Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dajcie jakiś sprawdzony

suszone pomidory

Polecane posty

Gość Dajcie jakiś sprawdzony

przepis na coś z suszonymi pomidorami .Bardzo proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
prosze bardzo: Smazysz na odrobinie tłuszczu kurczaka, doprawiasz solą, pieprzem, oregano, bazylią, tymiankiem. Dodajesz cukinię, dużo cukini. I od razu też dodajesz pomidory pokrojone w male kawałeczki. Jeśli pomidory są w woreczku, nie w oleju, to najlpierw namocz je chwile w oliwie. Dolej trochę wody. Dusisz wszystko chwilkę i na koncu dodajesz jogurtu naturalnego, może być łyżka, może być cały, zależy od Ciebie, tylko posól go wcześniej trochę. Podajesz to z makaronem, najlepiej z kokardkami. Na wierzch na talerzu ja daję jeszcze pokrojoną w kostke mozarellę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszone pomidory są fajne
do farszu np ze schabu czy z indyka, mają intensywny smak, więc są dobre do delikatnego mięsa - np suszone pomidory, cebulka i ser feta albo suszone pomidory, pesto zielone (albo świeże zioła) i trochę wędzonej szynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszone pomidory są fajne
aha - super też pasują do szpinaku :) do gulaszu możesz wrzucić drobno pokrojonego pomidora z zalewy - będzie pysznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie jakiś sprawdzony
Dziękuję bardzo za przepisy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetycznie wygląda ten
makaron z kurczakiem, pomidorami, słonecznikiem i pietruszką, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie lubię suszonych pomidorów, ale wczoraj kupiłam sobie taką gotową kanapkę i nie wiedziałam że tam będą a mimo to smakowała mi. Skład: kajzerka z sezamem, filet z wędzonego kurczaka, majonez, ser (rolada ustrzycka), oliwki czarne, suszony pomidor, sałata (zielona ozdobna i lodowa). Skład przepisany z opakowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie jakiś sprawdzony
Zrobiłam roladki z przepisu Żab -X,bardzo dobre było,nam smakowało a dzieciaki powyciągały pomidory ze środka i zostawiły :) Dziękuję za wszystkie przepisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że wam smakowały ;) ­ a dzieciaki zwykle nie lubią oliwek, suszonych pomidorów, szpinaku itp. ­ córka mojej kuzynki mówi, że oliwki smakują jak... ścierka :D chociaż nie wiem, skąd wytrzasnęła to porównanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie jakiś sprawdzony
No nie dziwię się dziecku :)Ja też nie cierpię oliwek i powiedziałabym ,że smakują starym gumowcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×