Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evie

sukienki VILA

Polecane posty

Gość evie

Witam, czy orientujecie się gdzie poza allegro można kupić sukienki tej firmy?? Mam na myśli Warszawę. Słyszałam, że gdzieś w centrum jest butik z końcówkami kolekcji m.in. tej firmy. Może któraś z Was zna adres?? Z góry dziękuję za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!to ja tez mam takie pytanie tylko chodzi o Wroclaw.:) bo znalazlam taki sklep ale w miescie do ktorego zagladam raz na milion lat(nie po drodze). slyszal ktos o sklepie z tymi ciuszkami we Wroclawiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikczer
Siema:) Wczoraj na allegro znalazłam sukienki tej firmy i bardzo mi się spodobały. Eleganckie, delikatne i bez śladu kiczu:) Mam podobne pytanie gdzie poza allegro? Lubię zmierzyć ciuch przed kupieniem. Szukałam przez google z marnym skukiem, więc jeśli ktoś zna link z adresami sklepów to śmiało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam prośbe
czy ktos sie orientuje czy ten sklep jest w poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w poznaniu
sukienki i ciuchy vila kupisz w sklepie gaba na dąbrowskiego, w sklepach mami na św. Marcinie i na tej ulicy która prowadzi od empiku na plac cyryla ratjskiego (tak w dól) mają nie tylko swietne sukienki ale tez fajne spodnice i bluzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemmmmm
we wrocku, przed przejsciem swinickim w sklepie na T. ale nie pamietam nazwy. Przed VERO MODA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki!przy najblizszej okazji tam zagladne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkj
a moze wie ktoras z was gdzie mozna je znalezc w krakowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w lublinie jest ten sklep
w palacu parysow. maja ciekawe rzeczy, choc niektoresa troche takie cukierkowate albo szmaciate. ale tak ogolnie to fajny sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna bielizna
jest na tej stronei z wyprzedazami.. DZIEKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
A gdzie ciuszki tej firmy można znaleźć w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele mele
W Krakowie sklep jest przy Grodzkiej, tzn. idąc od Pl. Wsz. Świętych trzeba skręcić w lewo przed skrzyżowaniem, to jest chyba ul. Poselska. Piękne rzeczy, ale ceny odstraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kocham vile:) ostatnio kupiłam sukienkę:) ciuchy są boskie:) tylko w Krakowie tam właśnie przy grockiej maja masakrystyczne ceny ;/ moja sukienka kosztowała 250 lub 220 kupiłam ja na allegro za 56 po wcześniejszym przymierzeniu w sklepie:):):):):):) ceny wręcz są piorunujące brrrrr hehehehehehehe sklep się nazywa fashion cos tam :P nawet metki są zmieniane na ich własne i zawyżane o jakieś 30% 40% ;/ a naprawdę fajne ciuszki tam maja nie tylko vili i ciekawe dodatki;/ niestety przez cenę poza moim zasięgiem;/ nie orientuje się jeszcze ktoś gdzie w krakowie można dostać ciuchy vili po mnie ogromnych cenach?? pozdrawiam wszystkie fanki tej firmy:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1111
sukienki i inne ciuszki Vila oraz innych firm można znaleźć w Warszawie w sklepie Poziom Piąty pl.Wilsona wejście od Słowackiego, fajny sklepik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba-j-aga
hej, w poznaniu sklep tej firmy jest w Kupcu Poznańskim, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge wam powiedziec gdzie w trojmiescie je kupic ;) dzisiaj sie wlasnie zaopatrzylam w jedna, wklejam linki: http://img253.imageshack.us/img253/5403/picture41xr2.png http://img412.imageshack.us/img412/3759/picture42jq2.png jeszcze z butami pasujacymi ;) (musialam mojemu kochanie pokazac) http://img156.imageshack.us/img156/8210/picture43ux7.png nie moglam sie powstrzymac, tylko 60 zl!!!! xD moze nawet na sylwestra zaloze ;P tak wiem ze czarne rajstopki do niej nie pasuja, ale nie chcialo mi sie przebierac calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) zobaczylam ja to sie zakochalam! ale nie mialam kasy na sczescie to bylo w sobote ;P dzisiaj rano pojechalam i przede mna jakas babka juz sie na nia kierowala, juz rozsuwala wieszaki zeby ja obejrzec, ale nie po to z Gdyni do Sopotu jechalam zeby ktos mi ja sprzed nosa sprzatnal, tto ja szybko na okolo i hyc! wieszak jej sprzed nosa i do kasy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuje ciuchy
z vili w jednym sprawdzonym lumpku, wiele jeszcze nowych z metkami sklepowymi. czasami sprzedaje je na allegro...wam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki80
A gdzie vila w województwie pomorskim, ewentualnie w toruniu, gdzie często bywam? W Gdańsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka mi
w Toruniu na Szerokiej sklep IMITZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALLLLLA
a ja dzisiaj byłam po ciuszki Vili na Słowackiego prawie przy pl. Wilsona w Warszawie oczywiście, super, pojedyńcze sztuki więc nie spotkam kogoś w tym samym, mają też inne marki, tylko jest problem z rozmiarami. Pół godziny mierzyłam i tylko dwie rzeczy pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytanie o wrocek, bo podana wczesniej lokalizacja juz nieaktualna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkara
koleżanki napisałyście że przy pl. Wilsona jest sklep z ciuchami Vila, warto tam jechać? mieszkam 50 km od Warszawy więc muszę specjalnie tam jechać. czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tricity
Witam. To gdzie w Trojmiescie mozna znalezc te sukieneczki? Podobno gdzies na ul. Grancarskiej? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia__
Mam do odsprzedania nową, nieużywana z metka sukieneczke VILA ,zainteresowanym podaje maila gosssia3@ o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×