Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EmiliaCon

Sucha skóra twarzy, co polecacie?

Polecane posty

Gość EmiliaCon

Znacie jakiś dobry kosmetyk do cery mocno wysuszonej? Zaznaczę, że większość kremów niestety mnie uczula :( Poproszę o coś sprawdzonego, bo mam już dość testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidii1
Ja stosuje maseczkę z awokado + jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupin
Może jakieś olejki/oleje. Nie uczulają i świetnie nawilżają. Ważne by były naturalne, bez chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiliaCon
@Lupin - stosowałam arganowy, ale się nie sprawdził. Masz może jakiś konkretny do polecenia? Coś wypróbowanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupin
Arganowy się nie nadaje, bo zatyka pory. Ja stosuję olejek z magnolii do twarzy Harika. Dla mnie jest idealny http://www.harikabeauty.com i ten mogę spokojnie polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiliaCon
Dzięki Lupin. No wyglada dobrze. Jeśli mówisz, że wypróbowany, to chyba kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiliaCon
Super, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masło shea tez jest super na cerę sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiliaCon
- olejki naturalne do twarzy - masło shea Macie coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senara
polecam wizytę u dobrej kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiliaCon
Dzięki Befia za podpowiedź, ale przetestowałam już arganowy. Stosowałam codziennie przez ponad miesiąc i mam wrażenie, że przesuszył mi skórę jeszcze bardziej :(. Nie mówię, że jest zły, tylko może na mnie tak właśnie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam maseczkę z miodu i awokado - bardzo mocno nawilża, a do tego redukuje niedoskonałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim przestałam myć buzię rękami. Kupiłam szczoteczkę Braun Face, wybrałam nakładkę do cery wrażliwej i myję buzię bez szorowania i bez podrażnień. Tak rozmasowana buzia super wchłania krem, ja używam Ivostin. Dwa razy dziennie i widzę dużą różnicę po miesiącu takiego mycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nivea baby sos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buzia? Domyślam się, że masz dwa latka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylkowna76
A próbowałaś krem aloesowy z dodatkiem propolisu? Chodzi mi dokładnie o ten http://aloesy.com/pl/p/ALOE-VERA-KREM-Z-PROPOLISEM-/135 . Sama mam problem z suchą cerą i też poszukuję czegoś co nawilży i zregeneruje moją skórę. Przymierzam się właśnie do zakupu tego kremu. Wyczytałam na stronce, że krem daje radę nawet z suchymi łokciami, kolanami, stopami. Mam nadzieję, że jest faktycznie taki dobry jak o nim piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smooked
Żel z aloesem Floslek, nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianca65
Mezoterapię. Konkretnie preparatem ialest :) Mezoterapia ogółem jest fajnym zabiegiem, no i okazało się, że na udrękę suchej skóry też mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz się do dobrego kosmetologa, który po obejrzeniu Twojej skory dobierze odpowiednie kosmetyki i zabiegi. Jezeli mieszkasz w Poznaniu lub możesz dojechać to polecam kosmetolog Izabelę z salonu www.beautypremium.pl pomogła mi uporać się z problemami skórnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Polecam Linię Oillan Med+ przeznaczona jest do skóry problematycznej. Wszystkie produkty oparte są na farmaceutycznych składnikach o medycznej skuteczności . W składzie zawierają parafinę, mocznik, naturalne oleje roślinne oraz substancje łagodzące. Emolienty Oillan jako jedyne na rynku posiadają badania z udziałem alergików. W naszej serii znajdzie Pani produkty przeznaczone do oczyszczenia, natłuszczenia oraz ochrony skóry ciała i głowy. Całą gamę produktów marki Oillan można kupić w aptekach (ich dostępność można sprawdzić na stronie www.ktomalek.pl). W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji, zachęcam również do kontaktu pod adresem: oillan@oillan.pl Online Ekspert marki Oillan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robiłam mezoterapię, ale z produktem Plinest :) Takie wewnętrzne odżywienie jest bardzo dobre. Wiadomo, że cera będzie trochę podrażniona po tym, ale to krótkotrwałe, a jakie potem efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanthaaa22
Ja co prawda mam raczej mieszaną cerę, ale moja mama chyba ccałe życie się męczyła z suchą cerą. Rok temu kupiłam jej ten krem: http://utn.pl/LTNrH i jest bardzo zadowolona, ponoć drogeryjne nie mogą się równać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×