Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chrupeczzka

suplementy na odchudzanie

Polecane posty

Gość chrupeczzka

Hej kobietki , dzis startuje z kuracja odchidzajaca .! Oczywiscie sport 4-5razy w tyg ale ze wzgledu na swoja prace nie moge trzymac sie jakiejs lekkiej diety, ograniczam tylko ilosc posilku, i chcialabym dolaczyc jakis suplement, polecacie cos skutecznego ? ;) pozdrawiam.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
Podnosze i dolaczam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupeczzka
Czekam na dalsze propo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostek#
Żeby zwiększyć ochotę na sport, zmniejszyć męczcliwość, przyspieszyć wypoczynek, proponuję brać dobrą argininę, np. Arginine Plus. To działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysien
Oni maja dużo produktów na odchudzanie: http://www.biogarden.pl/produkt16.htm mi szczególnie odpowiadają kwasy CLA, błonnik jest z kolei dobry jak się ma napady głodu, wypełnia żołądek, tylko trzeba wziąć go przynajmniej pół godziny przed jedzeniem i pić dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia3241
Najlepsze suplementy to przynajmniej 1000 pompek dziennie z dodatkiem 300km rowerkiem dziennie Kto ci zrobi 1000 pompek, ja przy 5 już wysiadam. Już lepszy dobry spacer po parku lub seks :) I jaki przyjemny :). Z suplementów na odchudzanie CLA biogarden, ale z chromem, wtedy mniejsza jest ochota na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiesiebieee
też słyszałam o tym biogardenie, że mają tego dużo i że podobno dobre, ale ja już trochę się zniechęciłam do tych wszystkich tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiennkam
Głowa do góry, według mnie zawsze warto próbować. Najgorzej to siedzieć, nic nie robić i jeszcze wcinać czekoladki. Dasz radę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Jest parę suplementów, które na pewno są godne uwagi. Jednym z nich na pewno jest ten: http://www.vol-mal.com.pl/produkty/herbaty/pu_erh_chrom/ Oparty jest na naturalnych składnikach, a posiada te, które najbardziej przydają się przy odchudzaniu, czyli czerwoną herbatę i chrom. Na pewno przy odpowiedniej diecie oraz ćwiczeniach dzięki tym kapsułkom można zrzucić dodatkowych parę kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatata8161q
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą. Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://naturalnie24.pl/sklep,12,68,nopalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *minerva*
prościej m ż picie wody i kasa na wakacje zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokojikjmjknjn
drogie , ale skuteczne 94zl/ clenburexin II kupilam w sklepie sportowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stradio
Najlepsza metodą odchudzania jest zmiana stylu życia oraz żywienia na jak najbardziej pro sport i pro zdrowie. Nie wystarczą żadne tabletki odchudzające, nie wystarczy też zaprzestać jeść - to tylko chwilowy efekt po którym ciało najpierw zrzuca kilogramy, a później zwalnia metabolizm i wraca do normy. Regularny trening i odpowiednia, zrównoważona dieta wspomagana suplementami dają najlepsze, a co najważniejsze - stałe efekty. Polecam odwiedzać jakieś forum i dzielić się efektami oraz zasięgać rady, wtedy będziemy odpowiednio przygotowani oraz zmotywowani do diety i treningu - www.forum-kulturystyki.pl (oficjalne forum sklepu www.twoje-odzywki.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groshki_pl
Ja na odchudzanie polecam Formoline. Trochę tych środków przetestowałam i te okazaly sie najsluteczniejsze. A to z powodu tego, ze nie trzeba ich brac non stop, tylko przed glowymi posilkami, które zawieraja tluszcz. Wtedy ten tluszcz jest adsorbowany przez tabletke i nie odklada sie w organizmie. Tak to w skrocie dziala. Dla mnie to swietne rozwiazanie, pozbawione skutkow ubocznych, wad i efektu jojo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinnyjustiny
Kobietki, po co faszerować się jakimiś świństwami. Mi właśnie niedawno udało się schudnąć do wymarzonej wagi. Co prawda nie było dużo tych kilogramów ale co nie co w ostatnim czasie się o odchudzaniu dowiedziałam i przekonałam. Wiem, ze to co teraz napisze jest banalne ale prawdziwe. Jedzcie zdrowe i przede wszystkim pełnowartościowe posiłki. Najbardziej śmieszy mnie jak odchudzający rezygnują z owoców a już szczególnie warzyw bo są "kaloryczne" a objadają się jakimiś waflami ryzowymi, chrupkim pieczywem, które są tylko i wyłącznie pustymi kaloriami. Owszem od czasu do czasu można sobie zjeść jako przekąskę ale nie zastępować nimi posiłków. I jeszcze jedna prośba, szczególnie do kobiet. Kochane za nic w świecie nie rezygnujcie z tłuszczów. Bez nich organizm nie może funkcjonować normalnie. Chyba nie chcecie aby zanikł Wam okres.Pamiętajcie tuczą przede wszystkim cukry i węglowodany nie białko i tłuszcze Nie chodzi oto żeby się nimi nie wiadomo jak obżerać ale nie wolno całkowicie ich wykluczyć. Dlatego jeśli nie macie problemów z cholesterolem to jedzcie jajka, masło. Oprócz tego oliwę, orzechy, które jednocześnie są świetną przekąską.. Pieczywo pełnoziarniste, kasze, warzywa, nabiał nie możecie o tym zapominać. Do tego zielona herbatka, dużo przypraw i żadne suplementy nie będą Wam potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chili Fat Burner
Chili jadłam przez 3 miesiące, zrzuciłam ok 4 kg, dokładnie tyle ile potrzebowałam :))) może byłoby więcej, ale przyznaję się, ze nie odmawiałam sobie słodyczy, gdyż baaaardzo trudno byłoby mi z nich zrezygnować. Mogę z czystym sumieniem polecić te tabletki, bo mają w składzie naturalne i potrzebne dla naszego organizmu składniki (mam tu na mysli błonnik) poza tym jest to papryczka chili i ekstrakt z zielonej herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saeco nie do końca dobry
takie suplementy to pic na wodę szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie diety i świństw
suplementy to świństwa , z owoców można rezygnować bo mają dużo skrobi i fruktozy ale z warzyw nie , za żadne skarby , nawet lepiej jakbyście surowe warzywa i surówki jadły częściej niż pieczywo, takie suplementy to odchudzają tylko kieszenie no i trzeba sie ruszać bez tego to nic się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alowi
Sprzedam Adipex retard 15 mg. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldal3
Oj tak, co do Double Detox sie całkowicie zgadzam. Świetny suplement oczyszczający organizm z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem the best http://nplink.net/DF3msJqS reguluje wszystko od a do z, na początku najlepszy do zapanowania nad hormonami, potem można próbować innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×