Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aranata

Suplementy diety Figura

Polecane posty

Gość aranata

Zaczęłam się odchudzać (muszę zrzucić 15kg). Przeszłam na dietę niskokaloryczną, biegam. Ale że zależy mi na czasie, bo mam ślub siostry za dwa i pół miesiąca, to chciałam jakiś suplement jeszcze zacząć brać, żeby szybciej efekty były. Zależy mi, żeby to były naturalne suplementy, ze sprawdzonego źródła, żadna chemia z internetu. Farmaceutka w aptece polecała mi Figurę, że podobno skuteczna i dobrą cenę ma. Ktoś może wspomagał się tym suplementem? Jakie rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam figury detox, żeby po zimie organizm oczyścić z toksyn, ale ta herbatka też wspomaga odchudzanie, więc mogę polecić. A jeszcze wielką zaletą jest to, że ma bardzo dobry smak, bo zazwyczaj te herbatki to smakują jak nie powiem co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dobrych, naturalnych DZIAŁAJĄCYCH wspomagaczy polecam: błonnik (taki z rossmana w postaci białego proszku) ocet jabłkowy herbata pu erh Przetestowałam i na diecie 1200 kcal plus ćwiczenia i te "wspomagacze" w miesiąc straciłam 6 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie uzywam zadnych herbatek i innych suplementow pije zwykla herbate zielona np z sante i nie wierze w takie pierdoły jak te wspomagacze. bez ruchu i dobrego odzywiania to same suplementy nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak oceniasz herbatkę sante, bo jestem bardzo ciekawa znam ich inne produkty, a to dla mnie nowość, a wracając do tematu wspomagaczy to nie ma, jest tylko własne zaparcie i dużo pracy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata3333
Nie da się schudnąć, jeśli nie będzie się mniej jadło. Nie ma innej opcji;) także nie wierzcie dietom, które mówią – będziesz jadła tyle co zazwyczaj i schudniesz bo to fałsz. A jak jeść mniej? Mnie się udało dzięki SlimXL (można znaleźć w internecie). Mam tam takie saszetki do wypicia przed jedzeniem, trochę rozpychają brzuch – ogólnie smaczne ale zamulające, więc nie mam już takiej ochoty jeść ;) Proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowe jedzenie, odpowiedni do wieku wysiłek fizyczny i odrobina cierpliwości zdecydowanie poprawi naszą sylwetkę. Ja dodatkowo zażywam żelazo, ponieważ jestem anemiczką i suplement diety cordiceps firmy tiens. Jeżeli ktoś by szukał to podaje link: http://www.tiens24.com/pl/p14,cordiceps-suplement-diety.html Wiem, że w internecie pełno artykułów o niezdrowych tabletkach, na szczęście te są naturalne. Przeczytałam o nich wszystko co możliwe, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena1818
Z tych suplementów, które miałem to najlepiej działały rzeczy ze strony www.intermedico.pl. Ogólnie to mają tutaj preparaty na lepsze trawienie, antyoksydanty, witaminy, minerały, dodające energii, różne. Wszystko bezpieczne, naturalne, sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby mniej jesć, to należy najpierw zahamować naturalnie apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz sklepu ze zdrową żywnością, przechodzisz na dietę lub doktor zalecił ci zdrowe pożywienie to proponuję sklep ze żywnością ekologiczną. Odnajdziecie tam właściwie ekologiczne produkty. Kupuję towary wyłącznie w tym sklepie, ponieważ chcę zdrowo odżywiać się. Gorąco rekomenduję wszystkim, którzy reflektują kupować suplementy diety oraz nie zawierającą konserwantów żywność eko - Kliknij tu: http://sklep.dietering.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tych którzy nie chcą stosować tabletek polecam dietę limvena, albo jedno i drugie. Ja stosowałam tabletki które mi nic nie dały a dieta już daje fajne rezultaty. trwa 2 miesiące. jestem prawie w połowie, widzę efekt w postaci 5kg. Nie jest to jakaś dieta rygorystyczna, przynajmniej nie czujesz tego jak pijesz koktajle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam preparat Slim Expert. Jest naprawdę znakomity na schudnięcie, biorę miesiąc i 5 kg nie ma! Świetna sprawa, kupiłam w sklepie http://swiatsupli.pl, który polecam - mają fajne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementy diety? Tylko Promen (ale tutaj to suplement dla mężczyzn). Jest w miarę tani, a przynosi zaskakujące efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werankoa
Mój mąż chodzi na siłownię i widzę że efekty są i to dość imponujące. Wszystko dzięki odpowiedniej diecie oraz suplementów diety takich jak monohydrat kreatyny. Jeśli ktoś szuka dobrych supli to polecam zajrzeć na http://ironpak.pl/13-monohydrat gdzie mają najlepszy wybór takich suplementów diety. Warto też dobrać je do swojej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamol91
Garcinia Cambogia jest jednym z najpopularniejszych środków redukujących wagę, wydaje się też być jednym z niewielu, które naprawdę działają. Na dodatek redukuje poziom cholesterolu, co dla wielu osób jest niezbędne do zachowania zdrowia. Chyba pora wypróbować, bo nigdy nie miałam okazji, a fajnie byłoby zrzucić kilka kilo na lato. http://www.e-odchudzanie.com.pl/garcinia-cambogia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss of angel
Stosując Figurę nie można liczyć na cuda :/ a już na pewno nie szybko. Moim zdaniem te są najlepsze: maxisuplementy.pl/odchudzanie-/24-jagody-acai-berry-900-skuteczne-odchudzanie.html a co ważne-produkt naturalny z jagód acai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem barczo malo odczuwam niekiedy głód i potrafię schudnac kilogram co miesiąc i nie potrzeuj niczego tylko dużo jablek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatkusia
ja moge plecic suplementy z firmy olimp. seria queen fit to produkty wyprodukowane specjalnie dla kobiet, co jest bardzo wazne. work it lady to preparat ktory da wam mega kopniaka w d.... przed treningiem i was ostro pobudzi do treningu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenken1
Też mam z olimpu suplementy , jak dla mnie jakoś jest powalająca. Ja biorę tabletki spalacze tłuszczu. Therm line man , moja kobieta bierze odpowiednik oczywiście damski. Fajnie nam się na tym odchudza niżeli na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmocniejsze spalacze tłuszczu mają w www.swiatsupli.pl. Sporo też jest specjalistycznych suplementów dla profesjonalistów. Cennik hurtowy. Suplementacja u nich wychodzi tanio, do tego odżywki masz w jednym miejscu. Można sobie też sporo przeczytać o składzie i o technikach stosowania supli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Ci znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, wypróbować kilka rzeczy. Ja osobiście długo szukałam czegoś dla mnie, obecnie korzystam z tabletek 5fit energy + bcaa i pomagają mi spalać tłuszczyk, nie mam zamiaru szukać dalej, bo póki co efekty widoczne i czuję się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatta1551
Ja również stosuję suplementy firmy Olimp. Odżywki białkowe dodają energii i zwiększają moją wydajność na treningu, a inne suplementy np. w formie tabletek musujących przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej i wspomagają metabolizm. Gorąco polecam linię Queen Fit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze to ma jakas zaleznosc mimo wszystko dlatego aby schudnac korzystalam z supelemntow oraz lekarstw na wyproznienie wody z organizmu. i kupowalam je w aptece http://www.aptekacodzienna.pl/ bo w marketach to sie boje takie rzeczy kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia202
Stosowałam suplement Figura i nie jestem zadowolona efektów nie było widać,dlatego też zaczęłam szukać jakiejś alternatywy, udało mi się znaleźć na forum odchudzającym ciekawy wątek o African Mango http://szczupla-kobieta.pl zamówiłam i zaczęłam testować i już po tygodniu wiedziałam,że wybrałam idealnie;) zgubiłam 24kg w 3 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Jak dla mnie jest to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplementami diety mozna sie wspomagac ale nie za czesto. W wypadku odchudzania moze pomogą. Osobiscie kupiłam niedawno w http://www.aptekacodzienna.pl/ jakies i wydaje mi sie ze dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię bardzo suplementy od SportDefinition. Mają wysoką jakość mieszanek w niewygórowanych cenach. W kwestii sklepów to jest teraz ich multum. Najczęściej składam zamówienia przez portal www.bodypak.pl bardzo bogaty, sprawny kontakt z obsługą, wysyłka robiona tak szybko jak to możliwe, bez zwłoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich dodatkowych suplementów ja używałam tylko Be light plus+, ale zadowolona z nich jestem, stosowałam już kilak różnych, ale te mi najbardziej podpasowały i wydaje mi się, że warto zainwestować gdyby ktoś rozważał zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×