Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serengeti

Świece zapachowe, kadzidełka itp.

Polecane posty

Bardzo lubię gdy w domu roznosi się przyjemny zapach. W okresie świąt lubię gdy w pomieszczeniu roznosi sie zapach wanilli lub cynamonu. Najczęściej siegam po świeczki, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecisz
a jakie polecisz godne uwagi siwece zapachowe...bo zrazona raczej jestem do tego typu swiec...nigdy nie pachnialy, tak jak chcialam//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebsinqa
Jesli chodzi o święta, to dla mnie najprzyjemniejszy jest zapach choinki. Zawsze kupuje naturalne drzewka, bo wydzielaja ten niesamowity zapach:) Poza tym jestem równiez fanką świeczek zapachowych, jesli zależy Wam na intensywnym, ale naturalnym zapachu najlepszym rozwiązaniem są świece korony, ja je zamawiam tu http://www.candles4you.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena_marlena
Mam pytanie czy naprawde te swiece tak ładnie pachną ? Musz przyznać ze juz wiele razy nacięłam sie na tych kupionych w hipermarketach ,ponieważ pachniały tylko z zewnątrz a po zapaleniu czułam tylko wypalajaca sie steryne.A tu rzeczywiscie świece a szczególnie lampiony robią wrazenie.Są piekne.Tylko można je kupić przez internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uwielbiam świece zapachowe i kadzidełka :P Niestety zawsze nacinałam się, bo świeczki nie pachniały, ale... w Biedronce kupiłam waniliowe ( w takim woreczku) i super pachniały. Caly dom miałam wypełniony waniliowym aromatem, aż się zdziwiłam, że z Biedronki, a takie dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealeale_ale
jedyne świece,jakie pachniały,to waniliowe z ikei,zachęcona kupiłam też inne zapachy (morski i pomarańczowy) ale efektu nie było,tak więc kupuję tylko waniliowe (na szczescie lubie ten zapach),kupowałam też w innych miejscach,różne swieczki, (brise kiedys też miało swiece) i zero zapachu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lubię świece. Ale żeby ładnie pachniało kupuje olejki. Zapalam kominek, wlewam trochę wody i parę kropel olejku i pięknie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebsinqa
milla_23 jesli lubisz wanilię, to ja polecam Ci ze świeczek korony, o których pisałam wyżej, zapach- black angel. Pachnie jak perfumy Thierrego Muglera ,,Angel", po prostu przepięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninke- mi sie kiedyś zapaliła choinka od takiego kominka...Mam do tej pory traumę;P bebsinqa gdzie można kupic tę świeczkę? Ja kocham Angela Muglera!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka888
Weszłam na ta stronkę októrej piszecie i juz uplowałam prezenty na gwiazdke dla babci i mamy -2 kilichy ze świeczkami o zapachu Black Angel.Czekam na przesyłke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniefajnie
Świeczki ok, ale 150- 170 zł za świecznik to jak dla mnie trochę za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam wszelkiego rodzaju świeczki, kadzidełka, olejki do podgrzewania... najbardziej lubię zapach cynamonu oraz aromaty świąteczne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam kadzidełka, chociaz ostatnio czytalm, ze nie sa zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fajnie fajnie
Myśle sobie że ta cena za świecznik nie jest aż taka wysoka,ponieważ to może być zakup jednorazowy.Kupujesz raz i wymieniasz tylko refille.A jaki jest efekt potem kiedy zapalisz same świece w ciemnym pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadą już o mnie te świeczniki Korony. Zdecydowałam sie na czerwone z jednym, dużym kamieniem. Co do ceny- w tym przypadku spowodowana jest ona jakością- to prawdziwy kryształ i autentyczny Swarovski, moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolasek78
Swarovski to jednak marka i myśle tez że świeczki Korony o których piszecie muszą byc równie dobre.Już sobie wyobrażam ten niepowtarzalny klimat i zapach w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotaaa79
Ja jestem uzalezniona od palenia świec zapachowych, kiedyś lubiłam też kadzidełka, ale obecnie maja dla mnie zbyt duszący zapach. Co do cen tych świeczników, o których pisałyście: Kolczyki z kryształkami sredniej wielkości kosztuja ok 150 zł, więc świecznik powinien kosztowac nawet więcej. Moja siostra kolekcjonuje rzeczy z kryształami tej firmy, myślę, że byłaby to jakas opcja na prezent dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażattt
Na stronie http://www.candles4you.pl/ można sobie sprawdzić ceny poszczególnych świeczników i świec. Do tego pobawiłam sie na niej troszke i wybrałam sobie swój ulubiony zapach świecy -green tea plus kryształowy świecznik w kolorze fioletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuuuminka_eLA
No fajna stronka, ciekawie pomyslana, świeczniki bardzo ładne:) Kadzidełka dla mnie odpadają, często pali je moja córka, ale mnie ich zapach zwyczajnie męczy... Świece to świece, ładnie oświetlaja mieszkanie, a zapach jest bardziej subtelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikielka
Ja chyba zdecyduje sie na te świece Korony o których piszecie ,ale mam kotka w domu i nie wiem sama jak on zareaguje na zapach świecy, wiec chyba wybiore te bezzapachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzanach
Świeczki i kominki zapachowe, to moi faworyci. Co do zwierząt ja mam dwa koty i psa- żadne z nich nigdy nie reagowało negatywnie na zapachy przeze mnie stosowane, więc chyba nie ma sie czego obawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erla
Dostałam pod choinkę takie świeczniki jak w tym filmiku wyżej z całym zestawem świec zapachowych, chyba mam wszystkie rodzaje XD Najfajniejsza jest wanilia i black angel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujczujczuwaj
E nie, waniliowe są za słodkie jak na mój gust- zdecydowanie najfajniej pachną black pepper...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarodca
Dziewczyny na tej stronie ze świecami jest napisane,że zawierają naturalne olejki aromatyczne, to znaczy,że w innych świecach wdychamy cos innego? Wie ktos jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx00xx
Z tego co wiem wygląda to tak- wiekszość świeczek ma dodatek syntetycznych odpowiedników prawdziwych zapachów. Dodanie do tego produktu naturalnych olejków to rzadkość. Oczywiście podnosi to w dużej, zauważalnej mierze jakość aromatu, który taka świeca wydziela w pomieszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna226
A jak jest z zapalaniem swiec przy dzieciach i ziwerzetach ? Czy sa bezpieczne ? Oczywiscie chodzi mi o opary ? A świece Korony są naparwde bardzo efektowne z tego co widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×