Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Studiuje pielegniarstwo, ŻAŁUJĘ

Polecane posty

Gość gość

Nauki masa, wiele skomplikowanych rzeczy uczą i wymagają na uczelni a praktyki to zderzenie bardzo bolesne z rzeczywistością.... Nawet 20% nie robi się w praktyce w pracy. Pielęgniarka ma ścielić łóżko i zmieniać pampersy.... to powinna robić salowa (z szacunkiem dla salowych). Boże co za kraj w którym potrzeba magistra do ścielenia łóżka.....Upodlenie i upokorzenie. NIGDY nie wybierajcie tych studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pielęgniarka to własnie taki zawód, w którym pomaga się chorym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam wiekszej bzdury że przez ścielenie łóżka pomoge komukolwiek..... straszne studia a zawód jeszcze gorszy. Najgorsze jest to ze nie wiem jak uciec od tego zawodu. Bo jest po nim praca ale jaka.... i jakie pieniądze.... Na anatomi wymagają tego samego co na np. farmie i innych a my zarabiamy 1500 a oni 3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjedź do niemiec tam poszukują pielęgniarek i płacą 4x więcej niż w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zmień studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę pani odkąd nastały firmy sprzątające nie ma salowych. wiem coś o tym, bo pracowałam w szpitalu. pielęgniarka podaj***asen. zmienia pościel. robi wszystko przy chorym. sprzątaczka tylko wynosi pościel. pielęgniarka zmienia pampersy. myje chorego. w dawnych czasach takie rzeczy wykonywały więżniarki za karę. do przyjemności nie należy mycie pacjentów po stomii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nawet nie wiedziałam że salowe już tego nie robią a pielęgniarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to faktycznie nie każdy się nada jak trzeba przewijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle macie nauki a trzeba was pilnowac jakie leki podajecie bo sie mylicie, to dopiero żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salowa ma myć podłoge, pielęgniarka jest od ścielenia łóżka, zmieniana pampersów i basenu głupia krowo :o po co pielęgniarki idą na studia jak nie wiedzą co do ich obowiązków należy, chyba myślą że tylko robienie zastrzyków i spacery po korytarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to śmieszne żeby pielęgniarki magistra robiły :D a jak już to magister nie zmienia faktu że jesteś pielęgniarką i do twoich obowiązków należy zmiana pieluch :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×