Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicol-wrocław

Sufity napinane, dekoracje

Polecane posty

Witam Wszystkich, szukam porady na temat Sufitu napinanego, ponieważ szykuje sie w domu do remontu . Słyszałam o nowej modzie sufitów napinanych ba nawet je widziałam i jestem niezwykle zakochana w tego typu dekoracji czy ktoś ma doświadczenie z takim materiałem na sufit , szukam Firmy na DOLNYM ŚLĄSKU która specjalizuje sie sprzedażą takich materiałów . Proszę o pomoc ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herszt
witam, zajmuje się sufitami napinanymi - montaż, doradztwo, jestem aż z Białegostoku, jeśli ma Pani pytania proszę napisać na info@nsistem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmd projekt
Witam zajmujemy się sufitami napinanymi , sufitami z GK , oświetleniem wysokiej klasy LED , projektujemy i aranżujemy wnętrza firma z Wrocławia nasz adres e-mail : biuro@bmdprojekt.com , dekoracje@bmdprojekt.com . www.bmdprojekt.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m bud
www.napinanymbud.pl polecam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo_2005
uważam że konkurencyjna cena i jakość może być tylko w nowych firm. z tego co orientowałem się - to producentem folii są wszędzie 3-4 te same firmy - więc w grę wchodzi tylko kwestia cenowa. ja znalazłem nową firmę na śląsku SKY Inside, robią spoko, ceny bardzo przystępne www.skyinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupa  dps
Sufity napinane są iinowacyjną formą wykończenia wnętrz. Firma Grupa DPS Katowice ul. Krakowska 85 jest jednym z wiodących producentów sufitów napinanch. Zapraszamy na naszą stronę internetową : www.grupadps.com i do naszej siedziby , gdzie z przyjemnoscią zaprezentujemy nasz produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skyinside
Oferujemy usługi montażowe sufitów napinanych! Pomiar gratis, dojazd do klienta, konsultacje inżyniera. Ceny już od 110 PLN/m2 - najniższe na rynku! Każdy nasz produkt objęty 15 letnią gwarancją! tel:539908130 więcej informacji na stronie /www.skyinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bracia Bud
www.bracia-bud.pl Zapraszamy serdecznie Gładzie Gk Malowanie Tapetowanie Kafelkowanie ścian i podłóg Remonty łazienek Zabudowa wanien Aranżacja wnętrz Usługi ogólnobudowlane TANIO I SOLIDNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlettta
Bardziej pytanie do panów - czy ktoś zna http://www.grupadps.pl producenta i wykonawcę ? Dostałam ofertę na wykończenie i zastanawiam się nad decyzją. Proszę o opinie jeżeli ktoś z was z nimi współpracował. pzdr A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTZELS
@Arlettta Bardziej pytanie do panów - czy ktoś zna http://www.grupadps.pl producenta i wykonawcę ? Dostałam ofertę na wykończenie i zastanawiam się nad decyzją. Proszę o opinie jeżeli ktoś z was z nimi współpracował. pzdr A. po zdjęciach wygląda nieźle, szczególnie salon ferrari :o no ok, jestem facetem i chciałaś opinie 5/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OR7EGA
Ze zdjęć na stronie wygląda jakby te sufity były przeznaczone na duże powierzchnie (?) Jaka jest cena takiego materiału ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepinos
Nie da się wycenić samego materiału. Na końcową cenę skłąda się wiele czynników, dlatego najlepiej skontaktowac się z producentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlettta
Dlatego pytam o dps, bo mam od nich ofertę jako producenta, ale szukam informacji czy są solidni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etechnologia
Zajmujemy się montażem sufitów napinanych oraz oświetlenia dekoracyjnego na terenie całej Polski. Współpracujemy z największymi producentami aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Na naszej stronie internetowej http://www.sufitynapinane.eu/pl/indexpl.html znajdą Państwo galerie zdjęciowe oraz filmowe przedstawiające zrealizowane dotychczas projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rembaustreet
Bardziej pytanie do panów - czy ktoś zna http://www.grupadps.pl producenta i wykonawcę ? Dostałam ofertę na wykończenie i zastanawiam się nad decyzją. Proszę o opinie jeżeli ktoś z was z nimi współpracował. pzdr A. po zdjęciach wygląda nieźle, szczególnie salon ferrari pechowiec.gif no ok, jestem facetem i chciałaś opinie 5/5 Jeżeli masz jakąś wysublimowaną wizję, np: coś z kształtownikami 3D, albo nadrukami wielkoformatowymi to jest to robota dla nich. Powiedzmy, że specjalizują się w takich zaawansowanych i designerskich rozwiązaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamila
Witam Szukam solidnej firmy od sufitów napinanych na terenie Dąbrowy Górniczej. Może ktoś już ma kogoś godnego polecenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyrano
Sufity Napinane www.skyinside.pl - Firma działająca ne ternie Śląska, Małopolski, Opolskiego Przejrzysty cennik, brak ukrytych kosztów, dobra jakość, szybka realizaja - a najważniejsze dostęp do najszerszych folii! Brak dodatkowych lączeń, tani fotodruk - zapraszam na stronę www.skyinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że podstawowym kryterium przy sprawdzaniu firmy, która ma wykonać taką robote-nie taką tanią jest gwarancja na wykonana montaż/podzespoły itd. sugeruje poczytać na blogach dużych firm, można najczęściej zobaczyć też wcześniejsze prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jaka właściwie jest żywotność takiego sufitu napinanego i o co chodzi z tymi wszystkimi atestami? Pytam bo ostatnio nie do końca rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzegorzP
Co do atestów, można o tym poczytać w jednym z wpisów na blogu: blog.napinane.pl . W skrócie chodzi tu o bezpieczeństwo użytkowania i brak substancji toksycznych i rakotwórczych. Żywotność zależy od składu chemicznego folii i jakości zgrzewów oraz środowiska w jakim sufit będzie zainstalowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gitarzysta
Na blogu DPS też znalazłem chyba 2 artykuły odnośnie bezpieczeństwa użytkowania i atestów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vasili
Czy taki sufit może być instalowany w budynkach, które mocno pracują bo są np na terenach po kopalnianych?Mieszkam na śląsku od lat i tąpnięcia zdarzają się co jakiś czas. Widzę też, że jak miałem przedpokój zrobiony w kg to mi płyty popękały i wszystko do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fachman
Może byc instalowany w takich budynkach tylko średnio jest instalować w takim miejscu transparentny sufit. Odpryski będą widoczne jako kropki na suficie. Psuje to wrażenie ale jak lako albo lustrzany czy matowy to już spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla założyciela tego wątku może być to ciekawe. Ostatnio dostałem do ręki próbnik z DPS. W dolnoścląskim zamawiać będę napinany satynowy BMD Projekt. Ekipa z Wrocławia. Oni właśnie na dpsie instalują a projekty na stronce producenta cieszą oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Fachmana Jak zagruntujesz dobrze sufit nad powłoką napinana i dodasz siatkę to z odpryskami nie będziesz miał problemów. Rozumiem, że sama estetyka sufitu nad powłoką nikogo nie interesuje bo i tak go ni widać, grunt by się nie kruszył. Możesz więc śmiało zakładać sufit transparentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czorny cheb
Mie się to fess podobo. Nie chce mi się babrać z gładzią szpachlową, ani dziadowskimi pęknięciami. U nos tego pełno, wszystko stoi na pofedrowanych tunelach i jak się zrobiłch sufit z kg to mi po miesiącu pynknoł. Zaciągnałrzech siatka, nałożył gładź, łoszlifowoł (kupa marasu) i na koniec wielki.... Zaś pękło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laurent, naucz się śląskiego a potem pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o tych wszystkich promocjach na napinane? Ceny po 60-80 zł za m2 to już trochę trąci chńszczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×