Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkiki

Suchy zębodół proszę o pomoc.

Polecane posty

Gość gośćkiki

Zrobił mi się suchy zębodół.W sumie jeż mnie nie boli ,bo byłam u dentysty i założył opatrunek.Opatrunek wchłonął się.Mam teraz taki problem tam dalej widac mi kość .Jest dziura i dziąsła widać ,że sie goja tylko z tym ze ta dziura mi sie nie zasklepia. W czwartek mam dentystę.Nie wiem czy tak ma być i jak długo to będzie zarastać.Wygląda to dziwnie. Czy może ktoś tak z was miał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje, do czwartku troche czasu ja bym zadzwonila i zapytala dentyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak miałam przez 3 tygodnie lekarz mnie nie uprzedził że nie można wypłukać skrzepu a ja ciągle po jedzeniu płukałam usta szałwią i myłam zęby po każdym posiłku po prostu drażnił mnie smak krwi w ustach po usunięciu dwóch ósemek i jedzenie które dostawało się do rany u mnie sprawa ciągnęła się i ciągnęła aż wreszcie trafiłam na opatrunki z lekiem u dentysty, wtedy bodajże po dwóch stan zapalny minął i rana zaczęła się zasklepiać nie wiem co było gorsze smak krwi w ustach czy zapach tego leku, jedno i drugie mnie skutecznie zniechęcało do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiki
Mieszkam w UK i chodzę do dentysty na NHS odpowiednik naszego NFZ.Czeka się sporo na każdą wizytę.Więc nie mam wyjścia.Pytałam czy mnie wcześniej przyjmą ale nie ,bo mnie nie boli. Chcę tylko wiedzieć czy ta kość którą mi widać zasklepi się pomimo ,że dziąsło ładnie się goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiki
Tylko,że mi nie leci żadna krew ,smak mam normalny już. Tylko zastanawiam się dlaczego to sie nie zasklepia i widać kość.Płucze zawsze po jedzeniu usta ,bo zbierają mi się tam resztki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie boli to jest okej ja mam dziury po dlutowaniu od ponad pół roku, kości chyba nie widać ale dziury w dziąśle sa. a tez raz suchy miałam 3tyg temu miałam usuwanego i dent mowił, ze tez dziura jest nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiki
Dziękuje za słowa pocieszenia:) Mnie przeraziło to ,że widać tą kość no mam nadzieję ,że to cholerstwo się zarośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro mnie się takie kratery 3 tygodnie zarastały to i tobie się zarosną mnie tak napierdzielało że chyba dwa tygodnia żarłam Ketonal, jak przestał działać przestałam go łykać, maskara, miałam aż siniaki na twarzy tak mnie dentysta zmasakrował, 1,5 godziny rwał mi tego zęba, już chciałam mu zwiać z fotela z odseparowanym dziąsłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiki
Nie no mi rwał może z 10 minut.Chyba bym zeszła w zaświaty po 1,5 godziny.Mnie tylko zastanawia ,że skoro już mi nic nie leci dziąsło na około prawie zagojone to kiego wałka widać mi kość ? I czy tak ma być czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pytaj się ludzi na forum co masz zrobić z tym problemem tylko jedź do nowego dentysty. Ja ci proponuję wizytę u stomatologa do którego jeżdżę w Iławie http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl/. Powiesz dentyście jaki masz problem, co ci ostatnio leczyli w innym gabinecie i tutaj na pewno ci pomogą. Sama szukałam dobrego dentysty i poczytałam o tym gabinecie w Internecie i mają wiele pozytywnych opinii dlatego do nich pojechałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×