Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suple na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Przechodzę na dietę, w tej chwili zjadam ok. 1500 kcal dziennie. Chciałabym wspomóc odchudzanie suplementami. Znacie jakieś wspomagacze które możecie z czystym sumieniem polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja schudłam 7 kg w 4 miesiące, bez ćwiczeń. Piłam 1.5 - 2 litry dziennie wody, 5 posiłków dziennie co 3 godziny. Wykluczyłam słodycze, cukier, biały chleb, makaron, ryz (czyli węglowodany). Spożywałam dużo warzyw, mięso tylko drób, jogurty naturalne, twarożki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka31
Nie znam tych o których piszecie, mi pomogły kapsułki Jagody Acai, tutaj możecie zamówić https://ichemia.pl/167,jagoda-acai-100-kapsulek-500mg-odchudzanie-bio-line.html 100 kapsułek kosztuje ledwie ponad 20zł a działa tak jak należy :) przyśpieszają przemianę materii oraz proces trawienia. Dają długotrwałe uczucie sytości, a tym samym pomagają kontrolować i stopniowo ograniczać ilość spożywanych kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinua
też te kapsułki jagody acai stosuję, jak na tak niską cenę to dają radę całkiem nieźle :) na ichemia.pl są najtaniej chyba do kupienia, raz kupiłam w jakimś sklepie stacjonarnie w moim mieście to było strasznie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suplementy powinno brać się cały czas a nie tylko podczas odchudzania. Jak masz zamiar chudnąć to jedz dużo owoców i warzyw oraz ćwicz. Warto też łykać witaminę D z Vita D Express.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryskaM
Moim zdaniem bardzo dobrym suplementem jest Slimunox. Stosowałam go przez 3 miesiące i schudłam 12 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota W
Moim zdaniem jednym z najlepszych obecnie suplementów wspomagających odchudzanie jest Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Magdalen C
Ja też stosowałam kilka suplementów, niestety bez powodzenia, pomógł mi dopiero Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla każdego odchudzanie jest łatwe i proste.Ja należę do grupy gdzie skuteczne odchudzanie zajęło trochę czasu.W sumie gdyby nie tabletki Slimunox pewnie do dzisiaj szukałabym skutecznego sposobu na to jak pozbyć się nadwagi.trzy miesiące i pełen sukces.Jestem lżejsza o 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuj dietę z dużą zawartością białka, ćwicz regularnie (najlepiej cardio), łykaj kapsułki z olejem z wiesiołka Gal, bo wiesiołem wspomaga odchudzanie i posiada szereg innych właściwości prozdrowotnych (likwiduje cholesterol, chroni serce, likwiduje bóle miesiączkowe, wzmacnia włosy, paznokcie etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie może nie sensacja ale spore zaskoczenie.Nie spodziewałam się takich efektów.Ale to dobrze że ktoś wymyślił takie tabletki które kobietą pomagają walczyć z nadwagą.Ode mnie duży plus dla Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bierzcie tabsów! Ćwiczcie, biegajcie, odpowiednio ułóżcie sobie dietę do swoich zapotrzebowań. A jak to grubsza sprawa to polecam konsultacje z Dream-Med z Łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bez najmniejszych obaw mogę potwierdzić rewelacyjne działanie preparatu Slimunox. Efekty odchudzania po 3 miesiącach przeszły moje najśmielsze oczekiwania. I jak na chwile obecną nie ma jojo. A już myślałam, że cuda na tym świecie się nie zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałem wiele opinii na temat Slimunox.W końcu się zdecydowałem ale oprócz mnie nikt inny nie wie że biorę te tabletki.W prawdzie są skuteczne opona na brzuchu się zmniejszyła musiałem nawet przesunąć dziurkę w pasku.Boję się tylko że jak kumple się dowiedzą to będą mieli ze mnie niezły ubaw bo branie tego typu tabletek to takie babskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jedyne co mogę powiedzieć to że gdyby nie Slimunox to pewnie do dzisiaj kotowałabym się dietami które nie przynosiły większych rezultatów.A dzięki tym tabletką dałam radę schudnąć bez szkody dla mojego zdrowia.Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia to nie ma nad czym .Kupić ,brać i cieszyć się z każdego kilograma mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. 13 kilo mniej w 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniafrania
Myśle,że możesz śmiało sprówować sobie suplementy zmniejszające uczucie głodu, podtrzymujące uczucie sytości, ja zdecydowanie przepadam za slimmertime. Duży plus ma za to,że skłąd wyłacznie naturalny i co najważniejsze działa! Próbowałaś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja raczej poleciłabym coś co wiem ze zadziala i ze przyniesie konkretne i interesując nas efekty jest to suplement Get Slim Morning&Night Czas przejsc na kompleksową kurację odchudzającą https://www.naturalspharm.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie godziny truchciku, taki bardzo delikatny wolniutki bieg i to naprawdę działa. A po suplementach się przybiera na wadze, albo ma sraczkę, bo to tak działa, przyśpieszając przejście pokarmu przez jelita czasem napadnie się chęć wykupkania się w najmniej spodziewanym momencie. Żadnych suplementów, tylko ruch i to sporo ruchu. Nie 15 minut, ale minimum 2 godziny i co dzień, a jeśli ktoś uważa inaczej, to nie ma racji. Ruch nie powinien być wyczerpujący, siłownia wcale nie jest dobrym rozwiązaniem, ale musi trwać wystarczająco długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie suplementy nie działają a stosowalam już kilka.Pomogła mi dopiero ta dieta online http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 121monia
Moim numerem 1 jest BurnBooster ktory pomogl mi zrzucic zbedne kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla78
Odpowiednia dieta+ cwiczenia+ suplementy moga dać efektyw bardzo szybkim czasie. Ja teraz testuję nowy catering dietetyczny z diety box. Stosuję jak już 3 tygodnie i schudłam 6 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura65
Tez slyszalam o Burn Booster, moja kolezanka stosuje, z tego co widze w skladzie sa tylko naturalne skladniki, sama tez zamowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie numerem jeden na rynku okazał się kolagen Premium Collagen5000 nie tylko świetnie nawilża skórę ale również wzmacnia włosy i paznokcie https://www.naturalspharm.com/produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że suplementy są ważne ale uważam, że zbilansowana dieta jest najważniejsza. Ja wybrałam rozwiązanie w postać cateringu dietetycznego z dietbox. Jestem uczulona na laktozę i w ich ofercie znalazłam własnie dania bez laktozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julietta
Moim zdaniem jednym z najlepszych obencie jest Slimunox. przy opkazji legalny i bezpieczny bo oparty na naturalnych składnikach. Skutecznosc oceniam na 4+, ale woplę 4+ bez obaw o zdrowie niż 5 i po kilku tygodniach OIOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplementy na odchudzanie? He he można sobie krzywdę tym zrobić przecież tyle się o tym mówi. To już bym wolała przy większym problemie zrobić sobie liposukcję ale metoda Body Jet. Czytałam, że to rewelacyjna metoda na pozbycie się zapasów tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×