Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fiołek22

sucha skóra

Polecane posty

Witajcie co polecacie na suchą skórę , używam różnych balsamów , kremów i nic , wszystko na parę godzin,nic nie pomaga. Mam 26 lat i boję się co będzie później .Źle się czuję z tym , mam wrażenie że wszyscy to widzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paryzlondynoslo
No niestety pasowalo by pomyslec rowniez o nawilzaniu wewnetrznym - picie niegazowanej wody, zmiana diety (warzywa, owoce itp.). Ja tez mam sucha skore. Robie sobie raz lub dwa razy w tygodniu peeling z kawy i olejku (moze byc dla dzieci) - skora po takim zabiegu jest i gladka i nawillzona. Rowniez raz w tygodniu, po prysznicu nie wycieram sie, tylko na wilgotne cialo wcieram oliwke do skutku, czyli do "suchej" skory. Pomaga. Nie uzywam balsamow tylko krem z maslem shea (karite). No i nie moge narzekac - skora nawilzona, moge jezdzic pazurami i ani sladu ;) Ale musisz jej poswiecic troche czasu - efekt nie bedzie widoczny natychmiast ale jesli poswiecisz swojej skorze troche konsekwentnych pwysilkow, to odwdzieczy Ci sie z pewnoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak sie za zonateg
unikaj kosmetykow na parafinie. one wysuszaja. jesli moge Ci cos polecic, to naturalne oliwki, np hipp, z alterry sa bardzo dobre oliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sposób na suchą skórę
Po pierwsze nie myj się zwykłym mydłem w kostce, tylko w płynie - polecam Ziaja Masło Kakaowe. A do ciała Bio Oil. Mydło i Bio Oli są teraz akurat w promocji w Drogerii Natura - http://drogerie_natura.zakupowicz.pl/gazetki na 5 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak sie za zonateg
dobre sa tez naturalne masla, np. z mango jest z tych troszke tanszych. owszem nawilzanie od srodka jest bardzo wazne, ale niktorzy ktorzy maja sucha skore, musza sie ratowac tez mazidlam od zewnatrz. ja tez tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swigutowaaaaa
Zapraszam na mojego bloga, w zakładce "pielęgnacja od a-z" znajdziesz wpis nt suchej skory, może coś coś zaciekawi, pozdrawiam http://swigutowa.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobry jest
cetaphil seria to,dermokosmetyki,pk 40zl w aptece kosztuja stosuję balsam,i są swietne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erzecznik_Decubal
W walce z suchą i bardzo suchą skórą skuteczne mogą okazać się jedynie dermokometyki. Zachęcam do zapozniania się z linią kosmetyków intensive firmy Decubal. http://decubal.pl Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam, eRzecznik Decubal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam belissa hydro i dla mnie efekty rewelacyjne. Ostatnio przeczytałam na jakimś forum, że warty jest do polecenia olej z pestek dyni. Zaryzykowałam i kupiłam go na olejeswiata.eu i okazał się rewelacyjny! Nakładam go raz w tygodniu, a skóra jest od razu bardziej sprężysta i nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannnnkkka
http://www.laboratoriumurody.pl/forum/sucha-skora-artykuly,t958.html Leczenie i profilaktyka Postępowanie w stanach przebiegających z objawami suchości skóry uzależnione jest od nasilenia dolegliwości, jej przyczyny oraz współistnienia patologii skóry. Jednak najczęściej podstawowe znaczenie ma program systematycznej pielęgnacji skóry. Jest on wystarczająco skuteczny w sytuacji, gdy objawy xerosis rozwinęły się pod wpływem powtarzającego się oddziaływania szkodliwych czynników środowiskowych, mają charakter przejściowy i głównie kosmetyczny. Celem pielęgnacji dermatologicznej jest regeneracja uszkodzonej bariery naskórkowej, zmniejszenie utraty wody z powierzchni skóry oraz zapobieganie powikłaniom. Podstawowe zasady postępowania w profilaktyce suchej skóry: - ograniczenie nadmiernego kontaktu z wodą (szczególnie gorącą); poleca się kąpiele z dodatkiem olejków; - unikanie wysuszających mydeł, silnych detergentów, soli do kąpieli; zastępowanie ich kostkami myjącymi typu syndet, z dodatkiem składników nawilżających i natłuszczających; - regularna, odpowiednio częsta (zwykle 2 razy w ciągu dnia) aplikacja emolientów, szczególnie zimą; - zaleca się preparaty o zredukowanych właściwościach uczulających, tj. niezawierających substancji zapachowych, konserwantów i barwników; - unikanie zbyt częstych ekspozycji na światło słoneczne (np. solarium), stosowanie preparatów fotoochronnych; w nawilżanie powietrza; - stosowanie kosmetyków z dodatkiem witaminy C, alfa-hydroksykwasów lub retinolu zależnie od charakteru suchej skóry. A wewnętrznie: dieta bogata w orzechy, oleje, tłuste ryby czyli NNKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabet1947
Próbuj pić używać do surowek,na kanapki zamiast masła,pieczenia polewać owoce, lepiej przyswajają się witaminy,smarować skórę Olejem Golden Drop.Zobaczysz jaką będziesz miała skórę gładką Nawet pod prysznicem zobaczysz jak spływa woda..Olej zawiera omega 3 i 6 Ma smak masła.pije się 2-3y łyżki dziennie sam lub pół szklanki wody łyżka oleju cytryna maże być także miód.używa się zamiast kremu nie zostawia tłustych plam Golden Drop Olej Golden Drop to produkt plasujący się w sektorze Premium. Nazywany jest „płynnym złotem ze względu na bogactwo składników odżywczych oraz niepowtarzalną złotą barwę. Dodatkowo jego aromat oraz smak przypominający najprawdziwsze masło sprawia, że nie ma on sobie równych. Olej Golden Drop oferowany jest wyłącznie w systemie sprzedaży bezpośredniej u oficjalnych konsultantów marki. Mogę założyć kartę zniżek.Zapoznaj się wpisz w Gogle GOLDEN DROP dowiesz się więcej Zainteresowani piszcie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabet1947
Próbuj pić używać do surowek,na kanapki zamiast masła,pieczenia polewać owoce,jabłko, truskawki zobaczysz,że mają lepszy smak. lepiej przyswajają się witaminy,smarować skórę Olejem Golden Drop.Zobaczysz jaką będziesz miała skórę gładką Nawet pod prysznicem zobaczysz jak spływa woda..Olej zawiera omega 3 i 6 Ma smak masła.pije się 2-3y łyżki dziennie sam lub pół szklanki wody łyżka oleju cytryna maże być także miód.używa się zamiast kremu nie zostawia tłustych plam Golden Drop Bardzo dobry dla osób mających luszczycę. Olej Golden Drop w 93% składa się z nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz jedynie z 7 % nasyconych kwasów tłuszczowych, których oliwa z oliwek oraz olej słonecznikowy posiadają dwukrotnie więcej. Jest to kolejny, bardzo ważny powód, by wybrać olej Golden Drop. Według dotychczasowych danych ryzyko chorób niedokrwiennych serca oraz wysokiego ciśnienia krwi może zostać obniżone przez taką właśnie modyfikację kwasów tłuszczowych. Już w 100 gramach oleju Golden Drop realizujemy ok. 300 % zalecanej dawki dobowej na witaminę E ( witaminę młodości) , która jest doskonałym obrońcą przed starością, a której w codziennej diecie mamy za mało. Jest ona niezwykle ważna, ponieważ zapobiega formowaniu się niebezpiecznych cząstek, tzw. wolnych rodników. Witamina E odpowiedzialna jest za: spowolnienie procesów starzenia się komórek krwi oraz mózgu ( choroba Parkinsona i Alzheimera) - poprawienie oddychania komórek naszego organizmu, przez co umożliwia mięśniom lepszą pracę i większą wydolność - rozkurczanie naczyń krwionośnych i zmniejszanie krzepliwości krwi, co zmniejsza znacznie zdolność osadzania się cholesterolu na ściankach tętnic oraz ryzyko zakrzepów i zawałów. łagodzenie objawów zwyrodnienia stawów, reumatyzmu, stanów zapalnych stawów na tle autoimmunologicznym - poprawę płodności oraz potencji seksualnej - powstrzymywanie rozwoju nowotworów poprzez hamowanie działania związków rakotwórczych .Każdy może sobie kupić po zarejestrowaniu przez dystrybutora po cenie churtowej . Dla zainteresowanych .przedstawiciel robi prezentacje we Wrocławiu oraz okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodońcia
Ja używam właśnie kremu tej firmy, o której wspomniała baggiietkaa - Decubal. Dostałam od siostry krem rewitalizujący i po kilku dniach buzie miałam ładnie wygładzona, nawilżoną. Poszłam za ciosem i kupiłam w aptece jeszcze balsam do ciała nawilżający Decubal. Jest świetny. Moja skóra po zimie była przesuszona, łuszcząca się, a na nagach wyglądała jak delikatnie spękana. Nie mogłam sobie poradzić i po kilku użyciach tego balsamu stan skóry się poprawił, także polecam. Farmaceutka powiedziała ze to kosmetyki do skóry z problemami jak przesuszenie czy AZS. Są bardzo skuteczne, ale nie podrażniają i są w normalnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jesteś mocno zdesperowana, to możesz spróbować zabiegu mezoterapii igłowej z kwasem hialuronowym. Wiem, że pisze o niej dr Marek Wasiluk, ale sama nie mogę zagwarantować skuteczności, bo póki co staram się walczyć mniej inwazyjnymi metodami, wspomnianymi wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka7777
Mi Decubal do rąk pomógł zregenerować zniszczone dłonie po tej paskudnej zimie, pozdrawiam regenerujących się po zimie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makucha
a slyszeliscie o oleju arganowym? nie ma..na serio nie ma nic lepszego! zbawienny dla mnie po ostatnich wakacjach zostal ze mna na caly okragly rok! z oleju przerzucilam sie na kosmetyki z olejem arganowym, bo sam olej to strasznie tlusty. najfajniejsze perelki dojrzalam na stronie przystanekpiekno.pl seria mineral beauty system (mineraly z morza martwego i olej arganowy) - rzeklabym nawet ze mlodosc i uroda zamknieta w pigulce (butelce;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrobic komputerowe badanie skory, bo oprocz nawilzenia moze brakowac natłuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalonka
oo, BADANIE? hm.. faktycznie to moze byc cos. poczytalam o mineral beauty system i przyznaje ze wydaja sie byc bardzo atrakcyjne. ale to badanie przed czy po kupieniu zrobic? ja mam chec na o ten krem http://www.przystanekpiekno.pl/94-arganowy-calodniowy-nawilzajacy-krem-do-twarzy.html bo sam olej argnowy jak piszecie ze tak tlusci, to jeszcze zabrudzi mi poduszke do spania czy ubrania, no i pewnie nie da rade si epo nim pomalwoac w ogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kupowac krem z olejem agranowym? Ja mam krem do ktorego dodaje na noc kilka kropli oleju i wtedy jest w sam raz :) Na badanie komputerowe warto sie wybrac, bylam niedawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje komputerowe badanie skóry ? sama jestem ciekawa na czym to polega ale na razie używam kremu Decubal Face Vital i zauważyłam poprawę kondycji skóry zobaczymy czy te zabiegi pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie do którego chodzę badanie komputerowe jest teraz za darmo. Normalna cena to 30-50 zł zależy gdzie. Bada się strukturę skóry, nawilżenie, natłuszczenie, głębokosć zmarszczek, wielkość porów, poziom złuszczania. Na koniec program automatycznie dobiera zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEGÓWNAL k^wa wasza spamerska mać! Żygam już tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, degównal jest juz w kazdym wątku. Tez mnie wkurza strasznie, ale nie aż tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam problemy z przesuszoną cerą. Niedawno trafiłam na świetny zabieg - Oxybrazja. skóra po nim od razu nabiera blasku, jest wygładzona. Aż !NIE DO WIA RY! w BB Clinic na Grzybowskiej są świetne dziewczyny, które na pewno fachowo Ci doradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo długo szukałam kogoś kto zajmie się moim problemem. Moja cera była w fatalnym stanie, aż do momentu, gdy zupełnie przez przypadek trafiłam do salonu BB Clinic. Miałam zrobioną OKSYBRAZJE- zabieg, którego celem jest złuszczenie i dotlenienie skóry. Żaden z dotychczasowych zabiegów tak na mnie nie zadziałał, już po pierwszym razie zauważyłam widoczną poprawę, skóra jest gładsza, promienna i znacząco widać różnicę. Wiem, że to dopiero początek walki o piękną cerę, ale na pewno nie poprzestanę na jednym zabiegu, także szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam na tym zabiegu, jest MEGA!! Szczególnie polecam p. Izę- bardzo miła z profesjonalnym podejściem, wszystko po kolei wyjaśnia nawet takim laikom jak ja, którzy kompletnie się na tym nie znają. Jestem umówiona już na kolejną wizytę, bo efekty są powalające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie dobrze jak dotlenia skórę. Tlen niszczy. Nie po to każą nam jeść antyutleniacze (antyoksydanty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Może skóra potrzebuje intensywnego nawilżenia, ja na twoim miejscu wybrałabym się do Tanrei na zabieg pielęgnacyjny twarzy i niech specjalistka ci doradzi co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta

U mnie bardzo dobrze sprawdził się zabieg z Restylane Skinboosters. Miałam go wykonywanego w gabinecie med. estetycznej. Miałam bardzo wyszuszoną skórę na twarzy a teraz w końcu jest okej. Mam nadzieję, ze efekt długo się utrzyma, zobaczymy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×