Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kacha876

Suplementy wspomagające odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
odpowiednia dieta to podstawa, bez diety żaden suplement nie pomoże a z odpowiednią dietą suplementy nie będą potrzebne, chyba chcesz schudnąć bez diety i dlatego szukasz cudownego środka a takiego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiem, ale słyszałam że takie suplementy pomagają, wspomagają odchudzanie. I dlatego pytam może ktoś jakieś brał i może polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy żadnych nie stosowałem tzn. kiedyś stosowałem l-karnitynę ale nie zauważyłem poprawy bo nie stosowałem diety. Teraz mam zioła o. Klimuszko na odchudzanie ale też nie wiążę z nimi nadziei bo moim zdaniem dieta to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha876 ze swojej strony rekomenduję Ci stosowanie suplementu diety AquaSlim. AquaSlim powoduje tzw. "efekt pełnego brzucha" przez co zmniejsza się apetyt i przyjmuje się mniej kalorii. To w konsekwencji prowadzi do utraty zbędnych kilogramów. Dodatkowo zalecam stosowanie odpowiednio zbilansowanej diety połączonej z aktywnością fizyczną dla uzyskania właściwego efektu utraty zbędnych kilogramów. Pozdrawiam Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A są jakieś przeciwwskazania do zażywania tego suplementu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofija12
Z suplementów diety które rzeczywiście spełniają swoje zadanie polecam Foreverslim.Tabletki są idealne powstrzymują głód spadek wagi zdecydowanie większy niż na samej diecie.Ale najważniejsze chyba jest to żę są bezpieczne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natomiast z doswiadczenia Aqua Slim, mysle ze kazdemu kto jest tez aktywny fizycznie moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! W odpowiedzi na pytanie chciałam przekazać, AquaSlim jest suplementem diety przeznaczonym wyłącznie dla osób dorosłych. Produktu nie powinny przyjmować kobiety w ciąży, matki karmiące piersią, a także osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu. W razie dalszych pytań służę swoją pomocą. Pozdrawiam Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AstaLawista
A ja wiem, że DietBooster jest skuteczne ;p ten suplement stosuje się razem z dietą 5:2, która polega na tym, że przez 5 dni można jeść normalnie, a tylko przez 2 przyjmuje się ograniczoną ilość kalorii, przez to określa się ją jako dieta postna. Na stronie producenta można znaleźć wszystkie potrzebne szczegóły: http://dietbooster.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suplementybydgoszczpl
ja stosuję katony malinowe: http://suplementy.bydgoszcz.pl/suplementy-diety/raspberry-star-ketony-malinowe/ oczywiście połączone z wysiłkiem fizycznym 4-5h/tydzień, oraz dietą, która polega na zmianie godzin jedzenie określonych produktów, bez zmniejszenia ilości, rezultaty są widoczne w lustrze oraz wadze 2kg/ m-c, porady na http://suplementy.bydgoszcz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decyzje o stosowaniu Foreverslimu uważam za najbardziej trafną decyzję jaka podjęłam w ostatnim czasie.W ciągu trzech miesięcy schudłam więcej niż na nie jednej diecie.Jeżeli ktoś ma sporą nadwagę to ja bardzo polecam te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poradziłam sobie z nadwagą właśnie stosując tabletki Foreverslim.Chociaż nie myślałam że kiedykolwiek sobie z nią poradzę.A dzięki diecie i tym tabletką nawet nie było to zbyt skomplikowane.Nie będę się rozpisywać ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podkręcona
Oprócz suplementu, tak naprawdę najważniejsze jest podkręcenie swojego metabolizmu, możesz o tym więcej poczytać na: http://slimette.pl/blog/ - niewiele trzeba, żeby uzyskać efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam wiele środków z różnym rezultatem. Skupiałam się tylko na tych które mają naturalny skład. Nie chciałam się truć żadną chemią. Testowanie różnych środków trwało parę miesięcy. Większość z nich konsultowałam z lekarzem znajomym aby przypadkiem nie stosować czegoś co może zaszkodzić. Jak już wspomniałam jedne były skuteczne inne nie, były zatem plusy i minusy. Ogólnie najlepszym rozwiązaniem według mnie są tabletki Slimcea ponieważ: odczuwamy uczucie sytości już po kilku dniach stosowania. Nie jest jednak tak że się głodzimy. Zwyczajnie głód odczuwamy w momencie kiedy organizm tego potrzebuje. Slimcea zatem HAMUJE POPĘD DO JEDZENIA SŁODYCZY oraz PODJADANIA. Już sama ta kwestia była dla mnie bardzo zadowalająca. Przy zastosowaniu Slimcea przy mojej indywidualnie opracowanej diecie miałam znacznie większy spadek wagi niż bez suplementacji. Mogłąbym pisać dalej o Slimcea ale to starczy aby polecić ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Ja kiedyś gdzieś słyszałam, ze sok z aloesu znacznie przyspiesza metabolizm i postanowiłam go wypróbować. Kupiłam taki sok http://www.laboratorianatury.pl/pl/produkty/aloelive-bio.html i piję go już jakiś czas. Rzeczywiście metabolizm przyspieszył a ja czuję się lepiej. Myślałam, że smakowo będzie wstrętny ale na szczęście jest dość smaczny :) Żadnych innych supli nie przyjmuję bo jakoś nie jestem do nich przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cięzko w ogole powiedziec jakie suplementy na odchudzanie sa najbardziej skuteczne, poniewaz na kazdy organizm taki sam składnik moze miec inne oddziaływanie, wiec tutaj bedzie trzeba pewnie patrzec bardziej pod swoim katem i probowac paru rzeczy. Jak szukacie tabletek na odchudzanie to mozecie rzucic okiem tutaj: http://www.biotrendy.pl/kategoria-produktu/odchudzanie-i-dieta/ maja tam dosc sporo wymienionych suplementow na odchudzanie, ale pamietajcie, ze sam suplement to nie wszystko, to jest uzupelnienie odpowiedniej diety oraz ciwiczen, bo bez tego to za wiele nie zdziałacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×