Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamatrzylatka

Stulejka do operacji?

Polecane posty

Witam jestem mamą trzylatka. Synek ma stwierdzoną stulejkę. Myslałam, ze to minie, ale urolog powiedział, ze konieczna jest operacja. Trochę się boję, bo synek ma tylko 3 latka. A kolezanki mówią, ze są jakies maście do smarowania, które mogłyby pomóc. Wiecie cos na ten temat? Chciałabym uniknac operacji jesli to mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dorosłym facetem i też miałem z nia problem - właśnie przez zaniedbanie rodziców... Jeżeli urolog tak stwierdził to lepiej będzie tak zrobić. Dla faceta jest to później bardzo uprzykrzające się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek też miał stulejke i operacja była konieczna. Ale to tak naprawde mały drobny zabieg więc się nie martw i koniecznie dopilnuj tego bo jako dorosły facet będzie miał problemy w łóżku. No i wstyd przed dziewczyną ;-) I myślę że żadna masc nie pomoże. Bo jak? Rozciągnie skórę? ? Bzdura jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulap
Sama maść nie " rozciągnie" ale w skórze napletka są receptory dla hormonów sterydowych takich jak testosteron. To on odpowiada że prącie i napletek też rośnie w trakcie dojrzewania płciowego. A steryd w maści niejako "oszukuje" te receptory i napletek się rozkleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×