Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stylizacja ślubna co myślicie

Polecane posty

Gość gość

Od zawsze fascynowała mnie Audrey Hepburn. Miała wszystko co powinna mieć kobieta: inteligencję, urodę i nienaganny styl. Zastanawiam się nad ślubną stylizacją inspirowaną tą wspaniałą aktorką. Myślałam o czymś takim: http://nowa-fala.pl/galerie/audrey-hepburn Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękna suknia <3 prosta, nowoczesna, a przy tym z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelitka_02
ta fryzura mnie zainspirowała teraz...jest prosta, gładka, ale ładna. mam podobny kształt twarzy co modelka i mogłoby mi być w takiej fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)uwielbiam mode na kolorowo wszyystko wtedy ladnie wyglada a biel to nie wiem 222 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale gdzie do ślubu w innym kolorze jak nie w bieli...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona_zbyszka
osobiście bardzo mi się podoba chociaż dół sukni mnie nie zachwyca...jednak makijaż i fryzura piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepiękny makeup oczu...ja też bym chciała sztuczne rzesy ale nie wiem czy dam rade w nich wytrzymac bo jestem nieprzyzwyczajona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetna sesja...szkoda ze ja juz po slubie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boska suknia! Taką bym właśnie chciała. Wiecie gdzie ją można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne w jakims salonie ;P B. udana stylizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weedingplannerska
pomimo że stylizacja miała być chyba retro to wygląda dość nowocześnie kojarzy mi się bardzo z kotylionem dla młodych dam w sukience brakuje mi troszkę świecidełek fryzura jest zbyt gładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie w moim guście ani trochę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pełna uroku i klasy - me gusta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojświetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśka199
Trochę poza tematem, ale chciałabym się poradzić, czy jeśli moja przyjaciółka wychodzi za mąż w najbliższym czasie, a ja nie mogę być obecna na uroczystości to czy wypada dzień lub 2 po ślubie wysłać kwiaty młodej parze przez kwiaciarnię internetową? Myślicie, że będzie to dla niej miły gest czy lepiej poczekać aż się spotkamy i wtedy wręczyć prezent? Będę wdzięczna za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to dobry pomysł aby wysłać kwiaty wcześniej - dzięki temu będzie czuła, że o niej pamiętałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, ładna kreska, przedłużane rzęsy i będzie moc. Śliczna jest ta suknia, retro, ale nowoczesna, super. Ja bym się nie zastanawiała, a fryzura też w klimacie.Wszystko w moim typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde
Kassska, pewnie, ze wypada, to bardzo mily gest. Albo moze jakis fajny drobny prezent zamiast kwiatow, moze cos co ja faktycznie ucieszy po calym tym slubnym stresie, podejrzewam ze przez wiekszosc sklepow internetowyh mozna wyslac tak prezent. A potem postaraj sie ja odwiedzic w najblizszym czasie, ja bym byla zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśka199
Dzięki @gość w sumie nie pomyślałam żeby wysłać je wcześniej, ale to chyba dobry pomysł, bo po uroczystości i obchodach może być zmęczona, a ja chciałabym żeby osobiście odebrała bukiet jako wyraz mojej pamięci i jednocześnie przeprosiny, że nie mogę jej w tym ważnym dniu towarzyszyć :( Który bukiet wybrałybyście na moim miejscu? 1. http://www.e-kwiaciarnie.pl/produkt,wiazanka-slubna-cala-w-bieli,164,37.html 2. http://www.e-kwiaciarnie.pl/produkt,bukiet-kolorowe-uniesienia,164,30.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaJ
@Kaśka199 ja zdecydowanie wybrałabym kolorowy bukiet - to ich szczęśliwy dzień, więc z pewnością będzie miło, jeśli kolorami różnych letnich kwiatów cieszysz się razem z nimi :) Ja zawsze na takie okazje wybieram coś kolorowego, kojarzącego się z latem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego chcesz kopiować papugować kogoś ? czytam idiotki które nie potrafią ubrać się tylko zrzynają z innej osoby , wiesz jak będziesz wyglądała przebrana za znaną osobę , jak tępy polaczkowy plastik jednym słowem pośmiewisko , przebierz się od razu za merlin monroe po co się rozdrabniać i ten cały cyrk na własnym ślubie , oj polaczki jesteście jak zaraza tylko kopie i podróby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, temat godny tematów pt. czy mogę iść na ślub przyjaciółki w długiej białej sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę być sobowtórem tylko podoba mi się ten styl. ;) Czy to że lubisz styl np. księżniczki i założysz okazałą suknię podobnie jak miliony innych lasek to znaczy że papugujesz? No weź się zastanów... To jest moja INSPIRACJA. Nie znaczy że od deski do deski chcę to skopiować. Kocham hejterów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelitka_02
nie przejmuj sie hejterami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękna, śliczna, cudowna suknia! zakochałam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie za bardzo w stylu Audrey wiem ze tak mialo byc ale sama nie chcialabym sie stylizowac na kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małpiocha a co Cie chwyciło za serce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×