Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala_mimimi

Styl wnętrza

Polecane posty

Gość mala_mimimi

W jakim stylu macie urządzone mieszkanie?? Nowocześnie czy rustykalnie? Skromnie czy z przepychem? Czy całe mieszkanie w jednym stylu czy każde pomieszczenie w innym? Jeden styl czy mieszkanina? Napiszcie jak to u Was jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W jednym stylu
Surowo skandynawskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość politycznie poprawna
zdecydowanie rustykalny, w każdym pomieszczeniu, nawet córka aranżując swoje miejsce/pokój nie chciała przyprawiać go o mdłości w postaci elegancji i przepychu, nie lubię takiego nowoczesnego stylu, wszystko sztuczne, bez duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie na czarno dziś
salon- antyki, skóry, meble kolonialne sypialnia- czerwone ściany, białe meble, palmy,maski z wysp Bali na ścianie-tropikalny klimat kuchnia- klimat meksykański- wielkie sombrera na ścianie, mam małą kuchnie więc nie mam za dużo pola do manewrów ;) łazienka- normalna- bezowe kafelki przedpokój szafa komandor bambusowa, maski z wysp Bali na scianach ot i tak mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viesna
ja bym chciała sypialnię po japońsku, ale nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać :/ :/ przeciez nie będę spać na futonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie na czarno dziś
proponuje, np. czerwone ściany ciemne hebanowe meble- lub bambusowe, niskie proste komody lampa papierowa pod sufitem nad łózkiem na ścianie mozna powiesic duzy wachlarz- do tego jakies dzwonki bambusowe przy drzwiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehhehhe**
MACIE WYOBRAZNIE.... a wiekszosc z was mieszka w blokach , w pokoju mebloscianla , lawa i dwa fotele ..i dywan z targu.. w oknach firanki i zaslonki...nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viesna
mieszkanie w bloku też można ciekawie zaaranżować, nie widzę problemu?? fajna ta japońska kolekcja mebli i co ważniejsze nie taka droga. podobają mi się bardzo te asymetryczne regały i wykończenia z pagodami. muszę się przejść do salonu voxa zobaczyć jak to wygląda na żywo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że preferujecie ciemne wnętrza, ciężkie meble. Ja dokładnie na odwrót, lubię widne, słoneczne, jasne pomieszczenia i lekkie, proste meble, bez przepychu (czyli zagracenia, jak dla mnie), jasne, pastelowe kolory, naturalną zieleń roślin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w stylu zdecydowanie
zagraconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viesna
Ewa, ta sypialnia z urzadzamy.pl jest wg ciebie ciemnym, zagraconym wnętrzem??? Dla mnie to kwintesencja jasnego, przestronnego, funkcjonalnego pokoju, tak jak i cały japoński styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta sypialnia nie ale piszą tu ludzie o wiśniowych ścianach i hebanowych meblach, antykach - to nie sa jasne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lada moment będe urządzać mieszkanie, salon będę robić w lekkim prosty stylu z elementami japońskimi, np. będe miala duże przesuwne drzwi na cała ścianę w taką japońską kratownicę na mlecznych szybach mam obraz - reprodukcję w "bardzo" japońskim stylu, też powieszę, do tego jakies dwa-trzy elementy "japońskie", niskie meble, parawan też w kratownicę już to widzę oczyma wyobraźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam wszystko
w Ikea stylu. ciemne regaly lack puchaty dywan skorzane kanapy lampki z pergaminu...itp kuchnie rustykalna a lazienki grecko egipskie(bez i biel) pokoje dzieciakow nowoczesne i kolorowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kolejny ciekawy topik. Tak czytam i ja chyba jeszcze nie dorosłam do tych japoońskich czy chińskich stylów. Dostałam ostatnio nawet w tym klimacie słonia porcelanowego, ale jakoś tak... natomiast bardzo podoba mi się to u kogoś. Pomarańczowe hahaha,- nie wierzę,że wszyscy twoi znajomi tak właśńie mieszkają. Urządzenie fajnie mieszkania nie jest czymś trudnym dla kogoś kto ma jakieś twórcze spojrzenie. Zupełnie nie rozumiem Twojego wpisu:O Ewa33//:) miło Cię tutaj spotkać🌻 U mnie styl dopiero się rodzi.To jest najlepsze określenie,bo do końca jeszcze nie wiem jakie ono jest. Jeszcze do niedawna uważałam, że jestem totalne beztalencie w tej dziedzinie i nie mam żadnego stylu,chyba,że styl apstrakcja. Ku memu zazkoczeniu okazało się, że wybierane przeze mnie przedmioty w jakiś sposób jednak się łączą, następuje nawet u mnie jakiś dobór kierowany się czymś, jeszcze nie do końca doszłam czym. Ale skłaniam się jednak ku rustykalnym wzorom, staropolskim, staroangielskim... koleżanka netowa świetnie to ujeła, taki styl babciny ;) Ale na obecną chwilę dominuje u mnie apstrakcja :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi :) w marcu dostaję klucze od mieszkania a już zaczynam myśleć, dosyć gorączkowo, jak je "zrobić" - głównie salon i kuchnię a reszta - jak kasy wystarczy mam jakieś "wizje", spać po nocach nie mogę, w pracy przegladam jakieś meble na necie, no sraczki dostaję przysłowiowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 33//:D Nie jestem pewna czy to na pewno na temat, ale przede wszystkim skup się na podłogach. Po ostatnich oglądaniach różnych wnętrz, doszłam do wniosku, że oprócz mebli, które ze względu na swoją wielkość i ilość nadają mieszkaniu odpowiedniego klimatu/stylu, to podłogi są kolejnych głównym elementem i do tego cholernie praktycznym. Jeśli raz, dobrze dobierzesz pdołogę, nie będziesz musiała robić ,,trzeciej światowej,, przy odnawianiu mieszkania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podłogi tam w zasadzie są, tylko po wyburzeniu sciany będę musiała tam coś wymodzic, zobaczymy w praniu chodząc po kilkudziesięciu mieszkaniach zauważyłam też, że bardzo dużo wnętrzu dodają (lub ujmują) urody - drzwi, dlatego wymieniamy od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I okna i materiał w domu i wszelkie ozdoby, oświetlenie, kolor ścian, a nawet ich brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viesna
Ewa33, a już wybrałaś te japońskie meble i dodatki? Gdzie się zaopatrywałaś? Ja o dużych przesuwanych drzwiach niestety nie mam co marzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wybrałam - klucze do nowego mieszkania dostaję w marcu, potem remont i dopiero meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te drzwi będa robione na zamówienie u stolarza i potem tylko kratownica "własnym sumptem" będzie nakładana - tym sposobem wydzielę sobie sypialenke z salonu, który połaczę z kuchnią, zyskując tym sposobem duże pomieszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viesna
fajny pomysł, no ale co innego jak masz świeże nieruszone jeszcze mieszkanie, a co innego jak już wszystko gotowe i tylko mi chodzi o zmianę wystroju. zastanawiam się czy by takiej kratki nie dać w naszej sypialni bo jest bardzo duża a chętnie bym wydzieliła część do spania od części do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację ja co prawda kupuję mieszkanie z rynku wtórnego, ale urządzam od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie - to te meble są za ciężkie, za ciemne lubię, żeby było lekko, zwiewnie i jasno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najważniejsze, by było z klasą, bez przesadnego przepychu - po prostu wszystko musi do siebie pasować;) Czyli jeśli chodzi o dodatki to raczej nie misz-masz a przemyślane kompozycje;) Co do samych mebli to stawiam na proste, klasyczne rozwiązania - ważniejsza jest jakość- www.esmebel.com/ a jak przy okazji może być jeszcze ekologicznie, to już w ogóle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×