanek -dlatego postanowiłam ją zdemaskować. Nie chcę jej znać-a wpisy podłe sa nieprawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka666
Korzystam z tego salonu na stałe,Bardzo polecam świetne dziewczyny,znające sie na rzeczy kosmetyczki,skuteczne zabiegi . Nie oszukuja na kosmetykachh jak w innych salonach sie spotkałam. ładny wystrój .Polecam bardzo. aaa. no i super ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Mast
Polecam. śiwetna zabiegi na twarz. Peeling kawitacyjny -super. Rewitalizacyjne zabiegi na twarz uczyniły cuda z moją zniszczoną cerą. Szczególnie maska"czerwone wino"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krosteczkowazuza
ja polecam kupowanie usług u nich ale tylko na Gruponie-bo tam mozna dużo dostac za wiele niższą cenę niz normalnie.Zajmują się moim ciałem juz od dwóch miesięcy i dzięki temu nie boję się lata :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria0000
miałam tam robiony zabieg mikrodermabrazji diamentowe. Sam zabieg bardzo polecam kobietom,które chcą się pozbyć pierwszych zmarszczek na twarzy. Naprawdę warto troszkę wytrzymac(dla mnie nie był przyjemny zabieg) ale efekty-świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyrenkaMaja
miałam tam robiony zabieg mikrodermabrazji diamentowe. Sam zabieg bardzo polecam kobietom,które chcą się pozbyć pierwszych zmarszczek na twarzy. Naprawdę warto troszkę wytrzymac(dla mnie nie był przyjemny zabieg) ale efekty-świetneTeż polecam oczywiście Skin Like Silk tuż obok. Ja chodzę raz tu raz tu gdzie mają szybciej miejsce wolne i potwierdzam ich doskonała obsługę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melonowo
Niesamowita atmosfera ciepła i spokojna, człowiek czuje się odprężony, a przecież o to tu chodzi. Profesjonalizm w każdym calu i uczucie, że swoją skórę oddaję w dobre ręce! Polecam gorąco! Panie i panowie, pozwólcie sobie na relaks tylko w rękach kompetetnych kosmetyczek.epilacja laserowa,mikrodermabrazja,fryzjer i usuwanie naczynek-to zabiegi ,z których ja korzystałam i jestem bardzo zadowolona.Moja przuyjaciółka zawsze chodzi tam na pielęgnacje oczyszczanie skóry twarzy i robiła u nich przedłużanie rzęc 1:1 i też sobie bardzo chwali. Więc polecamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luksusowość
Polecam szczególnie peeling kawitacyjny-kon ieczny przed wakacyjnym opalaniem ,oczyszczanie twarzy jest bardzo ważne -więc robie je regularnie w tym salonie. Trafiłam do nich niechcący" całkiem-bo w moim dotychczasowym salonie jest właśnie remont-urlopowy i na całe wakacji zamknięte. Musiałam się więc ratować-chodze do salonu kosmetycznego co najmniej raz w tyg. Okazało się,że bliżej niż dotychczasowy mam właśnie Studio Prestige i postanowiłam zajechać. Od wejścia spotkałam się z całkiem miłą obsługą. Recepcjonistka znalazła mi możliwie najbliższy termin i zostałam zapisana na "za 4 dni" to było dla mnie wystarczające. Okazało się,że nie dość,że mam po drodze z pracy do domu to miejsce-to jeszcze spełnia moje wymagania. Co prawda trochę ciasno-bo dużo klientek i z relaksem to bywa faktycznie różnie-ale do zabiegów na twarz nie potrezba mi głębokiego relaksu: potrzeba mi profesjonalnie dobrze i skutecznie zrobionego zabiegu-peeling,brwi ,henna.manicure i pedicure. Pełna profeska.Polecam i niestety nie wrócę do mojego poprzedniego salonu,gdyż po zapoznaniu się z ofertą różnorodności jakie mogę dostać w tym salonie za jakie ceny-uczciwe -a nie wygórowane -będę już tylko tu przychodzić. Zawsze znajdują mi dogodny termin jak nie w Prestige to w bliźniaczym Skin Like Silk obok. Tak więc zostaję tu na dłużej i polecam innym :))Nie ma co przepłacać za sztuczne poczucie luksusu w innych salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trocheinfo
ja polecam.Bywam u nich czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaBart
Witam, mam podobną sytuację jak pani powyżej. Tylko że mój salon usunęli. Do studio trafiłam przez polecenie, koleżanka mówi mi, że super fryzjerstwo i masaże. Jechałam akurat na delegacje i potrzebowałam "super fryzjerstwa" na na minute. Zaufałam jej i sie nie przejechałam. Włosy zrobiły mi na prawde bosko, podeszła jedna babka umyła itd. i potem modelacja. Normalnie ludzie szok. Płaciłam wcześniej trzykrotność za fryzjera u którego siedziałam dwa razy dłużej i miałam włosy gorzej zrobione. Super ceny Super fryzjerki Super wykonanie Szybko Polecam, na prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaukaWWA
Czytałam włąśnie poprzednie opinie i czasami wydaje mi się, że mowa jest o zupełnie innym salonie, chociaż adres i nazwa się zgadza. Po pierwsze jestem od przwie roku stałą klientką tego salonu, po drugie NIGDY, ale to powtarzam NIGDY nie spotkała mnie żadna nieprzyjemność w nim. Jak jest obsuwa to dzwonią, nie każą czekać w bezsens. Recepcjonistki są miłe, jestem z nimi po imieniu, da się pogadać, na prawde. Fryzjerki i kosmetyczki są super. Robiłam w tym salonie Manicure, Pedicure, tipsy Mikrodermabrazje i peelingi miałam masaż gorącymi kamianiami i byłam na solarium. Po pierwsze załaciłam za to połowe tego co chcieli w innych salonach, po drugie ze wszystkiego jestem zadowolona. Salon godny polecenia, nei wiem jak wy ale ja tam będe wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannaanna
O tak . Zgadzam się zdecydowanie polecam również. Jest to jeden z moich ulubionych salonów . jeżdze po Polsce służbowo iczasami bywam w innych ale nabardziej lubie odwiedzac ten. Wspaniała obsługa rzeczowo solidnie to prawda. Zawsze uprzedzą o jeśli jest problem z terminem. Jeszcez nigdy nie czakałam w kolejce. Bardzo miło i ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moimzdaniemOK
Moim zdaniem salon zasługujacy na pochwałe. Robią bardzo dobrą pracę. Nie nastwieni na zdzieranie z klienta-w innych salonach za byle zabieg biorą ogromne kwoty-nieadekwatne do wkładu pracy. Natomiast w tym salonie z Gruponowych kuponów za przyzwoitą bardzo cenę można dostać super usługe. Salon przyjmuje wielu klientów,stąd może i kolejki ale wartompoczekac.Ja szanują ciężką prace Pań kosmetyczek i popieram pomysł na niskie ceny i dużo klientów. Bardzo polecam.Sledzę na Gruponie oferty tego salonu i zawsze kupuję jakie sie tylko pojawią-bo niepowtarzalna okazja na skorzystanie z zabiegów bez utraty majątku:))Polecam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lottomanka
Ostatnio byłam również u fryzjera (do kosmetyczki chodze od dawna). Pani zaproponowała mi inna fryzurę niż sobie wyobrażałam i jestem zadowolona z efektów. Na prawdę polecam. Czułam się tam dobrze, czerwony wystrój wprowadza dobra energie i można swobodnie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka zawiedzionej
Nie polecam. Mam dość już słuchania od pół roku telefonicznych rozmów koleżanki z pracy, której mąż wykupił na grouponie kupon do tego salonu, a którego nie może ona do tej pory zrealizować, gdyż ciągle odwołują jej wizyty. Od pół roku przeklina ten salon. Firma niekompetentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejaa67
Bardzo śmieszne ,bardzo . Nie wierzę we wpisy negatywne powtarzające się . Jeśli ktos był i nie jest zadowolony ,to więcej tam nie idzie. Wiec niby skąd ma takie zdanie?skąd może wiedzieć czy nic sie nie zmieniło i czy nie jest inaczej: lepiej/gorzej???! Jedynie stałe klientki są moim zdaniem wiarygodne-bo mają jakiś przekrój spostrzeżeń na podstawie ,których można wystawiać komukolwiek opinię! Ja chodzę do salonu regularnie obecnie raz w miesiącu. Mam taki pakiet z Grupona zapewniajacy mi stały rabat na 6mcy na wybrane usługi i tak robię podstawowe brwi,hennę na rzęsy i brwi i depilację bikini.Więc widzę obserwuję i mogę się wypowiadac. Jest ok. Pracownice niekompetentne na szczeście zostały przez właścicielke wyżucone z hukiem pozostały personel jak najbardziej zna się na swojej pracy i pilnuje aby atmosfera była miła a usługi fachowo wykonane. Szanujmy się na wzajem a będzie wszystkim milej Ja nie zamierzam zrezygnować z usług tego salonu gdyż jako jedni z niewielu proponują UCZCIWE ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczorna8
Witam Drogie Panie ;) . Mój komentarz jest w 100 % pozytywny . Bardzo miła obsługa , szefowa naprawdę przyjemna . Z zabiegu jestem bardzo zadowolona ;) . Moje pazurki wyglądają naprawdę cudownie . POLECAM !! Już się zapisałam na następny zabieg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icia888
Witam! Patrząc na ostatni komentarz troszeczkę się pośmiałam. To teraz trzeba potwierdzać prawdziwość dodawanych komentarzy?! :P Byłam ostatnio w Studio Prestige fryzjera. Ścinałam włosy na krótko i podoba mi się efekt..ale nie o tym :D Mi studio wydało się bardzo w porządku. Pogaduchy tak jak w każdej innej pracy, lekkie zamieszanie, ale na prawdę nie można narzekać. Jak najbardziej jestem pozytywnie nastawiona do tego Studia Pozdrawiam Icia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również skorzystałam z ich usług fryzjerskich, byłam bardzo zadowolona ,profesjonalna fryzjerka potrafi wysłuchać co się do niej mówi jeśli chodzi o fryzurę. wyszłam zadowolona . napewno wrócę do Studia Prestige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prurpurowa329
bardzo sympatyczna kosmetyczka,ceny bardzo przystępne,a raczej dużo tańsze od innych gabinetów i lepiej wykonywane zabiegi. pełny profesjonalizm,polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×