Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawostka

sudocrem na tradzik i przebarwienia

Polecane posty

Gość ciekawostka

jak dziala sudocrem na problemy z cera? slyszalam, ze rozjasnia lub likwiduje przebarwienia, a tradzik wysusza, czy to prawda?? czy ogranicza tez powstawanie nowych krostek? niby skora staje sie ladniejsza, ma ladniejszy koloryt i rozjasniona jest wiem tez, ze sudocrem jest dobry na kropki, krostki po depilacji, kiedys sprawdzilam w okolicy bikinii i rzeczywiscie ladnie to zlagodzil, ze prawie nie bylo zadnych sladow jak zwykle to bywa, wiec moze na cere tez wplywa pozytywnie? pewnie tak, ale chce znac Wasze opinie, jak to u Was z tym bylo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdii
Moja cere bardzo wysusza wiec tez smaruje punktowo.jest super jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceelinna
ja jakoś nie mogłam stosować konsystencja zupełnie mi nie odpowiadała, no i wygląd po posmarowaniu też, trądzik już mam w sumie niewielk,i mam jeszcze trochę problem z przebarwieniami ale na to stosuje skinoren i jestem zadowolona, ale też trochę czasu minie zanim przebarwienia znikną zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinca
sudocrem nie pomaga na blizny!!! łagodzi podrażnienia i wysusza!!jest stosowany w kosmetyce u niemowląt---jedyny krem/maść chroniąca przed odparzeniami moją Hanię. podbieram jej ten kremik i stosuje punktowo na pryszcze!! swietnie wysusza!!! aaaaa jest strasznie wydajny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też traktuję sudocrem krostki itp. i pomaga mi. czasami rzadko posmaruje nim całą twarz na noc i rano jest bardzo miła w dotyku. jestem zwolenniczką sudocremu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdii
ja mam pojemność 125ml i dałam 22 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Etykieta na Sudocremie: Krem dla dzieci i dorosłych. Zalecany do pielęgnacji skóry skłonnej do podrażnień i trądzikowej. Chyba mówi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sudocrem zawiera chyba parafinę a ta nie jest zbyt dobra dla cery zanieczyszczonej, powoduje powstawanie nowych zanieczyszczeń. Punktowo jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś ma problem z bliznami, bądź samym trądzikiem to wiadomo, że będzie szukał jak najlepszego dla siebie sposobu, żeby się go pozbyć. Moim zdaniem dobrze byłoby zgłosić się po poradę do specjalisty, żeby mieć pewność o skuteczności naszych poczynań, a jak chcecie dobrego sposobu na to, jak się pozbyć tych blizn poczytajcie sobie tutaj http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.pl/zabiegi-upiekszajace/322697,Jak-pozbyc-sie-blizn-potradzikowych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golia7
Na trądzik używam epiduo ale jeszcze nie wiem jaki będzie efekt końcowy, ktoś używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam Sudocrem'u gdy tylko wystąpi jakiś problem. Oczywiście rozpiętość cenowa w aptekach jest strasznie duża dlatego kupuję w necie. Tanio można kupić na stronie www.sudocrem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antygnoma1
Ja właśnie kończę leczenie leczenie epiduo za tydzień mam mieć wizytę kontrolną u lekarza ale chyba nie jest potrzebna bo nie mam już nic na czole. Trzeba chodzić na takie wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam wizyty u dermatologa jeśli nie masz zbyt dużych zmian na twarzy, bo wiem po sobie, że jak da antybiotyk, to on nic nie da, stracisz pieniądze, a tylko osłabisz sobie organizm. Lepiej spróbować kilka maści i później wybrać jedną najlepszą. A efekty będą widoczne po pewnym czasie na pewno. ja osobiście używam maści cynkowej i Benzacne i mam zamiar zacząć używać Sudocrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adkr1
Co do tabletek- wysuszaja nie tylko skore,ale i watrobe, nerki, rozne wydzieliny. Bedac malym mialem podejrzenie mukowiscydozy (choroba gestych wydzielin wewnatrz organizmu) po badaniach uznani ze geste wydzieliny po prostu mam. u dermatologa zostaly mi przepisane tabletki. 180zl za 60 sztuk. Po jakims okresie moglbym po prostu umrzec z powodu zageszczenia wydzielin. Jezeli dermatolog przepisuje wam drogie leki to tylko z powodu wyjazdu na wycieczke. Uwazajcie. Polecam maseczke z drozdzy(reguluje prace gruczolow jolowych) i maseczke z aspiryny. I najwazniejsze, nie wierzcie lekarzom na slowo, bo moze sie to w waszym przypadku zle skonczyc jak to moglo byc w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helio33
mnie na wszelkie wypryski Sudocrem bardzo pomaga, bardziej niż maść przepisana przez dermatologa. Przebarwienia również zjaśniały po regularnym stosowaniu. Ogólnie to bardzo dobry i uniwersalny krem na wiele problemów ze skórą w każdym wieku, od niemowląt do staruszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolonesa
Mi się wydaje, że sudocrem troszkę wysusza skórę, dlatego tak ładnie znikają wszelkie wypryski. Jest też świetny na podrażnienia po depilacji, zwłaszcza w okolicach bikini. W zasadzie jedno pokremowanie załatwia sprawę. No chyba, że to coś gorszego to trzeba przez kilka dni używać. Ja mam jedno opakowanie już gdzieś od roku i używam właśnie do wszelkich otarć, odparzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim.pieknie sluszcza, cynk zawarty pomaga goic. Ja probowalam wszystkoego na tradzik.pewnego tygodnia jak bylam przeziebiona i siedzialam w domu sudocrem szedl caly czas na mordke, wszystko.jakby wyszlo do wierzchu i teraz mam ladna buzie, stosuje raz na miesiac 4 dni z rzedu na cala twarz na zasadzie peelingu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosi a
Ooooo to już cudo-crem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiippehip
mi sudocrem za bardzo wysuszał skórę niestety :( a był taki tani i skuteczny.. no ale prawdziwym hitem okazały się tabletki iqface które stosowałam na trądzik bo faktycznie poradziły sobie z nim nie tylko na twarzy ale też na plecach a to była naprawdę udręka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie i mojej rodziny Sudocrem niezastąpiony we wszelkich problemach ze skórą. Od kilkunastu lat. Polecam. Ostatnio oblałam niechcący dłonie ,,kretem" dwa dni smarowania i po problemie . Nie ma nic lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalicja
a mi sudocrem pomógł w kuracji przeciwtrądzikowej. wysuszał ładnie pryszcze ale nie na tyle żeby skóra się łuszczyła czy jakieś suche skórki wyskakiwały.. no i tak jak koleżanka wyżej brałam iqface chociaż kupiłam je najbardziej z zamiarem oczyszczenia skóry pleców i dekoltu ale uporały się z trądzikiem na całej twarzy również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym pomaga, inny nie. Myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie preparat z linii Classic od Beta-Skin, który został stworzony specjalnie na problemy trądzikowe. Jego unikalna formuła, oparta na srebrze koloidalnym, cynku i krzemie wspomaga leczenie zmian na skórze i zapobiega powstawaniu nowych krost. Zapraszam na https://sklep.betaskin.pl/pl/p/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonica
Jak używać sudocremu na trądzik na twarzy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksinka33
Od liceum borykałam się z bliznami po trądziku. Były naprawdę sporę i mimo licznych maści na receptę nie dało się ich całkiem zniwelować. Dwa lata temu zdecydowałam się na usunięcie przebarwień skóry w centrum zdrowej skóry Damian. Teraz koloryt jest wyrównany i co najważniejsze nie wstydzę się wyjść bez makijażu. http://www.czs.damian.pl/oferta/przebarwienia-skory/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×