Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anula0210

STUDIUM KOSMETYCZNE ANIELI GOC POZNAŃ

Polecane posty

Hej! Czy ktoraś z Was dziewczyny wybiera się do tej szkoły w trybie zaocznym ??? A może któraś ma już tam naukę za sobą i może cos więcej napisać na temat tej szkoly. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanguska
Po co ci studium? Nie masz matury? Jeśli chcesz pracować w kosmetyce to zrób sobie po prostu kilka dobrych szkoleń i na pewno efekty będą znacznie korzystniejsze. Uczyłam się w New Nails stylizacji paznokcia i pracę znalazłam po 2 miesiącach. Mam koleżanki po studiach, które po rok szukają pracy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randika
Mam podobne zdanie - lepiej zabierz się od razu do pracy. Na początek konkretne szkolenia tematyczne, a dalej jakaś praktyka. Niestety, ale większość polskich szkół nastawia się na danie nam papierka, co niestety żadnych dobrych efektów nie przynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanka m.
Olejcie studium w każdym wydaniu - to tylko szkoły, które wykorzystują fakt, że ludzie nie poradzili sobie z maturą. Nie nauczycie się na nich niczego, co będzie przydatne w pracy, a papier od nich i tak moim zdaniem jest pozbawiony wartości. Zresztą - pytajcie pracodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankeska k.
Moim zdaniem zdecydowana większość szkół w Polsce nie daje odpowiednich możliwości do tego, by później coś mieć z tej nauki. Podobnie jest na studium. Zaliczasz, masz papier i idziesz dalej. To wcale tak nie działa. Zaliczając szkolenie stylizacji paznokcia w New Nails już wiele potrafiłam, a z czasem było tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina b.
No i taka jest smutna prawda. Jedynie szkoły prywatne faktycznie angażują się w rozwój tego co proponują i starają się, aby ich oferta była wciąż na czasie. Takie mam przynajmniej spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina rabar
Może i znajdą się osoby naprawdę zadowolone ze studium, ale one musiały robić wiele samodzielnie. Samo studium szału nie daje, potrzebne zaangażowanie i umiejętności, a wtedy faktycznie coś tam można zdziałać. Sądzę, że i tak bez kursów o pracę nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina kater
Mogę tylko potwierdzić to co piszecie. Skończyłam studium, ale do pracy o mi się średnio przydało. Tak czy siak musiałam robić szkolenia, więc tylko straciłam czas, no ale czegoś tam się dowiedziałam. Nie oczekujecie jednak, że studium przygotuje was do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja perska
Kojarzę nazwę, słyszałam nawet jakieś opinie, ale przecież ogólnie szału nie ma. Studium jak studium. Ja byłam na studium ale nie zaliczam tej przygody jako kroku istotnego, do znalezienia pracy. Bez porównania więcej dało mi szkolenie zawodowe stylizacji paznokcia w New Nails. Było naprawdę fajnie i wiele się nauczyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia k.
Kręcicie wokół tego samego. Każdy już wie, że studia nic nie dają, a tym bardziej studium. Daje cokolwiek to, kiedy ktoś się uczy samodzielnie, zdobywa praktykę. Wtedy rzeczywiście efekty przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz kosmetyki? Szukasz dodatkowego zarobku? Zostań konsultantką Avon już teraz i odbieraj wspaniałe nagrody z programu dla Nowych Konsultantek! Oferuję: - zarobki prowizyjne od 15 - 40% - kosmetyki za 1zł (programy dla konsultantek) - dostawa paczki 0zł - bezpłatne szkolenia kosmetyczne - nie ma obowiązku zamawiania co katalog - nie ma minimalnej kwoty, za jaką musisz złożyć zamówienie w danym katalogu (możesz kupić coś przykładowo za 5zł;)) - w każdej chwili możesz zrezygnować, bez zadnych konsekwencji Serdecznie zapraszam. Nic Cię to nie kosztuję, a może warto spróbować? :) Paulina 889 718 913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiatom
hej! Idę do Szkoły policealnej Anieli Goc i szukam pokoju niedaleko. Któraś, coś? ;) Można razem mieszkanie wynająć np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkka1234
Ja jeśli chodzi o szkolenia to polecam Centrum Szkoleniowe Corio! Teraz mają nowy, lepszy lokal przy ul. Bosa 15! Profesjonalni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Timili
Nikomu nie polecam tej szkoły Studium !! Na początku pierwszy miesiąc wszyscy mydlą Ci oczy, nie brakuje kosmetyków i możesz dogadać się z każdym wykładowcą, czy Panią od pracowni, która prawie udaje twoją mamę. Później czar pryska. Spóźnisz się z płatnością o jeden dzień jest robiona afera i naliczane odsetki.. Jeżeli nie możesz przyjść na zajęcia a nie jesteś u lekarza nie ma opcji o usprawiedliwieniu, kobieta od pracowni ( mowie tu o studium) ma przestarzałe metody nauczania, chyba dawno nie była szkolna, jeżeli zapytasz się o nowości, metodyke wykonywania nowych zabiegów- nie wie. Pierwsze parę zajęć prowadzi i pilnuje wszystkiego, resztę roku siedzi i nic nie robi, wyrecza się każdym jak może. Jeżeli chodźi o zajęcia Praktyczne wizażu tragedia - wszystko stare, brudne i poruszone. Podkłady tylko dla czarnoskórych. Musiałysmy je mieszać lub przynosić swoje. To samo z lakierami do paznokci. Jeżeli chodzi o czystość - pokrowce zmieniane raz na przysłowiowy ruski rok, a wykonuje się na nich zabiegi na twarz typu oczyszczanie a zaraz po tym inna grupa pedicure, lampy lupy których używamy oczyszczania później używane są do pedicure, nikt nie pilnuje tak na prawdę żeby to było dokładnie zdezynfekowane. mógłbym napisać książkę o tym co się dzieje w tej szkole, ale szkoda gadać. Myślę, że gdyby zmieniloby się parę osób z kadry nauczajacej mogłoby być ok, ale niestety wszystko kręci się w okol kasy. Płać i siedź cicho. Dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagooodaa
Cześć, mam nadzieję, że zgłosi się tu ktoś kto od września wybiera się na studium kosmetyczne do poznania, anieli goc oczywiscie. Wybieram się tam i miłoby było poznać kogoś przed rozpoczęciem :) a co do ostatniego komentarza to jestem teraz trochę wystraszona, ponieważ zanim się zgłosiłam na to studium czytałam opinie na temat tej szkoły i były one raczej pozytywne a tu taki szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Jagooodaa, wybierasz się na tryb dzienny czy zaoczny? Ja od września zaocznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooodaa
Ja wybieram się na tryb dzienny :) Właśnie szkoda, że nigdzie nie ma takiego forum szkolygdzie można byłby dowiedzieć się kto wybiera się do szkoły :p kogo możemy się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, a dostałaś już jakieś dokumenty? Pisalam maila do sekretariatu w tamtym tyg i miały być wysłane na początku tego tygodnia, ale na razie nic nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagooodaa
tak dostałam list od nich, w środe chyba. albo wtorek :) jedna karteczka z data rozpoczecia godzina płatnosciami jakie trzeba zrobić do 1 września, druga to jakis dokumencik do podpisania i z ksiazeczka sanepidowska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... Może jeśli zaczynam 5-tego a nie 1-ego jak Ty, dostanę te papiery w przyszłym tyg.. sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digiszon
Hej ja wybieram sie na tryb zaoczny :) ale nie bedzie mnie na pierwszych zajeciach, bo ide na wesele :) i wlasnie przestraszylam sie ta negatywna opinia :o Jesli ktos tu jest i sie wybiera to kontakt: dakotax6@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim! Czy ktoś może wybiera się do Policealnego Studium Kosmetycznego Anieli Goc zaocznie od września 2016? Ja się za chwilę będę zgłaszać, więc miło byłoby poznać kogoś przed rozpoczęciem roku :) Jeśli ktoś tu wpadnie nawet w sierpniu, a będzie uczęszczał do studium zaocznie - piszcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYZSZA SZKOLA HANLDU I USLUG POZNAN Chcesz zdać Maturę z matematyki i języka angielskiego? Przyjdź na kursy dla maturzystów, które przygotowaliśmy specjalnie pod kątem potrzeb i wymagań programu Matura 2016 Z okazji 20 - lecia szkoły, masz od nas prezent – kurs maturalny po najniższej cenie w całym Poznaniu. Koszt całkowity 22-godzinnego kursu to tylko 85 złotych, czyli to mniej niż 4 złote za godzinę! Jeśli po kursie zostaniesz studentem Wyższej Szkoły Handlu i Usług, cały kurs będziesz mieć totalnie za darmo! Nie przegap! Ilość miejsc ograniczona! !!Startujemy już 9 kwietnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYZSZA SZKOLA HANLDU I USLUG POZNAN Chcesz zdać Maturę z matematyki i języka angielskiego? Przyjdź na kursy dla maturzystów, które przygotowaliśmy specjalnie pod kątem potrzeb i wymagań programu Matura 2016 Z okazji 20 - lecia szkoły, masz od nas prezent – kurs maturalny po najniższej cenie w całym Poznaniu. Koszt całkowity 22-godzinnego kursu to tylko 85 złotych, czyli to mniej niż 4 złote za godzinę! Jeśli po kursie zostaniesz studentem Wyższej Szkoły Handlu i Usług, cały kurs będziesz mieć totalnie za darmo! Nie przegap! Ilość miejsc ograniczona! !!Startujemy już 9 kwietnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zgodze sie z wypowiedzia tamili. Wlasnie skonczylam drugi rok studium zaocznego anieli goc. Dla mnie szkola to tragedia, nie warto wydawac tyle siana na nią. Ja przez dwa lata nie nauczylam sie zupelnie nic, wykladowcy maja totalny olew na uczniow a Pani od praktyk nie zna sie na zadnych zabiegach wykonywanych we wspolczesnym gabinecie. Na pierwszym roku na zajeciach caly czas byl tylko masaz twarzy, henna brwi i rzes, przez caly rok to samo, jesli chodzi o aparature to bylo trzeba sie o nia prosic bo zawsze czegos brakowalo. na drugim rooku myslalam ze bedzie lepiej ale nadal to samo na zajeciach tylko maniucure i pedicure zwyklymi lakierami, kiedys raz nam przyniesli hybrydy to byly tak stare ze nie chcialy sie utwardzic w lampie.. O platnosci scigaja, a za nieobecnosc na chemii kosmetycznej i fizykoterapii placis dodatkowe 100zl zeby je odrobic (obowiazkowo). Nawet o tych dodatkowych kosztach nie uprzedzaja. Dziewczyny naprawde odradzam ta szkole jesli chcecie sie czegos nauczyc too zrobcie sobie kursy kosmetyczne i wyniesie Was to taniej. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami3564
Czytam dziewczyny wasze opinie i naprawdę jestem w szoku :( skończyłam w tym roku liceum i mam w planach pójść do tej szkoły , tzn w tym tyg zawieść papiery :/ naprawdę jest tak źle ? Planuje isc od września 2016 na zaoczne i teraz zaczęłam sie zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×